Svet + info ne radi -opet

snejks

Elita
Poruka
17.871
sadašnja vlast zatvara sve medije koje nisu pod njenom kontrolom da se ne bi slučajno u ovoj državi čulo neko drugačije mišljenje od onoga šta se m,ože pročitati i čuti po režimskim medijima.
Sinoć je kablovska u 21.54 časova blokirala Svet+ usred emisije vlade Đukanovića - ko zna koga je čovek iznervirao i tako samo slika ostala na kablovskoj da nam svedoči o tome šta nam vlast radi.
 
Sinoć kasno kada sam došao kući sam video tu kriminalnu radnju koju je uradio Boris Tadić.... :think:

DOSTA VIŠE - SMUČILA MI SE OVA VLAST KAO I MNOGIM DRUGIM LJUDIMA !!!!

Nemojte da zračite vi kočničari demokracije i ustavnog poretka. Hoćete i poseban TV kanal da kočite posao sigurnost i investicije.
Mora se tome stati u kraj, jer izvrćete ruglu slobodne medije u Srbiji....:hahaha:
Srbija je slobodna zemlja tako kažu i mediji su potpuno nezavisni od strane naroda...

526146_306967409386617_146173642132662_681032_1632020499_n.jpg


Evo lepe slike koja nije dokaz silovanja svesti redovnih platiša javnog servisa, ljudi samo slučajno za istim stolom ručaju u restoranu...
 
Nemojte da zračite vi kočničari demokracije i ustavnog poretka. Hoćete i poseban TV kanal da kočite posao sigurnost i investicije.
Mora se tome stati u kraj, jer izvrćete ruglu slobodne medije u Srbiji....:hahaha:
Srbija je slobodna zemlja tako kažu i mediji su potpuno nezavisni od strane naroda...

526146_306967409386617_146173642132662_681032_1632020499_n.jpg


Evo lepe slike koja nije dokaz silovanja svesti redovnih platiša javnog servisa, ljudi samo slučajno za istim stolom ručaju u restoranu...


VREME JE DA LJUDI STAVE PRST NA ČELO I ZAPITAJU SE ZAŠTO NAM SE SVE OVO DEŠAVA
I ŠTA NAS ČEKA U BUDUĆNOSTI AKO SE OVAKO NASTAVI !!!!
:think:
 
sadašnja vlast zatvara sve medije koje nisu pod njenom kontrolom da se ne bi slučajno u ovoj državi čulo neko drugačije mišljenje od onoga šta se m,ože pročitati i čuti po režimskim medijima.
Sinoć je kablovska u 21.54 časova blokirala Svet+ usred emisije vlade Đukanovića - ko zna koga je čovek iznervirao i tako samo slika ostala na kablovskoj da nam svedoči o tome šta nam vlast radi.

Nije Prase nikog iznerviralo, vec je Dragan J. Vucicevic krsio izbornu tisinu...treba nauciti da se postuje zakon...a oni to ne rade, upravo zbog likova kao sto si ti, kako bi kasnije mogli da kukaju kako je u Srbiji medijski mrak i slicno....
 
VREME JE DA LJUDI STAVE PRST NA ČELO I ZAPITAJU SE ZAŠTO NAM SE SVE OVO DEŠAVA
I ŠTA NAS ČEKA U BUDUĆNOSTI AKO SE OVAKO NASTAVI !!!!
:think:

Vrhunac projektovanja budućnosti kod prosečnih Srbalja je kako platiti sledeću ratu za kredit ili kako preživeti mesec.
Postali smo obična letargična gomila, koja niti zna gde je niti kuda će, treba ljudima vratiti samopoštovanje jer se samo iz njega rađa bunt.
 
Nije Prase nikog iznerviralo, vec je Dragan J. Vucicevic krsio izbornu tisinu...treba nauciti da se postuje zakon...a oni to ne rade, upravo zbog likova kao sto si ti, kako bi kasnije mogli da kukaju kako je u Srbiji medijski mrak i slicno....

I šta je taj J. Vučičević rekao kada je prekršio izbornu tišinu....?

6. Maja za vreme 1-og kruga izbora je takođe isključen Svet plus info i HTV.

Ja sam gledao dnevnik RTS-a i video sam da žuti krše predizbornu tišinu uveliko....

CVETKOVIĆ, DULIĆ I OSTALA KAMARILA NE SILAZE SA EKRANA I SATIMA SMARAJU O ULAGANJIMA, ZELENIM TEHNOLOGIJAMA I SLIČNO.
 
Nije Prase nikog iznerviralo, vec je Dragan J. Vucicevic krsio izbornu tisinu...treba nauciti da se postuje zakon...a oni to ne rade, upravo zbog likova kao sto si ti, kako bi kasnije mogli da kukaju kako je u Srbiji medijski mrak i slicno....

A ko bi trebao da ga nauči? Nije valjda ova gospoda koja nisu odgovarala ni poršlih izbora zbog kleveta i stavljanja u zabludu birače.
 
I šta je taj J. Vučičević rekao kada je prekršio izbornu tišinu....?

6. Maja za vreme 1-og kruga izbora je takođe isključen Svet plus info i HTV.

Ja sam gledao dnevnik RTS-a i video sam da žuti krše predizbornu tišinu uveliko....

CVETKOVIĆ, DULIĆ I OSTALA KAMARILA NE SILAZE SA EKRANA I SATIMA SMARAJU O ULAGANJIMA, ZELENIM TEHNOLOGIJAMA I SLIČNO.


Pa da si gledao emisiju video bi...krenuli su lepo, bez pominjanja imena i onda je indijanac opleo onako kako zna i ume...Hrt zato sto je govorio o izbornim kandidatima i procenama, svet plus zato sto je pustao spotove ljubljenog im vodje... i to je to...
 
Sve je ovo farsa za siroke narodne mase. Lepo su se sve oni dogovorili i uhlebili. Da nije tako drugog kruga ne bi ni bilo, kao za vreme Slobe. Kostunjavi je pokazao svu licemernost i ciji je podrzavsi Tomu, a ovaj poslusno radi sve sto mu kaze Tadic. Sve u svemu narod je naj....
 
Sve je ovo farsa za siroke narodne mase. Lepo su se sve oni dogovorili i uhlebili. Da nije tako drugog kruga ne bi ni bilo, kao za vreme Slobe. Kostunjavi je pokazao svu licemernost i ciji je podrzavsi Tomu, a ovaj poslusno radi sve sto mu kaze Tadic. Sve u svemu narod je naj....

Ti si najveća farsa na forumu !!!!

Ja nisam zadovoljan nastupima Tomislava Nikolića ali mi je on za sada jedina opcija.

Kada se narod osvesti.. i promeni Tadića ... smeniti Nikolića će biti nešto najlakše ako bude trebalo.
 
Naravno da nije...to je sve stvar slobodne procene...ako iko od vas prati kampanju bilo gde u svetu, ima priliku da vidi kako se dva kandidata bukvalno unistavaju. U Americi cak i iz iste partije ratuju svim sredstvima...

Stvar slobodne procene, je i 1000 Evra isto stvar slobodne procene, da li postoji granica između manipulacije i slobodne procene?
Ako je to slobodna procena, verovatno je lako utvrditi dijagnozu mentalne bolesti, kreatora takvih stavova, jer sigurno sa realnošću nema veze.
Ne pratim dovoljna mi je Srbija, zašto bi u dekadenciji morali da pratimo druge.
A zašto savremeni zapad ne pratimo u nekim zdravijim pravcima, poput borbe protiv korupcije, unapređenje socijalne politike i sl...
 
sadašnja vlast zatvara sve medije koje nisu pod njenom kontrolom da se ne bi slučajno u ovoj državi čulo neko drugačije mišljenje od onoga šta se m,ože pročitati i čuti po režimskim medijima.
Sinoć je kablovska u 21.54 časova blokirala Svet+ usred emisije vlade Đukanovića - ko zna koga je čovek iznervirao i tako samo slika ostala na kablovskoj da nam svedoči o tome šta nam vlast radi.

kod mene je kopernikus kablovski provajder,i svet plus radi normalno,a rado bi ga iskljucio za vjek i vekova,televizija je takvo djubre nevidjeno
 
Stvar slobodne procene, je i 1000 Evra isto stvar slobodne procene, da li postoji granica između manipulacije i slobodne procene?
Ako je to slobodna procena, verovatno je lako utvrditi dijagnozu mentalne bolesti, kreatora takvih stavova, jer sigurno sa realnošću nema veze.
Ne pratim dovoljna mi je Srbija, zašto bi u dekadenciji morali da pratimo druge.
A zašto savremeni zapad ne pratimo u nekim zdravijim pravcima, poput borbe protiv korupcije, unapređenje socijalne politike i sl...

To apsolutno nije manipulacija...empirijski ti je dokazano da kada je TN bio u vlasti da je Srbija bombardovana...zbog potpisanog sporazuma ( kapitulacije ) TN je izasao iz Vlade, pa se vratio u nju zajedno sa predvodnikom dr Vojislavom...tako da stavka apsolutno nije manipulacija...kao sto nije ni njegova diploma, Jorgovankina prodaja nekretnine na KiM, dizanje kredita, Vucicevi prihodi bez dana radnog staza kao i omrazeni vam Cedomir Jovanovic i milion drugih stvari koji se vezuju za tu ekipu...
 
To apsolutno nije manipulacija...empirijski ti je dokazano da kada je TN bio u vlasti da je Srbija bombardovana...zbog potpisanog sporazuma ( kapitulacije ) TN je izasao iz Vlade, pa se vratio u nju zajedno sa predvodnikom dr Vojislavom...tako da stavka apsolutno nije manipulacija...kao sto nije ni njegova diploma, Jorgovankina prodaja nekretnine na KiM, dizanje kredita, Vucicevi prihodi bez dana radnog staza kao i omrazeni vam Cedomir Jovanovic i milion drugih stvari koji se vezuju za tu ekipu...

Empirijski, ajde , pa i Drašković je tada bio u istoj vladi pa ga u tadašnjim kampanjama "Za Evropsku Srbiju" to nije niko pominjao, bitno je da 1999 demokratski guru u Špiglu opravdavao bombardovanje sopstvenog naroda.
Da li je diploma i ostale svinjarije jedini argument na kvalitet ljudi koji više od 10 godina nisu bili na vlasti? Pominješ vlast za vreme bombardovanja odkud to da moralno dosledna Demokratska stranaka uđe u koaliciju i veće
političko partnerstvo sa SPS-om, tu ne važe priče o bombardovanju i sankcijama?:per:
Nije bitno što je srpska privreda potpuno posrnula, demografski oguljeni sa negativnim prirodnim priraštajem od blizu pola miliona između dva popisa, sa istorijskom zaduženošću, stopom gladnih,siromaštva i nezaposlenosti,
zašto su svi pregovori sa MMF-om svetkom bankom i pregovori o pristupanju tajni, kada se poslednji put desilo da završni račun države ugleda svetlost dana, zašto poslovanje državne administracije, investicija i sličnih finansijskih odliva nisu transparentni za javnost?
Ustajala retorika iz krunske opasno vređa inteligenciju, "sigurnost posao investicije" muljaže i propast guramo pod tepih, samo ćemo se baviti diplomom i moralom jednog čoveka.

Kako ne razumeš da tvojim "empirijskim" dokazima sebe zakopavaš dublje, Žutima je prioritet da ostanu na vlasti, ali ne zbog Srbije, već zbog sebe povlaštenih funkcija i kriminala...
 
Nemojte da zračite vi kočničari demokracije i ustavnog poretka. Hoćete i poseban TV kanal da kočite posao sigurnost i investicije.
Mora se tome stati u kraj, jer izvrćete ruglu slobodne medije u Srbiji....:hahaha:
Srbija je slobodna zemlja tako kažu i mediji su potpuno nezavisni od strane naroda...

526146_306967409386617_146173642132662_681032_1632020499_n.jpg


Evo lepe slike koja nije dokaz silovanja svesti redovnih platiša javnog servisa, ljudi samo slučajno za istim stolom ručaju u restoranu...

retko ih vidjamo sa devojkama :D
 

Back
Top