Да ли је Србија издала Србе у РСК,РС,ЦГ и на Космету?

Шта мислите јели издала?

Srbe u Republici Srpskoj KRAJINI je definitivno izdala o tome nema polemike. Sto se tice RS i pored blokade na Drini, stalnog ucenjivanja Milosevica pocev od Vens-Ovenovog plana pa do Dejtona. Smatram polovicno da je izdala, negde je pomogla a negde odmogla.

Sto se tice Crne Gore tu je moje misljenje da je Crna Gora izdala Srbiju i srbe.
Sto se tice Kosova tu jos ne znamo na cemu smo.
 
Srbe u Republici Srpskoj KRAJINI je definitivno izdala o tome nema polemike. Sto se tice RS i pored blokade na Drini, stalnog ucenjivanja Milosevica pocev od Vens-Ovenovog plana pa do Dejtona. Smatram polovicno da je izdala, negde je pomogla a negde odmogla.

Sto se tice Crne Gore tu je moje misljenje da je Crna Gora izdala Srbiju i srbe.
Sto se tice Kosova tu jos ne znamo na cemu smo.
Издале је Србе у ЦГ одлично је власт у Србији знала да може доћи до крађе на референдуму,дошла је до тога ништа урадила није. Умјесто да данас помогне Србима да врате свој језик она ћути. На Космету се бију убијају Срби а она опет не ради апсолутно ништа. А чини ми се да издаје и сама себе.
 
Постоји, и ја сам поносни житељ исте. Можда се вама шиптарима не допада, али ево је, јача него икад, и призната у Свету :)

У праву си, Европски брате. То само слепац не види. Довољно је изаћи на улицу и погледати раскош, пуне кафиће, пуне рафове у маркетима, и бесна кола која се возе нашим Европским улицама. Насмејана лица, као некад у Титово време, кад си мого да спаваш де оћеш и нико те није диро.
 
У праву си, Европски брате. То само слепац не види. Довољно је изаћи на улицу и погледати раскош, пуне кафиће, пуне рафове у маркетима, и бесна кола која се возе нашим Европским улицама. Насмејана лица, као некад у Титово време, кад си мого да спаваш де оћеш и нико те није диро.

Ма каква раскош. Каква бесна кола. Погледај просек. Једни једу месо, други купус. У просеку, једе се сарма. Није лоше :)
 
Izdao ih je balavi narod i dokona studentarija koju su već 91 počeli da seru po svojoj državi i vlasti u periodu predratnog stanja. Trebalo je to rešiti ko Kinezi 89. Sada bi bili ekonomska sila ko Kina.

Тако је. Слинавцима је дозвољено да им се чује глас - и тако је и до сада. Само по својој држави се*у, а остали им ваљају. Зато им не треба дати право гласа (мислим на слинавце и ове неписмене)
 
У праву си, Европски брате. То само слепац не види. Довољно је изаћи на улицу и погледати раскош, пуне кафиће, пуне рафове у маркетима, и бесна кола која се возе нашим Европским улицама. Насмејана лица, као некад у Титово време, кад си мого да спаваш де оћеш и нико те није диро.

Potpuno se slazem pogotovo ovo gde si mogao u Titovo vreme da spavas gde hoces i niko nije dirao, a sada em te sa klupe teraju beskucnici ili komunalna policija. To za vreme Tita nije bilo tako, svi su spavali gde hoce i niko ih nije dirao. Znalo se cija je koja klupa u parku.
 
Ма каква раскош. Каква бесна кола. Погледај просек. Једни једу месо, други купус. У просеку, једе се сарма. Није лоше :)

Не знам где ти живиш, из ког региона, из које конфедералне јединице, али овде код мене је раскош. Све сија, све светлуца, све је флафичасто. Чују се страни језици, пословни људи шетају у оделима и са актен ташнама, много се једе и у хипермаркетима је права гужва.

Ово ти пишем потпуно реално. У твом региону је можда другачије, зато што Србија није равномерно развијена. Зато је економски гениј Млађан Динкић у праву и треба га здушно подржати, јер он има визију коју би сигурно подржао и блаженопочивши Премијер Зоран, да је којим случајем жив.
 
А барем имате права на свој језик

Па нешто не примећујем да причаш на арапском. Ћути, умири се, погнуту главу мач не сече. То је једна велика животна мудрост која треба постати наш национални кредо. Погнуту главу мач не сече.

Кроз Евроатлантске интеграције Србија и ЦГ ће се поново ујединити и постати једно. Зато они који прижељкују Велику Србију морају бити најжешћи Еврофанатици, а они то нису, што ми је тотално нелогично.
 

Back
Top