Циганисање и тако то..

gost 267708

Veoma poznat
Poruka
12.785
Знате ону причу "јао твоја девојка мора да је јако срећна" , индиректно питање "је л' имаш девојку" , и онда иде "немаш? Бооооооже.. Имам ја сестру, другарицу" шта се већ набраја, и тако то.. То кад чујем одма ми падне ролетна, то ми је тако сељачки... Не знам што..

Шта ви мислите о томе, том проводаџисању?

(као занима ме, чисто да убијете време, и тако..)
 
Знате ону причу "јао твоја девојка мора да је јако срећна" , индиректно питање "је л' имаш девојку" , и онда иде "немаш? Бооооооже.. Имам ја сестру, другарицу" шта се већ набраја, и тако то.. То кад чујем одма ми падне ролетна, то ми је тако сељачки... Не знам што..

Шта ви мислите о томе, том проводаџисању?

(као занима ме, чисто да убијете време, и тако..)

klasichna balkanska fora

posto i ovamo ima balkanaca primetila sam da su i shvabi pocheli da se sluzhe tim forama
 
klasichna balkanska fora

posto i ovamo ima balkanaca primetila sam da su i shvabi pocheli da se sluzhe tim forama

Људе који су отишли преко, па се сад курче као "ови Балканци су сра*е", уопште не миришем, тако да бих могао врло брзо да те отерам у пм, тако да нећу да улазим у причу са тобом..

Тако нека сељачина из неког села, планинар, сад живи у Канади, и као дошао Београд да пљује, као дивљина, лоше му, а до пре пет година са вуковима спавао..
 
Људе који су отишли преко, па се сад курче као "ови Балканци су сра*е", уопште не миришем, тако да бих могао врло брзо да те отерам у пм, тако да нећу да улазим у причу са тобом..

Тако нека сељачина из неког села, планинар, сад живи у Канади, и као дошао Београд да пљује, као дивљина, лоше му, а до пре пет година са вуковима спавао..

Sta pricas ja koliko sam cuo od gasterbajtera krvav je to lebac. Dodje svabica pa kaze napr.... Paranormalnoj izribaj mi WC, a ona ako zabrlja , svabica poludi pa joj drzi pridike, a Paranormalna ne zna jezika pa samo klima glavom i vice JA,JA, JA, ich ja.:lol:

Pa onda ako rade u domovima za stare, matorog svabu dedicu koji samo sto nije umro mora ga okupat, pa digne dedicu a ono hrpa govana ispod njega, a treba sve to pocistiti :lol:

Da, da, krvav je to lebac druze evo Paranormalna nek ti sve kaze kako se tamo radi, pogotovo ako nemas nikakvu skolu.:D
 
Знате ону причу "јао твоја девојка мора да је јако срећна" , индиректно питање "је л' имаш девојку" , и онда иде "немаш? Бооооооже.. Имам ја сестру, другарицу" шта се већ набраја, и тако то.. То кад чујем одма ми падне ролетна, то ми је тако сељачки... Не знам што..

Шта ви мислите о томе, том проводаџисању?

(као занима ме, чисто да убијете време, и тако..)

Ne pridajem značaja tome, svima je sve jasno u toj priči ( i onome koji tako nastupi-a i onome ko to sluša-zna se da istu priču taj neko raspali zato što nema pristup, a ni stil ) Doduše, da si Englez-tamo bi te startovale sa pričom o vremenskoj prognozi, tj kišnom danu.
 
Знате ону причу "јао твоја девојка мора да је јако срећна" , индиректно питање "је л' имаш девојку" , и онда иде "немаш? Бооооооже.. Имам ја сестру, другарицу" шта се већ набраја, и тако то.. То кад чујем одма ми падне ролетна, то ми је тако сељачки... Не знам што..

Шта ви мислите о томе, том проводаџисању?

(као занима ме, чисто да убијете време, и тако..)
sve najgore...
ako je nesposoban(na) da nađe partnera(ku) ili ako ne želi da pronađe, nikakva pomaganja sa strane ne vrede...
...to zapravo više govori o tome što "preporučuje", nego o ovome što je sam...
 
Sta pricas ja koliko sam cuo od gasterbajtera krvav je to lebac. Dodje svabica pa kaze napr.... Paranormalnoj izribaj mi WC, a ona ako zabrlja , svabica poludi pa joj drzi pridike, a Paranormalna ne zna jezika pa samo klima glavom i vice JA,JA, JA, ich ja.:lol:

Pa onda ako rade u domovima za stare, matorog svabu dedicu koji samo sto nije umro mora ga okupat, pa digne dedicu a ono hrpa govana ispod njega, a treba sve to pocistiti :lol:

Da, da, krvav je to lebac druze evo Paranormalna nek ti sve kaze kako se tamo radi, pogotovo ako nemas nikakvu skolu.:D

e pa da ga ebes, i ovde ce ti *****ti ako ne oribas klonju kako treba, i ovde se starci brisu, kupaju i sve po pes-u, a ovdasnji lebac ne da je krvav, nego je terorisan, silovan, genocidan ili nesto deseto...
 
Знате ону причу "јао твоја девојка мора да је јако срећна" , индиректно питање "је л' имаш девојку" , и онда иде "немаш? Бооооооже.. Имам ја сестру, другарицу" шта се већ набраја, и тако то.. То кад чујем одма ми падне ролетна, то ми је тако сељачки... Не знам што..

Шта ви мислите о томе, том проводаџисању?

(као занима ме, чисто да убијете време, и тако..)



i meni care lafe, i meni je to seljački i pada mi roletna i skače pritisak i vidim crveno i oću da bijem na pomen takvih bapskih tikova i to na kvadrat

sem ako nije u pitanju dobra riba to jest :lol:
 
Знате ону причу "јао твоја девојка мора да је јако срећна" , индиректно питање "је л' имаш девојку" , и онда иде "немаш? Бооооооже.. Имам ја сестру, другарицу" шта се већ набраја, и тако то.. То кад чујем одма ми падне ролетна, то ми је тако сељачки... Не знам што..

Шта ви мислите о томе, том проводаџисању?

(као занима ме, чисто да убијете време, и тако..)

ma ok je to samo sto bas i nisu neki reprezentativni primerci
 
Знате ону причу "јао твоја девојка мора да је јако срећна" , индиректно питање "је л' имаш девојку" , и онда иде "немаш? Бооооооже.. Имам ја сестру, другарицу" шта се већ набраја, и тако то.. То кад чујем одма ми падне ролетна, то ми је тако сељачки... Не знам што..

Шта ви мислите о томе, том проводаџисању?

(као занима ме, чисто да убијете време, и тако..)

palanka
 
Знате ону причу "јао твоја девојка мора да је јако срећна" , индиректно питање "је л' имаш девојку" , и онда иде "немаш? Бооооооже.. Имам ја сестру, другарицу" шта се већ набраја, и тако то.. То кад чујем одма ми падне ролетна, то ми је тако сељачки... Не знам што..

Шта ви мислите о томе, том проводаџисању?

(као занима ме, чисто да убијете време, и тако..)

Ni meni se te priče baš ne svidjaju, ali sa druge strane - ne bih žurio sa osudom provodadžisanja, jer osoba koja ti to priča ima dobre namere, nada se da će i tebe i svoju sestru/drugaricu da usreći.
Više cenim nekog ko želi dobro, pa nek to čini i seljački, nezgrapno, ili ne znam ni ja kako, nego nekog ko mi prefinjeno i na finjaka zavuče iz prikrajka.
 
Ni meni se te priče baš ne svidjaju, ali sa druge strane - ne bih žurio sa osudom provodadžisanja, jer osoba koja ti to priča ima dobre namere, nada se da će i tebe i svoju sestru/drugaricu da usreći.
Više cenim nekog ko želi dobro, pa nek to čini i seljački, nezgrapno, ili ne znam ni ja kako, nego nekog ko mi prefinjeno i na finjaka zavuče iz prikrajka.

to ti pricam samo se istripuju shatro da su manje frajeri ako sami ne osvajaju
 
Откуд знаш да има добре намере? Можда жели да ували своју ћеру или сина некоме коме говори то, можда је неки идиот коју нико није хтео, или тако нешто? Мсм ок добра намера према тој особи која треба да се ували, али колико је то добро за мене?

Pa ti si naebao ako se primiš, ali ti ostaje uteha da si učestvovao u činjenju dobrog dela. :lol:
Zezam se, ti možeš da proceniš da li hoće da ti uvale debila ili da te spoje sa nekom normalnom osobom.
Ja sam pošao od stanja u mojoj okolini - moje ženče i ja znamo baš puno dobrih osoba koje su same, ali imaju velikih problema da nadju odgovarajućeg partnera i to je tužno.
 

Back
Top