Far Cry 3

-Northerian-

Ističe se
Poruka
2.056
Far-Cry-3-9_1329424447.jpg


Far-Cry-3-Preview.jpg


Far-Cry-3_water_ass.jpg


Jos samo nekoliko meseci do izlaska dostojnog naslednika legendarnog prvog dela!

Posto je drugi gowance

Ovaj treci ce da jeebeno otkida fakin' amazing jeaaaaaaaaa :D
 
Theory ajde ne *****j...

Far Cry prvi deo je jedna od najboljih igara koje sam odigrao. Treci ce da sabija. Steta sto cu morati da upgradeujem komp ili cu ga pokrenuti malo sutra.

No Thalione welcome back :D
 
Igrao sam samo prvi dio a drugi nesto nisam mogao instalirati. Zasto je dvojka njesra, mozete li mi reci vi koji ste igrali da ga nebi bezveze i dalje pokusavao instalirati?
 
Први део је закон. Нисам ни мислио да у игрици има чудовишта док нисам набасао на њих. Двојку нисам ни играо јер је потпуна супротност од првог дела. Ако је 3 део као први онда се то обавезно скида :)
 
Igrao sam samo prvi dio a drugi nesto nisam mogao instalirati. Zasto je dvojka njesra, mozete li mi reci vi koji ste igrali da ga nebi bezveze i dalje pokusavao instalirati?

Фар Крај 2 је смештена у афричке саване тако да визуелно није толико импресивна као јединица или Крајсис, али није то проблем већ што концепцијски уопште не личи на кеца, више личи на ГТА или Бојлинг поинт Роуд то хел, само што је много досаднија.
http://www.sk.rs/2008/11/siop03.html
 
Ovaj Far Cry ce biti ili ogroman fejl ili remek delo,trece nema.
Svidja mi se okruzenje i prisustvo psihoticnih narkomana,jos su one manipulacije nozevima slag na tortu :mrgreen: .Samo da ima sirok izbor pristupa situaciji,kao sto je originalni far cry (iz 2004.) imao :)
 
Nisam rekao da je losha.Grafika je vrhunska, gejmplej kvalitetno
odradjen, ali pricha je slaba, na nivou dvojke, ali daleko od keca...
...preshao sam je pa imam pravo da iznesem svoje mishljenje.
 
Prica jeste losa ali igra, grafika i sve ostalo je perfektno uradjeno... Presao sam je i ja, i pronasao sva pisma i relikvije super je odradjeno... Za razliku od Hitman 3 koji je izasao u skoro isto vreme i koji je totalno sranje, ovo je vrh igra.
 
ne mogu da vjerujem da jedna ovakva igra nije preturila jednu stranu...strasno :shock:
istog trena kad sam je obrnuo ponovo sam krenuo da je igram-i opet mi je fenomenalna.fc3 je jedno prelijepo iskustvo,ali posto vidim da na temi nema mnogo komentara necu dalje ni komentarisat.
 
Poslednja izmena:
Nisam rekao da je losha.Grafika je vrhunska, gejmplej kvalitetno
odradjen, ali pricha je slaba, na nivou dvojke, ali daleko od keca...
...preshao sam je pa imam pravo da iznesem svoje mishljenje.

Imam - ISTU OCENU - a nisam je ni igrao ;)

Dovoljno mi je bilo što sam je odgledao iz drugog lica na youtube-u - TUGA JEDNA :( ..nije FC2 ni za PRINETI

Mora da su promenili glavnog programera i da je došo neki klinac i zakrpio je sa " američkim fazonima " :lol::lol::lol:

Srećom imam..nisam skinuo Far Cry2, pa kad se dosađujem baš me razonodi :D i uvek otkrijem neku novu foru ;)
 

Back
Top