ОДЈЕЦИ ПОЛИТИЧКИХ ИСПАДА СРЂАНА ЂОКОВИЋА

Који тенисер вам је ближи, нарочито у контексту најновијих збивања?

  • РОЏЕР ВЕЛИЧАНСТВЕНИ ФЕДЕРЕР

  • Ђоковић Новак


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 198384

Iskusan
Poruka
5.443
Након оног што се вечерас догодило и о чему не сме да се говори ко вам је дражи?

Федекс или Ђоковић?

Мени је овај момак преко ноћи постао изузетно симпатичан....

f.jpg


Боже здравља па да у недељу навијамо за њега....:lol:
 
Након оног што се вечерас догодило и о чему не сме да се говори ко вам је дражи?

Федекс или Ђоковић?

Мени је овај момак преко ноћи постао изузетно симпатичан....

f.jpg


Боже здравља па да у недељу навијамо за њега....:lol:

E vala ako Tadiću uspe da Srbi zamrze i Đokovića zbog njega, onda je bre stvarno moćan i treba da bude predsednik!
 
Након оног што се вечерас догодило и о чему не сме да се говори ко вам је дражи?

Федекс или Ђоковић?

Мени је овај момак преко ноћи постао изузетно симпатичан....

f.jpg


Боже здравља па да у недељу навијамо за њега....:lol:

tenis je tako dosadan sport, a taj na slici je tek pravi gej :lol:
 
A sta se veceras dogodilo. KAda vec spominjs neki dogadjas bilo bi cool da napises o cemu se zapravo radi...

Фамилија Ђоковић подржала Тадића

17. 05. 2012 19:57 |Мондо

Новак Ђоковић и Борис Тадић (Архивска фотографија)

Београд – Срђан Ђоковић, отац најбољег тенисера света Новака Ђоковића, у име своје породице подржао је кандидатуру Тадића истакавши да Србија назад враћа тамо где јој је место – у европску породицу.

„Поносни смо на нашег сина, који је првак света у тенису и најбољи спортиста у свету, али смо поносни и на остале синове. Да бисмо сви ми имали визију и мисију да наши животи постану бољи и квалитетнији него што су данас морамо да подржимо нашег председника на кога смо поносни и који има визију да нас уведе где нам је место”, казао је Ђоковић.
-----------------
Samo GLUPERDE "ne znaju, KO je vladao Srbijom do "DANAS":roll:
 
Poslednja izmena:
A sta se veceras dogodilo. KAda vec spominjs neki dogadjas bilo bi cool da napises o cemu se zapravo radi...

Не смем да постављам клип јер се то можда овде рачуна у кршење предизборне тишине али могу само да кажем да је Срђо одржа величанствен говор на неко затворено игралиште а много је људи махало жуто-плавим барјацима....
 
Након оног што се вечерас догодило и о чему не сме да се говори ко вам је дражи?

Федекс или Ђоковић?

Мени је овај момак преко ноћи постао изузетно симпатичан....

f.jpg


Боже здравља па да у недељу навијамо за њега....:lol:
Nijedan mi nije drag, ko sto mi nisu dragi ni ostali tzv. "vrhunski sportisti", koji su samo deo kapitalisticke masinerije za pravljenje profita i moderni gladijatori.
 
E ljudi jednom za svagda shvatite igraju za NOVAC, apsoliutno to ne znaci da imaju iakakve kvalitete osim toga sto dobro igraju tenis :S :S :S :S :S
isto vazi za sve sportiste a moze se reci i za skoro sve ljude.

tačno, stvarno mi je muka od onih što sebe vide kroz nekog drugog, to je tako patetično...lepo im je rekao marko jarić
 
E ljudi jednom za svagda shvatite igraju za NOVAC, apsoliutno to ne znaci da imaju iakakve kvalitete osim toga sto dobro igraju tenis :S :S :S :S :S
isto vazi za sve sportiste a moze se reci i za skoro sve ljude.

Ма супер је све то, али кад почну да играју за одређене политичко-завичајне кланове не би ли се још мало огребали, е то онда већ није супер.
 
Не смем да постављам клип јер се то можда овде рачуна у кршење предизборне тишине али могу само да кажем да је Срђо одржа величанствен говор на неко затворено игралиште а много је људи махало жуто-плавим барјацима....

 
Не смем да постављам клип јер се то можда овде рачуна у кршење предизборне тишине али могу само да кажем да је Срђо одржа величанствен говор на неко затворено игралиште а много је људи махало жуто-плавим барјацима....

Platin jeste stigao (kao sto najavih) tacno u ponoc, ali tema stoji, covek je pitao, ja dadoh odgovor:whistling:
 
Nijedan mi nije drag, ko sto mi nisu dragi ni ostali tzv. "vrhunski sportisti", koji su samo deo kapitalisticke masinerije za pravljenje profita i moderni gladijatori.

Не бих се сложио.

И они су само пролетери на шљаци, трави и бетону с тим што се њихов синдикат изборио за више него пристојну цену рада!
 
Ма супер је све то, али кад почну да играју за одређене политичко-завичајне кланове не би ли се још мало огребали, е то онда већ није супер.

to jeste, to stoji. Ali ono ljige su vecna njih, jer im je to i opis posla, marketing je isto bitan. A Djokovicevi su se vec dobro omastili na racun Srbije i pre ovoga.
 
Novak ni izbliza ne igra kao prošle godina. Verovatno mu je dosadio trening. I kako ne bi, lakše mu je da skače po verenici Jeleni Ristić nego po terenu. :per: :whistling: :lol:

A stvarno, ovo trpanje u politiku je toliko degutantno da su mi se stvarno smučili. Ko ih ebe, ja navijam za Noleta, nerviram se dok gubi a on zgrnuo kintu i još mi potura žutu smrt. Može komotno da se tera u p. materinu i on i njegov ćale i resto koji to podržavaju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top