MOTIVACIJA ZA BB TRENING

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.462

nachi motivacija... :D

gledate li neshto pre treninga, ili podizete sebi volju na neki drugi nachin? :)

ja gledam borbe uvek, to me prvo natera da malo shadowboxujem po sobi a onda odem u teretanu i razbijem :D

nishta, kachite klipove, pesme... shta god... ili jednostavno pishite o tome shta vas motivishe za trening, da li je to neki idol iz BB sveta tipa Arnolda ili neshto drugo, svejedno. :)
 
nego shta, zato je glavni lik u GTA 4 SRBIN :D

hahah shalim se... dobro ajde evo moze mod ako hoce da promeni naziv teme u to kako si rekao... Motivacija za BB... svejedno :)

ko da je bitno... eto odredi joj ti ime koje ocesh :D ... samo okachi neki dobar klip! :mrgreen:
 
pa, razmishljaj izvan kutije... fizichka forma je nebitna, ne ugledamo se strikno na njihov fizichki izgled, vec na njihov nachin zivota i razmishljanja, pristup treningu, volju, istrajnost, odricanje, naporan rad, krv, znoj, suze... i na kraju snagu koja je rezlutat svega toga zajedno.

danas mi je ovaj dokumentarac motivisao za najsurovi moguci trening, na primer...


shto sad' uopshte ne znachi da je meni Mirko idol ili da hocu da budem bash kao on ili bilo shta, jednostavno me impresionira taj njegov pristup.

zivotu, treningu, svemu... zato i jeste to shto jeste, zato je uspeo.

ali ti sa takvim trudom i pozrtvovanoshcu uspecesh shtagod da radish... tajna uspeha je manje-vishe naporan rad. :)

ali poshto nagrada nije blizu ponekad nam je potreban podsetnik zashto to radimo iz dana u dan i onda eto teme niotkuda :mrgreen:

aj okachi neki klip sad'... pfff al' ste ortaci ne verujem, bojkotujete mi svi temu 'ladno :(
 
Mirko je u zadnje (duže) vreme popio batina kao kiše! Stvorio je ime i onda je zarađivao dobijajući batine... Gledao sam klip neki, pred poslednji meč valjda što je imao, u svlačionici, neverovatno je koliko on tikova ima, cima glavom, trepće nekontrolisano, ramenima trza, prosto da se naježiš. Postavlja se pitanje koliko je tim ljudima bitan novac kao motivacija, ma koliko zarađivali.

Jedno je sigurno, svi oni, profi sportisti, su posvetili život tome, pa tako i BB. Nemojte me pogrešno shvatiti, svaki čovek je priča za sebe, ali oni na neki način od toga žive. Sutra će otvoriti teretanu i to je to. Verujem da je njihova motivacija najjača iz ovog ugla...

Generalno, retko gde će se trenirati nešto duže vremena a da neko nema nekih ambicija da to pretovri u novac. Poštovanje svima koji tako nešto žele jer je to cilj u životu kao i svaki drugi! Cenim recimo što po nekim boks klubovima imaš 2 tima vežbača: oni koji teniraju da bi se takmičili i oni koji treniraju zbog sebe! Retko ko da se zaustavi na nekoj borilačkoj veštini a da ne krene na borilački sport. Verovatno ta želja za dokazivanjem, takmičenjem i sve što ide uz to vuče daleko više od treniranja "kao da ćeš živeti večno".

Možda sam otišao sa teme BB na nešto drugo, ali poenta koji hoću da kažem je ista.

Motivacija treba da ide iz samog tebe, želja za zdravim životom, želja za tim osećajem koji se javi posle odrađenog treninga, osećaj koji verujem da ni jedna droga sveta ne može zameniti, kada mi telo "utrne" pa zaspem kao malo mače!!! To je po meni najmoćnija motivacija, ona koja traje dok ti krv struji venama :ok:
 
Da, ali nikad neces imati sistem treniranja kao cutler, life style, a tek ne sve ostalo sto ga prati. Slazem se sa postom od gore, motivacija treba da dolazi iskljucivo od samog sebe. I sve ostalo sto je napisano da se ne ponavljam.
 
[Ne_Vazim_Se];21747160:
klipovi alo sve se slazem sto ste rekli ali klipovi ono isposhtujte temu nachi strashni ste :mrgreen:

[Ne_Vazim_Se];21680954:
nachi motivacija... :D

gledate li neshto pre treninga, ili podizete sebi volju na neki drugi nachin? :)

ja gledam borbe uvek, to me prvo natera da malo shadowboxujem po sobi a onda odem u teretanu i razbijem :D

nishta, kachite klipove, pesme... shta god... ili jednostavno pishite o tome shta vas motivishe za trening, da li je to neki idol iz BB sveta tipa Arnolda ili neshto drugo, svejedno. :)

:whistling::whistling::whistling::super:
 
Meni je motivacija Rammstein!

Kada bi se to pustalo u teretani ja bih dizao 15% vise ! HEhe. I to pogotovo kada se puste live snimci!

Enough said !

p.s. najvise mrzim kada se pusti neki chill out, ili neki down tempo, tek onako reda radi, jer kao treba u teretani neka muzika da se cuje ! :roll:


Ljudi ne shvataju koliko je muzika bitna! To mogu potvrditi kao bodybuilder a ujedno i muzicar :mrgreen:

p.s. 2 I mnogo me nervira kada dodju oni triperi, stariji ili mladji pa pustaju one rap hip hop gengsta pesme tipa Bg sindikat i sl i loze se na to i na devedesete, pa se sire onako po teretani kada odrade seriju a voz moze ispod ruke da im prodje :roll::evil: i misle da su opasni, a jadni ne shvataju da BS ismejava takve Vonabi air ljax mafijoze !:roll::dontunderstand::rtfm: :roll::lol:
 
Meni je motivacija Rammstein!

Kada bi se to pustalo u teretani ja bih dizao 15% vise ! HEhe. I to pogotovo kada se puste live snimci!

Enough said !

p.s. najvise mrzim kada se pusti neki chill out, ili neki down tempo, tek onako reda radi, jer kao treba u teretani neka muzika da se cuje ! :roll:


Ljudi ne shvataju koliko je muzika bitna! To mogu potvrditi kao bodybuilder a ujedno i muzicar :mrgreen:

p.s. 2 I mnogo me nervira kada dodju oni triperi, stariji ili mladji pa pustaju one rap hip hop gengsta pesme tipa Bg sindikat i sl i loze se na to i na devedesete, pa se sire onako po teretani kada odrade seriju a voz moze ispod ruke da im prodje :roll::evil: i misle da su opasni, a jadni ne shvataju da BS ismejava takve Vonabi air ljax mafijoze !:roll::dontunderstand::rtfm: :roll::lol:

Ima li nesto da ti ne umes?:mrgreen::mrgreen:
 
543068_346559708744692_283635808_n.jpg
 
http://bodyspace.bodybuilding.com/Josef_Rakich/more.php?section=progresspics

Mislim da uzima steroide s obzirom na 2008-2010 (i sliku ledja gde ima razne cibulje/strije/itd :lol:) i s obzirom kako tokom cele godine odrzava 5% masti sto je nemoguce al ajde...svejedno...inspirational...sa ili bez steroida. Lik je '93 godiste ;) Vidim na bb.com da ovi Australijanci i Novozelandjani cepaju steroide ko baba omotac od kutije s ratlukom :mrgreen: Culi ste verovatno i za Zyzz-a koji je preminuo (AUS)..

Ja sam svakako za ovako nesto...ne za ove likove iznad (niti me motivisu slike takvog tipa, Jay Cutler itd...), to je van neke funkcionalnosti vec, 10 godina steroida i 150 kg mase. Mada ko zna, mozda i ovaj lik ode na 150 kg. Trenutno je 178 cm 81 kg 5% masti.
 
Poslednja izmena:

Back
Top