Potreban windows 3.1 i "Kako instlirati stare lap topov

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Alexandar the small:
Ljudi pomagajte,gde da nadjem windows 3.1 ili starije operativne sisteme koje podrzavaju stariji 486 lap topovi.Takodje potrebna mi je pomoc oko instalacije lap topova o kojoj neznam nista!Tih starijih lap topova dobijam na kile mozda nekome zatrebaju!

Zahvalan!
Mogu ti poslati na mail (ako podrzava vece fajlove). Koji ti DOS treba, imam 6.22 i Windows 3.11.
Koliko se secam, moras imati DOS da bi uopste instalisao Windows 3.11
 
drago41:
drago41:
Treba da imam na jednom CD-u od dosa pa do 98, videcu sutra tj. danas pa cu da javim :)
A za instaliranje nebi trebalo da bude problema ako je to sto imas ispravno, uostalom ne rece sta se na tome uopste nalazi, kada ukljucis sta se desava :?:

Evo nasao sam imam na cd-u :DOS 6.20, Windowse-3.0, 3.1, 3.11, 95 OSR2(win97}, 98, 98SE i ME, sa serialima i disketama za podizanje svakog od njih pojedinacno, samo se sa diska prebace na flopy!

Evo pa javi se drago41@yubc.net :!: :D
 
Podaleko sam od tebe..

Samo da ti napomenem par stvari..

Ja posjedujem jedan od takvih lap topova i sluzi mi za neke poslove sa sat resiverima..

486 je masina sa 8 MB RAM-a i na njemu se nalazi WIN95 koji radi odlicno s tim da jeste malo spor ali radi besprekorno..

S toga ti preporucujem da se ne zezas sa win 3.1 ili 3.11 jer kome to treba.. Ako kome i treba starija masina za neke stvari prije ce da koristi DOS OS.. Dakle ko koristi nesto starije radije ce korisititi DOS a ne win 3.11 ili slica..

Ukoliko imas karakteristike koje sam gore naveo kao kod mene onda lijepo instaliraj win95 i bice mnogo lakse i tebi i onom ko bude koristio takav racunar...

Mislim da je ovo prakticnije.. Pozdrav..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top