Beograd ili Novi Sad?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zavisi od osobe. Idi u Novi Sad ako volish mir i sigurnost, simpatichan nocni zivot i otvorenost ljudi. Dodji ovde ako volish dzunglu, akciju i takmichenje. Lud nocni provod... od kojeg nikad ne znash shta da ochekujesh. U Beogradu nikad nije dosadno. Ne moze se isto reci za Novi Sad.

Kazem ti...

...kako je tebi volja.
 
Iggy:
drea:
shishmish01:
Bash tako "O NE JOSH JEDAN"
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!
bicemo manjina, ako vec nismo !!!!

Jos jedan :roll: kao prvo nisam musko!Kao drugo,imam u Srbiji vise rodbine nego sto mislis.Rodica i rodjak su mi rodjeni Beogradjani!Tako da...

Svejedno, ti nisi i nikada neces biti Beogradjanka!!!Uvek ces biti nepozeljni stranac!


Na ovo mogu samo da se smijem :lol: :lol: :lol:
 
ljudi,jel se vi zezate ili sta?!!! :shock:
jeste da u beogradu ima vise ljudi iz drugih gradova nego nas beogradjana,ali ne znam sto je to problem.meni licno smeta jedino onaj ko dodje iz nekog svog sela i ne zna da postuje ljude grad i u kome zivi..tipa baca djubre po gradu,pljuje po ulici,parkira u blatu,kupa se jednom mesecno itd...
nemojte da budete tako ksenofobicni (malo prejaka rec sada,ali dobro...).zamislite kako bi vama bilo da se preselite negde i da svi budu losi prema vama :!:
 
Iggy:
drea:
shishmish01:
Bash tako "O NE JOSH JEDAN"
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!
bicemo manjina, ako vec nismo !!!!

Jos jedan :roll: kao prvo nisam musko!Kao drugo,imam u Srbiji vise rodbine nego sto mislis.Rodica i rodjak su mi rodjeni Beogradjani!Tako da...

Svejedno, ti nisi i nikada neces biti Beogradjanka!!!Uvek ces biti nepozeljni stranac!

jao, al ste dosadni.
akmo opet na vredjanje dosljaka :roll:
 
drea:
Iggy:
drea:
shishmish01:
Bash tako "O NE JOSH JEDAN"
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!
bicemo manjina, ako vec nismo !!!!

Jos jedan :roll: kao prvo nisam musko!Kao drugo,imam u Srbiji vise rodbine nego sto mislis.Rodica i rodjak su mi rodjeni Beogradjani!Tako da...

Svejedno, ti nisi i nikada neces biti Beogradjanka!!!Uvek ces biti nepozeljni stranac!

A keve ti, koliko je tvojih predaka rođeno ovde, mislim generacijski? Šta? Samo tata? Ili možda ni on?
A čim se toliko busaš, verovatno si baš baš praaaaavi Beograđanin - Sremčica, Bataja, Ripanj, Mali mokri lug, Ovča, Borča... Kaldrma, nema šta!
 
Banshee:
ljudi,jel se vi zezate ili sta?!!! :shock:
jeste da u beogradu ima vise ljudi iz drugih gradova nego nas beogradjana,ali ne znam sto je to problem.meni licno smeta jedino onaj ko dodje iz nekog svog sela i ne zna da postuje ljude grad i u kome zivi..tipa baca djubre po gradu,pljuje po ulici,parkira u blatu,kupa se jednom mesecno itd...
nemojte da budete tako ksenofobicni (malo prejaka rec sada,ali dobro...).zamislite kako bi vama bilo da se preselite negde i da svi budu losi prema vama :!:


Brate, koliki je procenat tih koji postuju Beograd a nisu iz njega? Mislim da je jednocifren...
 
skocko:
A keve ti, koliko je tvojih predaka rođeno ovde, mislim generacijski? Šta? Samo tata? Ili možda ni on?
A čim se toliko busaš, verovatno si baš baš praaaaavi Beograđanin - Sremčica, Bataja, Ripanj, Mali mokri lug, Ovča, Borča... Kaldrma, nema šta!

Haha, postavis pitanje i sam odgovoris? Sta si ti, vidovita Zorka? E, los ti je taj pasulj u koji gledas. Cini mi se da ni ti nisi duze od par godina u Beogradu, cim te ovo pogadja. A sa tim "lasta-selima" nemam nikakve veze. Zbogom.
 
Iggy:
Banshee:
ljudi,jel se vi zezate ili sta?!!! :shock:
jeste da u beogradu ima vise ljudi iz drugih gradova nego nas beogradjana,ali ne znam sto je to problem.meni licno smeta jedino onaj ko dodje iz nekog svog sela i ne zna da postuje ljude grad i u kome zivi..tipa baca djubre po gradu,pljuje po ulici,parkira u blatu,kupa se jednom mesecno itd...
nemojte da budete tako ksenofobicni (malo prejaka rec sada,ali dobro...).zamislite kako bi vama bilo da se preselite negde i da svi budu losi prema vama :!:


Brate, koliki je procenat tih koji postuju Beograd a nisu iz njega? Mislim da je jednocifren...

Ne znas ti nista, sinko. Vise je onih koji ga postuju i vole (i to kao nekakvo bozanstvo) a tek su se u njega doselili (studiraju u bgd-u, a zivotni cilj im je da se tu zadrze i posle studija), nego oni koji u njemu zive decenijama. Ovi drugi su po tom pitanju potpuno indolentni. Izbeglice (iz unutrasnjosti) su vam najvece lokal-patriote i ljubitelji grada. To je tuzno (za njihova mesta, ne za vas bgd).

Oprostite na ekskursu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top