U SRBIJI ZA SAMO MESEC DANA 200 000 STANOVNIKA MANJE - GDE SU NESTALI, ZNA SAMO VLAST

vilaraviojla

Domaćin
Poruka
3.317
Sledeci podaci su zvanicni i preuzeti su sa sajta republicke izborne komisije!

Pre mesec dana:

Том приликом заменик председника РИК-а Славољуб Миленковић изјавио је да је укупан број бирача на дан 20. априла 2012. године 7.026.579, док ће се штампати 7.061.712 гласачких листића, што је збир укупног броја бирача и резерве од 35.133 која представља 0,5 процената од укупног броја бирача у Републици Србији



I sad:

У присуству заменика председника Комисије Славољуба Миленковића, чланова Комисије и представника предлагача кандидата, данас је у штампарији ЈП "Службени гласник" почело штампање гласачких листића за поновљено гласање на изборима за председника Републике.

Том приликом заменик председника Комисије Славољуб Миленковић изјавио је да ће се штампати укупно 6.803.863 гласачких листића. Тим бројем је обухвачен коначан број бирача у Републици Србији, 6.770.013, као и резерва од 0.5 одсто, што износи 33.850 резервних гласачких листића.

http://www.rik.parlament.gov.rs/cirilica/saopstenja_frames.htm

Dakle gde je nestalo nesto vise od 200 000 gradjana Srbije za samo mesec dana? Sta vi mislite?
 
Moguce je da je na osnovu prigovora azuriran spisak tako sto su uklonjeni oni koji su preminuli u poslednjih par meseci, a da su se jos vodili kao glasaci.

Dlugomire, daj saberi se! Pa tebe bar racunam u ozbiljnog coveka! U Srbiji godisnje umire oko 110 000 ljudi (zvanican podatak sa poslednjeg popisa), sto znaci da mesecno umre oko 9000 ljudi ali zato se u Srbiji godisnje rodi oko 80 000 beba, znaci oko 6500 mesecno i toliko mladih za mesec dana stekne punoletstvo i pravo glasa!

To dalje znaci da je ta razlika svega 2500 glasaca! Onda po tebi ispada da su se na glasackim spiskovima nalazili svi koji su pomrli u poslednjih 80 meseci ili negde oko 7 godina!

Daj neku malo ozbiljniju pretpostavku, ova ti je pala u vodu!
 
Poslednja izmena:
A zašto 500 miliona ljudi u EU kaže da su izbori bili pošteni

Jel to neka svetska zavera, a samo iz Dveri su ostali razumni ?

Jaguarka, mozes ti ovde da pises sta god hoces ali si potpuno svesna da su ovi izbori bili apsolutno neposteni i da se kralo, kupovalo i muvalo na sve moguce nacine! Drugo je to, sto ti ne zelis bilo kakve promene i sto zbog toga pokusavas da branis ne odbranjivo! To je tvoje pravo i tvoj izbor!
 
Poslednja izmena od moderatora:
A zašto 500 miliona ljudi u EU kaže da su izbori bili pošteni

Jel to neka svetska zavera, a samo iz Dveri su ostali razumni ?
???

Evoo opet oveee "logicarke" (iz osnovne skole) !! Lupeta ko "Maxim" po diviziji !!!:mrgreen::mrgreen:
Kao prvo i SVM i SNS su govorili o IZBORNOJ kradji !!!
Drugo ,samo retardi VERUJU vlastima (birokratiji a ne NARODU u EU ) da ONI znaju BOLJE od tamo ,od nas odavde STA se desavalo na IZBORIMA !!!
Je'l TI stvarno mislis da je 500 miliona ljudi u EU pratilo desavanja na izborima u minornoj Srbiji !???
Pa to PREVAZILAZI cak i tvoju LEGENDARNU glupost na ovom FORUMU !!!:rotf::rotf::rotf:
Njih to uopste NE INTERESUJE ,oni imaju i SVOJIH VECIH problema !!! :dash::dash::dash:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mislim da su BRISALI siptare sa Kosova , cini mi se da je bila tema na forumu pre desetak dana !?

Nije tacno da su brisali Siptare sa Kosova, jer nemaju pojma ni koliko ih tamo ima (to ni sami siptari ne znaju a ne ovi nasi), za siptare sa KIM nisu ni stampani glasacki listici! Sta da napisu na njima - ime, prezime, adresa - Siptar Siptarici, negde na KIM, aj nemoj da smo naivni kao francuske sobarice!
 
Jaguarka, mozes ti ovde da pises sta god hoces ali si potpuno svesna da su ovi izbori bili apsolutno neposteni i da se kralo, kupovalo i muvalo na sve moguce nacine! Drugo je to, sto ti ne zelis bilo kakve promene i sto zbog toga pokusavas da branis ne odbranjivo! To je tvoje pravo i tvoj izbor!
Ја се позивам на озбиљне актере на светској сцени, а то су ове велике силе са милијардама становника. Сви они кажу да су избори били фер.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Dlugomire, daj saberi se! Pa tebe bar racunam u ozbiljnog coveka! U Srbiji godisnje umire oko 110 000 ljudi (zvanican podatak sa poslednjeg popisa), sto znaci da mesecno umre oko 9000 ljudi ali zato se u Srbiji godisnje rodi oko 80 000 beba, znaci oko 6500 mesecno i toliko mladih za mesec dana stekne punoletstvo i pravo glasa!

To dalje znaci da je ta razlika svega 2500 glasaca! Onda po tebi ispada da su se na glasackim spiskovima nalazili svi koji su pomrli u poslednjih 80 meseci ili negde oko 7 godina!

Daj neku malo ozbiljniju pretpostavku, ova ti je pala u vodu!
NIje pala, upravo je i bilo prituzbi da su na spisku i ljudi koji su odavno umrli. Desava se. Secam se da je 1990. stigao poziv za glasanje za mog dedu koji je umro 1983.
 
Nije tacno da su brisali Siptare sa Kosova, jer nemaju pojma ni koliko ih tamo ima (to ni sami siptari ne znaju a ne ovi nasi), za siptare sa KIM nisu ni stampani glasacki listici! Sta da napisu na njima - ime, prezime, adresa - Siptar Siptarici, negde na KIM, aj nemoj da smo naivni kao francuske sobarice!
Ma NEEE !,nismo se razumeli ,ne sve Siptare na KOsovu ,nego ONE koji su bili na glasackim spiskovima jos 90'tih godina ! ,bar su takvu informaciju izneli !!!
 
Ја се позивам на озбиљне актере на светској сцени, а то су ове велике силе са милијардама становника. Сви они кажу да су избори били фер.

и.

Koji svi oni? KINEZI, INDIJCI, RUSI? Samo prve dve drzave imaju po vise od milijardu stanovnika! A ovi na koje se ti pozivas ni svi zajedno nemaju milijardu! Hajde nadji bilo gde neki podatak u kome oni kazu da su izbori bili fer!

I nije to toliko ni vazno, hajde objasni ti meni zasto je na ovim izborima za DS glasalo 800 000 ljudi manje nego na proslim i to pod uslovom da nisu ukrali i kupili bar jedno 200 000 glasova! Objasni ti meni zasto je samo 840 000 glasaca u Srbiji podrzalo politiku DS, samo toliko od oko 7 000 000 glasaca!

Zasto vise od 6 miliona glasaca nije htelo da podrzi politiku DS? Zar zato sto im je lepo?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jel su EU i SAD sa milijardama stanovnika !????

Drugo TE sto nazivas cobanima i ulicarima su obrazovaniji od TEBE
Pazi, SAD i EU su dosta značajne jer drže 50% svetske privrede i 70% svetske vojne potrošnje. Takođe su to demokratske zemlje, za razliku od Kine recimo.

Ali čak i ako potpuno izuzmemo zapad -- ni druge velike države nisu proglasile ove izbore lažnim.

Znači bukvalno: par bednika sa naših ulica su jedini na planeti koji sumnjaju u autentičnost rezultata.
 
Pazi, SAD i EU su dosta značajne jer drže 50% svetske privrede i 70% svetske vojne potrošnje. Takođe su to demokratske zemlje, za razliku od Kine recimo.

Ali čak i ako potpuno izuzmemo zapad -- ni druge velike države nisu proglasile ove izbore lažnim.

Znači bukvalno: par bednika sa naših ulica su jedini na planeti koji sumnjaju u autentičnost rezultata.

Nisi mi odgovorila, zasto je tako malo ljudi glasalo za DS, cak i da nije bilo kradje, opet je taj broj smesan u odnosu na prosle izbore!
 
Moguce je da je na osnovu prigovora azuriran spisak tako sto su uklonjeni oni koji su preminuli u poslednjih par meseci, a da su se jos vodili kao glasaci.

Moja baka je preminula pre 4. godine,dobila je poziv, majka koja je ziva (Bogu hvala) izbacena sa spsika...

Sad sam rekla dedi da ne ide na glasanje dok se ja ne vratim iz Beograda, doci cu na vreme, da proverimo "nesto":zper:

On je tih, ja sam fina ali glasna:cool:
 
Moja baka je preminula pre 4. godine,dobila je poziv, majka koja je ziva (Bogu hvala) izbacena sa spsika...

Sad sam rekla dedi da ne ide na glasanje dok se ja ne vratim iz Beograda, doci cu na vreme, da proverimo "nesto":zper:

On je tih, ja sam fina ali glasna:cool:

Moju celu, četvoročlanu porodicu, računajući samo punoletne, su skinuli sa spiska, valjda mislili da ćemo da dođemo da glasamo.


:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Saranjeni u glasackoj kutiji.
Тадић и његови сарадници су испекли занат код Томе и сасвим га усавршили.Не гине гробље целој Србији а они после могу да распишу изборе у Свемиру.Све чега су се дохватили су упропастили,покрали и довели до бесмисла а будале још гласају за њих.
 

Back
Top