Нови "успех" Тадића: Стаје отплата стамбених кредита

Sunmaster

Zainteresovan član
Poruka
453
БЕОГРАД – Динар је у петак опет ослабио, па се евро у банкама продавао по 114 до 116 динара, што је нови историјски минимум.

Због тога грађане који су се кредитно задужили у европској валути или швајцарским францима, који, такође, још драстичније расте, тресе дужничка грозница, јер плате не само да не расту, већ се и номинално и реално смањују, па све више динара треба издвојити да би се платила рата зајма.
Највише дужних због станова

Посебно оптерећење су стамбени кредити, јер су позајмице високе и износе од 15.000 евра до 200.000 евра.

http://www.pravda.rs/2012/05/18/staje-otplata-stambenih-kredita/

Срећа, срећа радост.
 
aIMG_0955-1.jpg
 
Ovi i da su pokrali izbore,ne moze se izmeniti cinjenica da je veliki postotak u narodu glasao za ovu bagru,,,znaci da im nije lose i da vole slusati bajke i ziveti u iluziji patoloskih lazova.Kako drugacije objasniti da 12 god isto pricaju ,isto rade i narod opet glasa za njih...ovde smo mi zesca patologija...podizao je kredite onaj tko im je verovao...
 
Ovi i da su pokrali izbore,ne moze se izmeniti cinjenica da je veliki postotak u narodu glasao za ovu bagru,,,znaci da im nije lose i da vole slusati bajke i ziveti u iluziji patoloskih lazova.Kako drugacije objasniti da 12 god isto pricaju ,isto rade i narod opet glasa za njih...ovde smo mi zesca patologija...podizao je kredite onaj tko im je verovao...
Bojim se da si u pravu, na nasu zalost.
 
Ovi i da su pokrali izbore,ne moze se izmeniti cinjenica da je veliki postotak u narodu glasao za ovu bagru,,,znaci da im nije lose i da vole slusati bajke i ziveti u iluziji patoloskih lazova.Kako drugacije objasniti da 12 god isto pricaju ,isto rade i narod opet glasa za njih...ovde smo mi zesca patologija...podizao je kredite onaj tko im je verovao...

Za njih je kako su objavili glasalo 12% građana Srbije

( a i ovo je sumnjivo iz više razloga....pa je verovatniji stvarni procenat oko 10%)

:think:Niko nije glasao što voli da sluša bajke, a ovih 10% direktno zavisi od njih, na ovaj ili onaj način. : :think:
 
Podizao je kredite onaj ko je morao. Retki su oni koji su dizali kredite za luksuz. Onaj ko je birao između 200 evra kirije i 250 evra rate za stan izabrao je kredit. Niko ne voli biti dužan ali još manje voli da bude večiti podstanar i beskućnik, da se seli svake dve godine.
Ja nemam stambeni a evo hvala bogu polako se ratosiljavam i ovog kredita kojeg sam uzeo da bi kupio auto. Znam da me je auto tako koštao mnogo više ali ja nisam hteo da vozim još 3-4 godine 15 godina starog Yuga koji je bio truo do pola, da sakupljam pare pa onda da kupim za keš. To ne znači da sam naivan ili budala. Ja sam potpuno svesno ušao u kredit i znao sam koliko će da me košta.
 

Back
Top