КАД НЕ ЖЕЛИШ НИ ЈЕДНОГ

:think: Kad iskreno ne želiš ni jednog od njih dvojice,

i to ne samo da ne želiš nego ti se smrači pred očima,

pri pomisli na dane posle, ko god da dobije,

pa ako si u manjini, nekako se sa tom činjenicom moraš pomiriti,

ali ako je takvih ljudi 50% u državi,

kako preživeti naredne 4 godine? :think:
Ako STVARNO ne zelis nijednog, onda ces da izadjes i precrtas listic.
 
:think: Kad iskreno ne želiš ni jednog od njih dvojice,

i to ne samo da ne želiš nego ti se smrači pred očima,

pri pomisli na dane posle, ko god da dobije,

pa ako si u manjini, nekako se sa tom činjenicom moraš pomiriti,

ali ako je takvih ljudi 50% u državi,

kako preživeti naredne 4 godine? :think:

942128_tadic.jpg
 
:think: Kad iskreno ne želiš ni jednog od njih dvojice,

i to ne samo da ne želiš nego ti se smrači pred očima,

pri pomisli na dane posle, ko god da dobije,

pa ako si u manjini, nekako se sa tom činjenicom moraš pomiriti,

ali ako je takvih ljudi 50% u državi,

kako preživeti naredne 4 godine? :think:

Ако не желиш да гласаш ни за једног од понуђене двојце,ти допиши трећег.
Мој предлог ти је да гласаш за Путина,а ти како хоћеш. :mrgreen: :cool:
 
:think: Kad iskreno ne želiš ni jednog od njih dvojice,

i to ne samo da ne želiš nego ti se smrači pred očima,

pri pomisli na dane posle, ko god da dobije,

pa ako si u manjini, nekako se sa tom činjenicom moraš pomiriti,

ali ako je takvih ljudi 50% u državi,

kako preživeti naredne 4 godine? :think:

Godinu po godinu, dan po dan, kako drugačije... Da mi preživimo, i kao država i kao pojedinci... a i to je uspeh pored ovakvih političara...
 
Ako STVARNO ne zelis nijednog, onda ces da izadjes i precrtas listic.

Kad ne izađem i oni me ne zaokruže na tom biračkom spisku, onda oni sigurno znaju da ja nisam ni za jednog,

a ako izađem i precrtam listić, onda oni ne znaju ko je kako glasao, a ko je precrtao.


Ali pitanje nije bilo šta raditi vezano za izbore, kad nisi ni za jednog,

nego kako preživeti naredne 4 godine, ko god da dobije.
 
Poslednja izmena:
:think: Kad iskreno ne želiš ni jednog od njih dvojice,

i to ne samo da ne želiš nego ti se smrači pred očima,

pri pomisli na dane posle, ko god da dobije,

pa ako si u manjini, nekako se sa tom činjenicom moraš pomiriti,

ali ako je takvih ljudi 50% u državi,

kako preživeti naredne 4 godine? :think:

ne bih da ti dodatno kvarim raspoloženje, ali predsednički mandat traje 5 godina :mrgreen:
 
Kad ne izađem i oni me ne zaokruže na tom biračkom spisku, onda oni sigurno znaju da ja nisam ni za jednog,

a ako izađem i precrtam listić, onda oni ne znaju ko je kako glasao, a ko je precrtao.


Ali pitanje nije bilo šta raditi vezano za izbore, kad nisi ni za jednog,

nego kako preživeti naredne 4 godine, ko god da dobije.
To pitanje kako preziveti zapravo i nema mnogo veze s izborima.
Al zavisi i od licnih okolnosti i neposrednog okruzenja, sposobnosti, potreba, i opsteg pogleda na stvari.
 
:think: Kad iskreno ne želiš ni jednog od njih dvojice,

i to ne samo da ne želiš nego ti se smrači pred očima,

pri pomisli na dane posle, ko god da dobije,

pa ako si u manjini, nekako se sa tom činjenicom moraš pomiriti,

ali ako je takvih ljudi 50% u državi,

kako preživeti naredne 4 godine? :think:

Kad bi se svi vodili ovakvim stavovima, verovatno niko nikada ne bi glasao. Posebno zene koje se cesto odlucuju na osnovu fizickih atributa kandidata i erotskih fantazija o njima. Medjutim, vecina ljudi glasa iz interesa, a logican interes svakog normalnog, stranacki neopredeljenog coveka u ovom trenutku je prekidanje Tadiceve sizofrene autokratije, vesto skrivene pod maskom demokrate, postenjacine i seks simbola za vremesne gospodje.
 
Poslednja izmena:
To pitanje kako preziveti zapravo i nema mnogo veze s izborima.
Al zavisi i od licnih okolnosti i neposrednog okruzenja, sposobnosti, potreba, i opsteg pogleda na stvari.

Ne, nema veze sa izborima, pogotovo što ne želiš ni jednog,

ali je direktno uslovljeno ovim izborima jer izbori sami po sebi znače neku šansu,

ovde nisu značili nikakvu.

I sad četiri (ili pet) godine osluškuješ...., čekaš da se neko pojavi u politici ko bi mogao da donese bar minimalne pozitivne promene,

moliš Boga da se to desi,

a sve to vreme sve tvoje lične skolonosti, neposredno okruženje direktno zavise od politike...
 
Kad bi se svi vodili ovakvim stavovima, verovatno niko nikada ne bi glasao. Posebno zene koje se cesto odlucuju na osnovu fizickih atributa kandidata i erotskih fantazija o njima. Medjutim, vecina ljudi glasa iz interesa, a logican interes svakog normalnog, stranacki neopredeljenog coveka u ovom trenutku je prekidanje Tadiceve sizofrene autokratije, vesto skrivene pod maskom demokrate, postenjacine i seks simbola za vremesne gospodje.

То није довољан разлог да гласамо за другог пиона запада,само зато што другачије изгледа.
Велика је грешка што се људи воде таквим ставом,зато што баш никакве политичке разлике нема између ове двојце.
 
Kad bi se svi vodili ovakvim stavovima, verovatno niko nikada ne bi glasao. Posebno zene koje se cesto odlucuju na osnovu fizickih atributa kandidata i erotskih fantazija o njima. Medjutim, vecina ljudi glasa iz interesa, a logican interes svakog normalnog, stranacki neopredeljenog coveka u ovom trenutku je prekidanje Tadiceve sizofrene autokratije, vesto skrivene pod maskom demokrate, postenjacine i seks simbola za vremesne gospodje.

Ima dosta tema na kojima se već diskutuje o konkretnim kandidatima, pa ne bih sad ovde da čak ni ovaj izbor ne postoji, jer je i protivkandidat za kandidata opredeljen, naravno iz sopstvenog interesa,

nije obezbeđeno na ovim izborima da se glasa niti za interes većine naroda, niti bilo koji kandidat obezbeđuje interese čak i manjine,

ali ako se svi ljudi budu okrenuli samo sebi, opasnost da svi prihvatimo "nove vrednosti" kojima pokušavaju da nam kažu, da nije sramota ukrasti, već upravo suprotno, to pokazuje sposobnost čoveka....
 
:think: Kad iskreno ne želiš ni jednog od njih dvojice,

i to ne samo da ne želiš nego ti se smrači pred očima,

pri pomisli na dane posle, ko god da dobije,

pa ako si u manjini, nekako se sa tom činjenicom moraš pomiriti,

ali ako je takvih ljudi 50% u državi,

kako preživeti naredne 4 godine? :think:

Ja mislim da mi necemo ni da prezivimo (obicni ljudi) i da vlast radi i radice TEK uveliko na tome da nas se otarasi.
 
То није довољан разлог да гласамо за другог пиона запада,само зато што другачије изгледа.
Велика је грешка што се људи воде таквим ставом,зато што баш никакве политичке разлике нема између ове двојце.
Rekao sam vec toliko puta: najidealnije bi bilo da se masovno precrtaju listici. Al posto to realno nije moguce, jedini razlog da glasas za drugog je da u stvari ne glasas za njega, vec protiv onog drugog, da taj ne bi pustio korenje na vlasti.
 
То није довољан разлог да гласамо за другог пиона запада,само зато што другачије изгледа.
Велика је грешка што се људи воде таквим ставом,зато што баш никакве политичке разлике нема између ове двојце.

Pion zapada? Pre kraceg vremena sam pitao neke znamenite forumske rusofile kako da neki kandidat bude naklonjen Rusiji, kad Rusi ni na koji nacin ne zele da se mesaju u politicki zivot u Srbiji, a o doniranju nekih para nema ni govora. Naravno, nije bilo odgovora. S druge strane znamo kakva je situacija. I sta sad, treba svi da se preselimo u Rusiju jer nju ne interesuje nista van njenih granica?
Tacno je da nema razlike medju njima, ali bi eventualni izbor Nikolica bio tezak udarac zutom preduzecu zajedno sa svim njegovim filijalama, sto su oni i pokazivali tokom kampanje. Prema tome, udri zute.
 

Back
Top