Free Download--Licence--Free><A na kraju prevara !
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Free Download--Licence--Free><A na kraju prevara !

Početnik
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Free Download--Licence--Free><A na kraju prevara !

Zna li netko da mi objasni o cemu se radi.Trebam neki program i vidim da je Licence free,Download free
    onda klikni tamo, klikni ovamo,E-mail adresa i kad to sve uradim, Zavrsim Download, instaliraam, e tek
    onda pise da je proizvod triyal 30 dana,ili je neispravan uz to dobijem saku virusa i Spywarea.

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa znas li kako...Rec free je najucestalija rec na internetu i mnogo malih i neozbiljnih firmi se sluzi tom propagandom da bi prodali svoje software.
    Ja licno vrlo rekto skidam te free programe jer znam da ono sto vredi ne bi bilo free osim nekoliko izuzetaka naravno.
    Postoji dosta programa koji stvarno jesu free ali zato u sebi sadrze trojance,viruse i spijune.Free emotions je takav jedan program ali ima ih jos.
    Ne bi bilo lose okaciti jednu lepljivu temu gde bi mogli ostavljati postove o ovakvim programima

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja cu da ti napisem svoje iskustvo sa tim..

Dakle kada nesto trebam, (misli se na free programe) prvo se raspitam o njima, sta rade, koja namjena, prednosti i mane i zatim se takodje raspitam (a raspitam se najvise na forumima gdje vec ljudi imaju iskustva) i tek onda skidam program za kojim imam neke podatke..

Prema tome.. Do sada sam navise tako finih stvarcica skinui upravo ovde sa krstrarice /Biblioteka softvera/ a sto nisam nasao pratio sam linkove koji su neki ljudi dali i koji su naravno sigurni...

Uglavnom je tako, mada i sam znam nekada da potrazim i da se backam.. No nije strasno sve to..

Free programi su i dobra stvar... Primjer free programa sa virusima je kazza media desktop...Dok redimo kazaa lite nema tih programa i sl...

Sad zavisi gdje skidas i sta skidas... Naravno, nek ti ne bude lijeno da se malo raspitas prije pa krenes u preuzimanje nekog programa... Srecno...

Primećen član ZoNi (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

jednostavno je: skidaj sa proverenih sajtova (softpedia.com, snapfiles.com, download.com...), a cak i na takvim sajtovima lapo procitaj uputstvo - uvek pise da li uz glavni program stizu i njegovi "podstanari"

Početnik
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ZoNi
    jednostavno je: skidaj sa proverenih sajtova (softpedia.com, snapfiles.com, download.com...), a cak i na takvim sajtovima lapo procitaj uputstvo - uvek pise da li uz glavni program stizu i njegovi "podstanari"
    ....

Puno hvala na odgovoru ! Nisam kriva sto sam neiskusna tu sam na forumu da naucim.

Slične teme

1. Free programi za download
    Autor ECW u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2008., 18:15
  2. Free download
    Autor Neboša91 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.05.2007., 21:02
  3. Free Download !
    Autor elena_1999 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 9