Da Vas pitam
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Da Vas pitam

Ističe se Vitez Koja (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Da Vas pitam

Koliko lose zivite? U obzir dolazi samo realan odgovor, kako Vi licno zivite a ne one price, koje su vec podrazumevaju, kako svi lose zive. Da li ste od onih koji nemaju 'leba da jedu' ili sta od onih koji imaju vise nego sto mogu da potrose ili ste negde u sredini, neki prosek.
    Citajuci teme na forumu, uglavnom na politici, stice se utisak da velika vecina forumasa spada u prvu grupu. Svi nesto kukaju kako je zivot u Srbiji tezak (ne kazem da nije, jeste). Ali svi vi ovde, pa i ja, koji ste na forumu imate internet, znaci imate min 1000-1500 dinara mesecno da izdvojite za nesto sto vam nije osnovna zivotna potreba, sto dosta gradjana Srbije smatra luksuzom, sto znaci da niste bas toliko siromasni i ubogi.
    A zasto onda kukate da je zivot tezak, da li govorite iz sopstvenog iskustva? Shvatam ja da je svakom njegova muka najveca, i ja cesto kukam sto nemam novca, sto ne zivim bas kako bih hteo. Ali da li se zapitate kako zive oni koji imaju puno manje od Vas. Da li mislite da bi ste bili srecniji da ste zadovoljni onim sto imate, ma koliko malo to bilo?
    Jos jedno pitanje. Da li zaista mislite da cete ziveti bolje posle izbora, ne bitno koji kandidat pobedi (ali uzmimo da pobedi kandidat za kojeg ste glasali). Ne mislim odmah u ponedeljak vec posle mesec, dva ,tri...godinu dana ili dve.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Da Vas pitam

Zivimo fenomenalno, imamo internet i kablovsku i sta ce ti bolji pokazatelj kvaliteta nasih zivota.

P.S. Kablovskoj dugujem 6 meseci unazad. Nisu mi jos iskljucili, ali samo je pitanje dana a internet kablovski nemam vec vise od godinu dana, nego se dovijam kako znam i umem ( malo kradem od komsije nezakljucani, a ponekad platim za sto dindzi telenor usb, kad komsija ode na pecanje ) A inace super zivim, hvala na pitanju.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Internet nikako ne moze da bude pokazatelj kvaliteta zivota jer je on najjeftinija "zabava".

Ja ga placam preko kablovske 800, a cula sam da u BG ima i za 650 din. To je nista, uostalom, ne znaci ako neko placa internet da su mu svi ostali racuni izmireni.

Ipak, slazem se da treba pogledati iza sebe jer uvek ima i goreg, ali to nije nikakva uteha sto se politickog stanja tice.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

P.P.S. A, inace sam bio preduzetnik godinama, ali sam firmu morao da ugasim jer je otisla pod stecaj, a supruga, koja je radila u jednoj privatnoj firmi 11 godina bez prekida, ostala je bez posla prosle godine, takodje zbog stecaja firme njenog gazde, pa sad oboje prodajemo na pijaci i prezivljavamo od danas do sutra. Eto, toliko nam je lepo pod zuto-crvenim banditima.

F.W.N. nije na forumu
    Шта рећи? Коју послуку порати..послати?
    Primećen član F.W.N. (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio Vitez Koja Pogledaj poruku
    Koliko lose zivite? U obzir dolazi samo realan odgovor, kako Vi licno zivite a ne one price, koje su vec podrazumevaju, kako svi lose zive. Da li ste od onih koji nemaju 'leba da jedu' ili sta od onih koji imaju vise nego sto mogu da potrose ili ste negde u sredini, neki prosek.
    Citajuci teme na forumu, uglavnom na politici, stice se utisak da velika vecina forumasa spada u prvu grupu. Svi nesto kukaju kako je zivot u Srbiji tezak (ne kazem da nije, jeste). Ali svi vi ovde, pa i ja, koji ste na forumu imate internet, znaci imate min 1000-1500 dinara mesecno da izdvojite za nesto sto vam nije osnovna zivotna potreba, sto dosta gradjana Srbije smatra luksuzom, sto znaci da niste bas toliko siromasni i ubogi.
    A zasto onda kukate da je zivot tezak, da li govorite iz sopstvenog iskustva? Shvatam ja da je svakom njegova muka najveca, i ja cesto kukam sto nemam novca, sto ne zivim bas kako bih hteo. Ali da li se zapitate kako zive oni koji imaju puno manje od Vas. Da li mislite da bi ste bili srecniji da ste zadovoljni onim sto imate, ma koliko malo to bilo?
    Jos jedno pitanje. Da li zaista mislite da cete ziveti bolje posle izbora, ne bitno koji kandidat pobedi (ali uzmimo da pobedi kandidat za kojeg ste glasali). Ne mislim odmah u ponedeljak vec posle mesec, dva ,tri...godinu dana ili dve.
    Већина форумаша(активних) има добро рачунаре, има брз интернет. Многи су и издржавана лица(ученици па чак и неки студенти). Тако да овде нема оних који "немају 'леба да једу".

Држава је таква(а и цео свет) да нема много оних који имају више него што могу да потроше.

Тако да велика већина форумаша спада у средњу класу.
    Ко високо лети тај ниско пада, чак и ако влада!

Slične teme

1. pitam se,pitam...ne...pitam VAS,pitam... ;o)))
    Autor wet look u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 27.01.2012., 18:33
  2. e sad ja vas pitam.....
    Autor Ronni u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 04.08.2004., 16:59
  3. e samo da vas pitam
    Autor susetka u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.07.2004., 19:42
  4. Ej,savremeni muskarci,moram da vas pitam...
    Autor MILLA@ u forumu Muškarci
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 27.04.2004., 15:27
  5. DA vas pitam djevojke
    Autor Anitaa u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 17.03.2004., 22:29

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku