Gospodo Srbi prkeo Drine

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.699
Poreklom sa sa te druge obale Drine, ucestvovao sam u ratu 1992-1995. mada sam i rodjen i odrastao ovamo u Srbiji.
Nisam clan nijedne stranke, nisam glasao u prvom krugu izbora.......

Zasto Vam se obracam?
Obracam Vam se da Vam kazem, da AKO ne kaznite Dodika za ovo sto je upravo izjavio u Areni u Beogradu, ja ne mogu vise da Vas dozviljavam kao svoje.
Dodik se svrstao na jednu stranu, time omalovazavajuci skoro pola Srbije......Ni to nije toliki problem koliko je problem sto se tip ladno ispi.sa i po punoj Areni i po celoj Srbiji recima:Sa druge strane Drine su bolji Srbi nego ovde.

Imao sam razumevanje za Vasu borbu, za Vasu zelju za nacionalnim identitetom, imao sma strasti i razumevanje za sve Vase teskoce...
Ali je Dodik danas presao crtu.
Pljunuo je po celoj Srbiji, smao sto to stoka sa jendom mozdanom celijom u Areni nije shvatila.
A ko god ga u ovim izjavama sa druge strane Drine podrzava i glasa za njega isti je kao i on.......

I za mene je od danas mrtav.
 
Lepo.
I jel ga izviždala i izbacila tvoja Arena, krem i elita evropske srbije i njena budućnost?

Izgleda da nije...............Treba biti veoma drogiran , uradjen ili gl.up pa aplaudirati na Dodikove , Tadiceve ili Srdjanove reci....
A ako je Dodikova teza istinita, te je vecina Srbije onakva kao sto su u Areni(sad si me naterao da se zamislim) onda nam pomoci nema......

Onda treba uzeti kalasnjikove pa prorediti i unistavati taj debilizam.
 
Ne deli ljude bezveze zbog političara, ako tako radiš nisi ništa bolji od Dodika.
I Srbi sa one strane Drine su doživeli mnogo gore stvari od izabranog predsednika Srbije, iliti Milošević Slobodana- samo da te podsetim
kako je izbeglice poterao na Kosovo, kako je svojevremeno uveo blokadu na Drini, kako je jednim potezom pera, tako ladno, nonšalantno,
u Dejtonu ostavio bez zavičaja ljude koji su četiri godine ratovali i krvarili, i na frontu odbranili svoje, a onda im on to oduzeo
za zelenim stolom... pa ipak nećeš čuti od ljudi iz RS da mrze Srbiju i ljude iz Srbije, naprotiv... uzgred samo zahvaljujući tom Dodiku,
BIH je jedina država iz regiona koja nije priznala Kosovo...
Prema tome, spusti loptu.
 
Izgleda da nije...............Treba biti veoma drogiran , uradjen ili gl.up pa aplaudirati na Dodikove , Tadiceve ili Srdjanove reci....
A ako je Dodikova teza istinita, te je vecina Srbije onakva kao sto su u Areni(sad si me naterao da se zamislim) onda nam pomoci nema......

Onda treba uzeti kalasnjikove pa prorediti i unistavati taj debilizam.

A ja glup?:)
E sad ti lepo razmišljaj o ''eliti'' koja te vodi ka budućnosti, ja odo da naranim svinje.....:bye:
 
Ne deli ljude bezveze zbog političara, ako tako radiš nisi ništa bolji od Dodika.
I Srbi sa one strane Drine su doživeli mnogo gore stvari od izabranog predsednika Srbije, iliti Milošević Slobodana- samo da te podsetim
kako je izbeglice poterao na Kosovo, kako je svojevremeno uveo blokadu na Drini, kako je jednim potezom pera, tako ladno, nonšalantno,
u Dejtonu ostavio bez zavičaja ljude koji su četiri godine ratovali i krvarili, i na frontu odbranili svoje, a onda im on to oduzeo
za zelenim stolom... pa ipak nećeš čuti od ljudi iz RS da mrze Srbiju i ljude iz Srbije, naprotiv... uzgred samo zahvaljujući tom Dodiku,
BIH je jedina država iz regiona koja nije priznala Kosovo...
Prema tome, spusti loptu.

Nisam ja politicki ostrascen, niti sam zagovornik bilo kog predsednickog kandidata.
Vidim da je u Srbiji lose, vidim da nestotreba da s emenja(ili tadica ili Tadic da se menja).
Ali NE MOGU da dozvolim da mecka dodje iz svoje vuko.je.bine, i da se ispi.sa po CELOJ Srbiji.
E, pa to NE MOZE tako, bar kod mene.
 
Ne deli ljude bezveze zbog političara, ako tako radiš nisi ništa bolji od Dodika.
I Srbi sa one strane Drine su doživeli mnogo gore stvari od izabranog predsednika Srbije, iliti Milošević Slobodana- samo da te podsetim
kako je izbeglice poterao na Kosovo, kako je svojevremeno uveo blokadu na Drini, kako je jednim potezom pera, tako ladno, nonšalantno,
u Dejtonu ostavio bez zavičaja ljude koji su četiri godine ratovali i krvarili, i na frontu odbranili svoje, a onda im on to oduzeo
za zelenim stolom... pa ipak nećeš čuti od ljudi iz RS da mrze Srbiju i ljude iz Srbije, naprotiv... uzgred samo zahvaljujući tom Dodiku,
BIH je jedina država iz regiona koja nije priznala Kosovo...
Prema tome, spusti loptu.

Naravno!

Samo neko ko ko uopste ne poznaje situaciju u RS moze pomisliti da je Dodik pod tim "bolji Srbi" mislio na pametniji, lepsi ili bilo sta slicno. Jednostavno je htio reci da smo slozniji i da vise strahujemo od gubitka zemlje i identiteta pa smo stoga oprezniji i nepoverljiviji.
 
Nisam ja politicki ostrascen, niti sam zagovornik bilo kog predsednickog kandidata.
Vidim da je u Srbiji lose, vidim da nestotreba da s emenja(ili tadica ili Tadic da se menja).
Ali NE MOGU da dozvolim da mecka dodje iz svoje vuko.je.bine, i da se ispi.sa po CELOJ Srbiji.
E, pa to NE MOZE tako, bar kod mene.

Шта ти значи ово пркео Дрине у наслову?

Мене асоцира на пркно. И ти си њих увредио, називаш их пркном, што заиста није лепо и Европски. Једном Европљанину не приличи такво понашање. Са таквим понашањем никада нећемо ући у Европу. Чуј га, пркно. Простачино.
 

Back
Top