Sve vise stanova ide na dobos a gradjana na ulicu

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.363
Sve više stanova ide na doboš
Izvor: Dnevnik

Beograd -- Prema evidenciji portala Doboš, u Beogradu svakog meseca u proseku ima 12 procenata više nekretnina na javnoj prodaji, a u Novom Sadu čak 18 odsto više.


14646657144f8fdb344408f257230761_orig.jpg


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2012&mm=05&dd=17&nav_id=610009

Kako bese ona zuta Tadiceva mantra? POSAO , INVESTICIJE , SIGURNOST? :think:

Ljudi masovno ostaju bez nekretnina usled nemogucnosti da vracaju kredite, evo onomad se jedan covek ubio u kragujevcu a njegovu porodicu su iz zalozene kuce isterali na ulicu. Ljudi skacu sa mostova, skoro svako ima kredit, evro raste, plate padaju, cene hrane divljaju.
 
Sve više stanova ide na doboš
Izvor: Dnevnik

Beograd -- Prema evidenciji portala Doboš, u Beogradu svakog meseca u proseku ima 12 procenata više nekretnina na javnoj prodaji, a u Novom Sadu čak 18 odsto više.


14646657144f8fdb344408f257230761_orig.jpg


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2012&mm=05&dd=17&nav_id=610009

Kako bese ona zuta Tadiceva mantra? POSAO , INVESTICIJE , SIGURNOST? :think:

Ljudi masovno ostaju bez nekretnina usled nemogucnosti da vracaju kredite, evo onomad se jedan covek ubio u kragujevcu a njegovu porodicu su iz zalozene kuce isterali na ulicu. Ljudi skacu sa mostova, skoro svako ima kredit, evro raste, plate padaju, cene hrane divljaju.

uh što mi drago za Žutograđane :D
 
najvise nekretnina gube novosadjani i beogradjani sto je i logicno jer su se tamo u 90% slucajeva i kupovali stanovi na kredit.

U Novom Sadu cena kvadrata za 4 godine pala duplo

sa 1600 evra na 800-900 evra

u Beogradu isto tako je pala isto skoro duplo

znam da je pre ce 4 godine na nbgd-u kvadrat iso od 2000 evra pa na vise a sad mi salje preko twittera neki smarac oglase i sa cenom od 1100 evra kvadrat.

naravno to je i dalje deracina, jer u Berlinu imas kvadrat po 950 evra al eto cisto da skapiraju ovi sto su dizali kredite 2006/2007 koliko su pukli i kolike su budale bili

brat od prijateljice, uzeo kredu i mislio da je sve u redu, da kupi stan bolje reci kutiju sibica od 40 kvadrata , u zemun polju, 2007 u CHF indeksiran sad 2012 duguje vise nego sto je dugovao kad je tek podigao kredit.

roblje za bolje i nije.

i pameti su po meni ovi sto napustaju takve nekretnine.
 

Back
Top