Zanimljivo za diskutovanje....

BG Pastuv

Zainteresovan član
Poruka
146
Pogledah ovu temu koju je pokrenula miss eto/tako. Priznajem otkide mi dragocenih 10 tak minuta, ali moram nesto i ja da napisem.
- Forum kao forum, ima i vecih i manjih. Jos pre dve ili tri godine od drugara sam sasvim slucajno onako u prolazu nacuo - ma krstarica, riba kao pleve....Znaci bilo je aktuelno i pre malo duzeg vremena.
Registrovanje 2,3 ili vise nickova....licna stvar svakog pojedinca/pojedinke. Znam mnoge devojke
koje imaju vise nickova.....Svaka od vas kao i mi krene za neobaveznim ili ciljanim dopisivanjem, obicno se razmene mailovi ili slike - izlasci su veoma cesti kol`ko cujem i to je to. Svako sam odredjuje kako ce dalje. Da li mu je izlazak teska greska jer ta osoba nije ta, ili vec razmislja (musko) ona je odlicna devojka, zivi sama, ne moram da molim druga za stan ili sl....ili zenska razmisljanja, sta mi naprica, uspesan, elegantan, bla bla....kasnije, posle 2-3 nedelje veoma lako se iskristalise - zelite li oboje kres semu, neobaveznu vezu ili je to ono o cemu ste mastali, pa uletite ili se varate da ste uleteli u nesto LEPO.
Svi smo punoletni, vecina ima ponesto u glavi, koriscenje kondoma je vec normalna stvar vecine mladica ........i u cemu je problem?
Mislite, gledajte, proveravajte....sve je u zivotu kalkulacija. Nemojte po forumu da istresate sav prljav ves.....
 
...Ili kako sam rešio da se bavim extremno-plavim sportovima...ostala je dilemica. Nasloviću je, memoarisaću je kao: "Skokovi u tuđini i domovini"
P.S. Da se odvojiš od šuta i puta, najbolje je skočiti u vis, još bolje u dalj..HOP! E, tek sad - skačem...
"Da li si prala svoje gaće, mače! da li si prala..." la la... :) :P
 
Zasto da ne?! :wink:
Tako je i nastala sad vec cuvena moja izreka....
Tekla je neka tema, drugari bili negde na tudjem terenu kao prica o ``3-0`` u gostima
a ja pitam
jeste li bili nekada sa drzavljankom jedne strane drzave na teritoriji druge strane drzave a oni u fazonu uuu Laveeee, a ja crknem od smeha pa kazem sa Slovenkom u Bosni....i....zaigra mi osmeh na usnama :wink:
 
Smatram da za sve sto nam se svojom voljom desi snosimo odgovornost sami. Ako devojka dopusti da lik vodi ljubav sa njom bez kondoma sama se igra ruskog ruleta. I nema onda kukanja kako nije znala ovo, ono. Nikada ne mozemo znati sve iz necije proslosti.
 
ma bre opushteno ja sam se sad stegla i mnogo mi je loshe
kao necu da pricam sa bezobraznim dechacima posto ja "normalno" i ne uspevam. mada sta saljes to i dobijesh tako da ima i moj udeo
i sad mi je dosadno
ok nije mi mnogo lose sad radim na tome da postanem radoholik ali mi ne ide
 
Tja, i na forumu, bas kao i u nekoj stvarnoj kafani, ima svakakvih likova... Stvar je licnog izbora s kim ces se druziti, kako i koliko...
Svi smo ljudi, prema tome nesavrsena bica, manje ili vise sklona pogresnim procjenama osoba kojima smo poklonili povjerenje... Ili nesto drugo...
 

Back
Top