Nasilje i kazna

3 godine? pa dobro pazi realno bi bilo 5... shta ocesh realno... nash ti shta je i 3 godine u zatvoru brate?

malezijskom zatvoru?

nash ti shta ce ona sve da prozivi to nije realno :D

shta mislish koliko ima malezijskih osudjenica koje bi joj je*ale kevu zbog toga mnogo vishe nego ti? :D

pa kolko ocesh :D tako da ona je sad vec u bahatom kanalu... bilo bi malo mnogo da je na keca obesish zbog ovoga mada mozda i treba, shta znam.

znam samo da je u maleziji obichaj za te rejpere i chajld molestere i nekih fazon 200 udaraca nekom zajebanom shibom uz zatvorsku kaznu. :D

tako da veruj mi, nece njoj dobro biti
 
[Ne_Vazim_Se];21672021:
3 godine? pa dobro pazi realno bi bilo 5... shta ocesh realno... nash ti shta je i 3 godine u zatvoru brate?

malezijskom zatvoru?

nash ti shta ce ona sve da prozivi to nije realno :D

shta mislish koliko ima malezijskih osudjenica koje bi joj je*ale kevu zbog toga mnogo vishe nego ti? :D

pa kolko ocesh :D tako da ona je sad vec u bahatom kanalu... bilo bi malo mnogo da je na keca obesish zbog ovoga mada mozda i treba, shta znam.

znam samo da je u maleziji obichaj za te rejpere i chajld molestere i nekih fazon 200 udaraca nekom zajebanom shibom uz zatvorsku kaznu. :D

tako da veruj mi, nece njoj dobro biti

ma nije ona dobila 3 godine, nego 18 mjeseci...a poredim da covjek oplacka kiosk i dobije 3 godine...sto je za mene neshvatljivo...ili recimo prodilas pisic i dobije 3icu, a zgazis dve osobe, dobijes 2icu...jbem te kuglo zemaljska
 
[Ne_Vazim_Se];21672300:
e to je vec stvarno malo... realna petarda tebra

ma ti zakoni su svuda nje*sra, shta cesh

ma ja mislim da nju treba likvidirati...jer realno osoba koja je spremna raditi ono od djeteta svog stvarno, al stvarno nije za zivota...znaci to dokazjue da nema savjesti, da je jednostavno, nemam rijeci kojima da je opisem...Silovanje cu daleko prije opravdati nego ovo...
 
ja vas molim da se tema na svede na postove "ja bih joj...."



vidim da je u pitanju azijatkinja
a nije mi jasno taj debil sto je snimao, da li je i on dobio za ucestvovanje neku kaznu?
svakako da je za svaku osudu, i to je malo 18 meseci, al ne znam kakvi su zakoni kod njih
secam se da je ovde bio slucaj kada su roditelji doveli u gradsku bolnicu dete od 2 godine sa modricama itd
bilo je sudjenje, koliko se secam na kraju se ispostavilo da je devojcica i seksualno zlostavljena i da je majka za to znala
nasilje u porodici i batine kao vaspitna mera i ako je ceo svet u fazi savremenog drustva, i dalje je "na snazi", a to zaista spada u zlostavljanje
 
znate kako ovu zenu treba likvidirati, jer ocigledno je da nema savjesti nimalo...da je jednostavno masina...i takve osobo ne treba da postoje na planeti...ima ljudi koji masakriraju druge, ali opet to je nesto u cemu oni uzivaju ili sta vec, nesto ih goni, a ova ovdje je , blago receno,nista, bice koje se osljanja samo na chula...
 
Nisam ja protiv tjelesne kazne u nekim slucajevima i ja cu tuci svoje dijete ako bude tip da mu se jedino tako moze utuviti u glavu...Mene je tukla majka i u mom slucaju to nije bilo rjesenje za problem, ja sam se onda jos vise inatio, jer moj mozak ne moze shvatiti da to moze rijesiti problem u mom slucaju...dok recimo znam mojih vrsnjaka kojima je to pomagalo...Nekog vise sibaju rijeci nekog siba (u bukvalnom smislu)
 
Škola kriva za samoubistvo učenika

aleksa-1.jpg



Više od godinu dana nakon samoubistva Alekse Jankovića, sud u Nišu kaznio školu i direktorku maksimalnom kaznom, zato što nisu preduzeli propisane mere za sprečavanje dugotrajnog i brutalnog vršnjačkog nasilja.


Posle više meseci fizičkog i verbalnog zlostavljanja koje je trpeo od sedmoro vršnjaka u niškoj Osnovnoj školi "Sreten Mladenović Mika", Aleksa Janković je 10. maja prošle godine izvršio samoubistvo, skokom sa trećeg sprata zgrade u kojoj je živeo.


Iako je više puta imao i fizičke i psihičke posledice - potres mozga, nogu u gipsu, psihijatrijsku dijagnozu "postraumatski sindrom", Škola ništa nije preduzela da spreči vršnjačko nasilje.
Prekršajni sud u Nišu izrekao je maksimalne zakonske kazne niškoj Osnovnoj školi i nekadašnjoj direktorki Suzani Popović Ickovski jer nisu preduzeli propisane mere za sprečavanje dugotrajnog i brutalnog vršnjačkog nasilja nad četranestogodišnjim učenikom Aleksom Jankovićem.
Škola je kažnjena sa 500.000 dinara, a Suzana Popović Ickovski sa 50.000 dinara zato što su, kako je navedeno, prekršili Zakon o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja i Zakon o prekršajima.

.....................
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/1125682/Škola+kriva+za+samoubistvo+učenika.html

Inače, kazne za nepoštovanje zabrane pušenja se kreću OD 500.000 do 1.000.000 dinara
Kazne za pojedince i firme
Pojedinac koji puši na radnom mestu 5.000 dinara
Neposredni rukovodilac od 30.000 do 50.000
Firma između pola miliona i milion dinara
Toliko o pravdi ...
 
Video je smaknut sa youtubeta mda taj servis jeste kontrolisan
Ipak je Google posato "svetsko čudo za jednu noć" a narodu se prosula priča kako je grupa studenata...
da, da, kako da ne oće to u "slobodnoj Americi", najvećem koncentracionom logoru nad ljudima

Recimo, nisu imali odgovor n sledeće jednsotavno pitanje:
"Zašto je javnost šokirana što su par pubertetskih devojčica skinule gaće mladjem dečaku dok na istom tom youtubetu
malumni fanatici slave i postavljju maloletničko sakaćenje genitalija dok su emisije o "navodnom zdravlju" idiotski cenzurisane i amputirane od istine"?
Naravno da im je lakše bilo da smaknu komentar nego da razmišljaju...

Inače u oba slučja su deca javno razgolićena protv svoje volje
ali u ovom "gde se zgražavaju" nema silovanja i trjnog uništavanja genitalija

Amerika...
 
Inače, kazne za nepoštovanje zabrane pušenja se kreću OD 500.000 do 1.000.000 dinara

Toliko o pravdi ...
SRAMOTA... Imao sam sličnih problema...:sad2::sad2:
I još krive mene da ja izazivam, provociram...
Kako me je ovaj tekst razbesneo...
SMRTNA KAZNA ZA NASILNIKE I DIREKTORKU...
NEMA IZGOVORA ZA NJIH KAO POD UTICAJEM FILMOVA,
IGRICA I SL. SVAKO STARIJI OD 10 GODINA TREBALO BI DA
ODGOVARA ZA SVOJE POSTUPKE...

:evil::evil:
 

Back
Top