TADIC, NIKOLIC ILI...? GLASANJE PO SAVESTI..?

Schlosser

Iskusan
Poruka
5.015
Lepo vam je i mislite da je Tadic dobro vodio Srbiju u proteklom periodu, glasacete za njega, normalno, vi nemate dileme.

Stvar se komplikuje kad ne spadate medju takve, pogotovo sto takvi cine vecinu.

Lose vam je, i smatrate Tadica i DS uzrokom za to, losim, stavise, zlom koje unistava Srbiju.

Ali...

Imate mnogo zamerki i protivkandidatu, Nikolicu, zbog... da ne ponavljam, znamo svi o cemu se radi.

Uradicete sledece:

Uopste ne izaci na izbore s mislju: „ma, grozni su obojica, ko god dodje nista nam bolje biti nece”?

Misliti slicno, al ipak, ne dajuci da vam zloupotrebe listic, i zeleci da posaljete jasnu politicku poruku, izaci i precrtati listic?

Izaci, i ipak, koliko god ih obojicu ne podnosili, udahnuti duboko, zatvoriti nos i zaokruziti ipak Nikolica – samo da vise ovog istog ne gledate?

Koja je opcija najracionalnija u ovom tamnom vilajetu?

Ajd jos malo, do takozvane "izborne tisine".
 
Jugoslovenski ratovi, sankcije i NATO agresija nisu devastirali srpsku privredu kao Boris Tadic i njegovi eksperti.

Tome kad dodamo da su sada posle potpunog unistenja Srbije poceli i glasove da kradu na izborima, samo budala ce da se pita za koga da glasa.

Mislim da sam bio dovoljno jasan, a zohare, clanove DSa bi zamolio da se uzdrze komentara, svima su poznati njihovi statovi i motivi.

Ceka vas robija i noga sa drzavne sise.
 
Lepo vam je i mislite da je Tadic dobro vodio Srbiju u proteklom periodu, glasacete za njega, normalno, vi nemate dileme.

Stvar se komplikuje kad ne spadate medju takve, pogotovo sto takvi cine vecinu.

Lose vam je, i smatrate Tadica i DS uzrokom za to, losim, stavise, zlom koje unistava Srbiju.

Ali...

Imate mnogo zamerki i protivkandidatu, Nikolicu, zbog... da ne ponavljam, znamo svi o cemu se radi.

Uradicete sledece:

Uopste ne izaci na izbore s mislju: „ma, grozni su obojica, ko god dodje nista nam bolje biti nece”?

Misliti slicno, al ipak, ne dajuci da vam zloupotrebe listic, i zeleci da posaljete jasnu politicku poruku, izaci i precrtati listic?

Izaci, i ipak, koliko god ih obojicu ne podnosili, udahnuti duboko, zatvoriti nos i zaokruziti ipak Nikolica – samo da vise ovog istog ne gledate?

Koja je opcija najracionalnija u ovom tamnom vilajetu?

Ajd jos malo, do takozvane "izborne tisine".

У истој сам дилеми, а имам само 3 дана да се одлучим.
 
Ovo nije vreme kada treba u prvi plan staviti nase simpatije ili odbojnost prema nekom kandidatu.
Ovo je vreme kada svi treba da dignemo glas protiv diktatora Tadica, glas protiv daljeg unistavanja Srbije.
Svako ko ne voli previse Nikolica, ali vidi sta se radi u Srbiji i ne zeli da glasa za Tadica, mora da predje preko licnih osecanja i da glas Nikolicu, jer to je jedini nacin da povucemo "ruchnu" u ovom momentu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Демократије нема без поштених избора. Поштених избора нема без истине о тим изборима. Зарад тога, то је још једна тачка о којој смо се сложили Николић и ја и зашто такође позивам грађане да у другом кругу председничких избора дају своје поврење Николићу као кандидату“, рекао је Коштуница
 
Poslednja izmena:
Najvise me nervira izborna tisina, jer se bas tad setim necega sto sam zaboravila da kazem:lol:

Glasacu po savesti, za Nikolica, covek koji je pokraden,besramno ponizavan preko svake mere, covek kome je naneta velika nepravda.

Ja sam uvek bila na strani pravde i istine, tako cu postupiti i sad.
....i koji je pojeo sva govna i trazio od Tadica jos , sto ce i dobiti u nedelju .
Glasacu i ja za Nikolica ali necu zbog toga da se pretvaram kako nije u pitanju nesposobno i prevrtljivo govance i sljam , jediniosto je kod njega pozitivno je sto su ovi na vlasti jos gori ,al inace je ljudska i politicka nula .
 
Lepo vam je i mislite da je Tadic dobro vodio Srbiju u proteklom periodu, glasacete za njega, normalno, vi nemate dileme.

Stvar se komplikuje kad ne spadate medju takve, pogotovo sto takvi cine vecinu.

Lose vam je, i smatrate Tadica i DS uzrokom za to, losim, stavise, zlom koje unistava Srbiju.

Ali...

Imate mnogo zamerki i protivkandidatu, Nikolicu, zbog... da ne ponavljam, znamo svi o cemu se radi.

Uradicete sledece:

Uopste ne izaci na izbore s mislju: „ma, grozni su obojica, ko god dodje nista nam bolje biti nece”?

Misliti slicno, al ipak, ne dajuci da vam zloupotrebe listic, i zeleci da posaljete jasnu politicku poruku, izaci i precrtati listic?

Izaci, i ipak, koliko god ih obojicu ne podnosili, udahnuti duboko, zatvoriti nos i zaokruziti ipak Nikolica – samo da vise ovog istog ne gledate?

Koja je opcija najracionalnija u ovom tamnom vilajetu?

Ajd jos malo, do takozvane "izborne tisine".
Podjes od toga sta je korisnije za tebe, znajuci da su takve i pokretacke poluge doticne "gospode" koju treba da izaberes... Ako ocekujes neku vajdu analiziraj koja ti opcija moze vise pruziti.
Ako nemas neku konkretnu korist, onda ti je svejedno, bitno je samo da se prikljucis nekome, kad si ushemljen sva ti se vrata otvaraju...
 
....i koji je pojeo sva govna i trazio od Tadica jos , sto ce i dobiti u nedelju .
Glasacu i ja za Nikolica ali necu zbog toga da se pretvaram kako nije u pitanju nesposobno i prevrtljivo govance i sljam , jediniosto je kod njega pozitivno je sto su ovi na vlasti jos gori ,al inace je ljudska i politicka nula .

Председник Демократске странке Србије Војислав Коштуница позвао је грађане Србије да у другом кругу председничких избора гласају за кандидата коалиције „Покренимо Србију“ Томислава Николића, јер су на тај начин, како је истакао, најбоље заштићени државни и национални интереси Србије

„Кад кажем да су заштићени државни и национални интереси имам на уму споразум који је потписан између ДСС и Српске напредне странке,(око које је окупљена коалиција ‘Покренимо Србију’) и посебно две тачке тог споразума“, рекао је Коштуница.

1) Он је навео да је по првој тачки тог споразума предвиђено да се грађанима изјашњавањем на референдуму препусти одлука о томе да ли Србија треба да буде политички неутрална за шта се залаже ДСС или треба да буде чланица Европе уније за шта се залаже СНС.

2) Друга важна ствар у споразуму је да ће СНС и ДСС деловати сагласно кад је реч о промени Устава Србије, навео је Коштуница.

Он је појаснио да се према том споразуму питање промене Устава не може ни покренути, ни подржати без сагласности СНС и ДСС и да ће по том питању у Скупштини Србије деловати усаглашено и тежити консензусу какав је, како је навео, постигнут приликом доношења устава 2006. године.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nikolic je ovo prihvatio i potpisao, to je dovoljno da Srbija bude zasticena.
Tadic ne zeli ni da cuje opoziciju i drugacije misljenje od svog, a kamoli da razgovara o tome.
Imamo novog Tita na delu - Tadica, samo sto je on zgodniji i elokventniji, ali trenutno i opasniji po nas i nasu zemlju..
 
Prim. dr. Lalovic lecio je B. Tadica pa kaže:

13. mart 2011. u 19.52

Eво шта каже прим. др. Лаловић

Moj pok. kolega Jovan Raskovic jednom je rekao da su „Srbi lud narod”. Umnogome je bio u pravu. Srbi su naime jedini narod koji je operisan od realnosti . Pogledajmo cinjenice:

1. Boris Tadic je bio jedno vrijeme i moj pacijent (uglavnom ga je lijecila majka Nevenka, koja je takođe psihijatar). Boris ima naglasene psihopatske osobine, karakterno je deformisana licnost, hereditarno opterecen. Da ne ulazim u dublju medicinsku analizu i genezu Borisovog mentalnog poremecaja (još kao student zloupotrebljavao je alkohol i droge), uglavnom, njemu je bila prepisana, za to vrijeme izuzetno dobra terapija: akineton 2X1, moditen 2X1, prazine 3X1, tako da je bolest jedno vrijeme bila pod kontrolom

2. Boris Tadic tuce svoju ženu. 99% psihopata i agresivnih shizofrenicara to radi, i to nije nikakvo iznenadjenje s medicinskog gledista. To se apsolutno nije moglo zatajiti jer postoje brojni svjedoci.

3. Boris Tadic je rekosmo hereditarno opterecen. S jedne strane jak ustaški uticaj majke (Nevenka roj. Francetic, u bliskom srodstvu sa Jurom Franceticem, vodjom hrvatske crne ustaške legije, znaci najkrvolocnijem među ustašama). S druge strane submisivan otac, takođe hereditarno opterecen, pola Jevrej, pola Srbin, raspolucena licnost, ili kako se to danas modernije kaže: hrišćanski cionista.

4. Boris Tadic je preko vatikansko-cionistickih veza svojih roditelja zavrbovan da radi za americki ciu. Razlog zašto to nije uradjeno mnogo ranije je Borisova mentalna bolest kojom je naročito bila pogodjena njegova majka Nevenka, psihijatar.

5. Boris Tadic unistio je sve od oruzja Vojske Jugoslavije, do čega se mogao docepati. Prakticno njegovi radni dani kao ministra bili su posveceni iskljucivo unistenju oruzja, pogotovo raketa tipa Strela kojima su se nasi generali uspjesno odupirali napadima Nato-a (Nato je morao da napada sa visina većih od 15km zbog toga). Kad nije unistavao oruzje Boris je ili jeo, ili spavao (ili tukao ženu Veselinku)

6. Po svom izdajnickom mentalitetu (direktna posljedica karakterne deformacije koja se javlja kod svakog dusevnog bolesnika) Tadic nadmasuje 10-ostruko svog bivšeg mentora Zorana Djindjica. Ja kao psihijatar mogu da vam kažem da je Boris Tadic covjek spreman na sve. Ja bih čak isao dotle da kažem, tacnije tvrdim:

što se tiče mentalnog sklopa, između Jure Francetica i Borisa Tadica NEMA APSOLUTNO NIKAKVE RAZLIKE

prim. dr. Lalovic

:whistling:
 
Podjes od toga sta je korisnije za tebe, znajuci da su takve i pokretacke poluge doticne "gospode" koju treba da izaberes... Ako ocekujes neku vajdu analiziraj koja ti opcija moze vise pruziti.
Ako nemas neku konkretnu korist, onda ti je svejedno, bitno je samo da se prikljucis nekome, kad si ushemljen sva ti se vrata otvaraju...
Kad se o politici radi, nikad nisam gledao sta je korisnije za mene, ako to nema veze i s korisnoscu za drzavu i drustvo u celini.
Nikad u zivotu nisam bio ushemljen, iako znam dobro iz iskustva sta to moze da donese, uvek sam bio individualac.
A nikad u zivotu, za svih ovih 22 godine nikad nisam ni za kog ni glasao, sto sam vec pominjao ovde vise puta.
Od dovodjenja zutih bitangi 2000. radim samo "izadji i precrtaj".
Tako da ja zapravo nemam dilemu sta bi bilo u skladu s mojom savescu.

Ipak, posto je ovde preovladjujuca svest takva da ce vecina izaslih da glasa za ovog il onog, tako da moja opcija nece imati masovnost koja je potrebna, onda je sledeca najmanje besmisena varijanta glasati za onoga ko do sad nije bio na vlasti u ovom kvalitetu i kvantitetu, samo da dosadasnjeg ne bi vise gledali.

Il prostije: ako izlazite i ako bas smatrate da morate nekog od kandidata da zaokruzite, a ne podnosite Borisa, onda dileme nema - glasajte za Tomu.
 
Kad se o politici radi, nikad nisam gledao sta je korisnije za mene, ako to nema veze i s korisnoscu za drzavu i drustvo u celini.
Nikad u zivotu nisam bio ushemljen, iako znam dobro iz iskustva sta to moze da donese, uvek sam bio individualac.
A nikad u zivotu, za svih ovih 22 godine nikad nisam ni za kog ni glasao, sto sam vec pominjao ovde vise puta.
Od dovodjenja zutih bitangi 2000. radim samo "izadji i precrtaj".
Tako da ja zapravo nemam dilemu sta bi bilo u skladu s mojom savescu.

Ipak, posto je ovde preovladjujuca svest takva da ce vecina izaslih da glasa za ovog il onog, tako da moja opcija nece imati masovnost koja je potrebna, onda je sledeca najmanje besmisena varijanta glasati za onoga ko do sad nije bio na vlasti u ovom kvalitetu i kvantitetu, samo da dosadasnjeg ne bi vise gledali.

Il prostije: ako izlazite i ako bas smatrate da morate nekog od kandidata da zaokruzite, a ne podnosite Borisa, onda dileme nema - glasajte za Tomu.

Toma je bio potpredsednik republicke vlade za vreme Milosevicevog rezima, imao je sansu da se istakne i promeni Srbiju na bolje...
 
Lepo vam je i mislite da je Tadic dobro vodio Srbiju u proteklom periodu, glasacete za njega, normalno, vi nemate dileme.

Stvar se komplikuje kad ne spadate medju takve, pogotovo sto takvi cine vecinu.

Lose vam je, i smatrate Tadica i DS uzrokom za to, losim, stavise, zlom koje unistava Srbiju.

Ali...

Imate mnogo zamerki i protivkandidatu, Nikolicu, zbog... da ne ponavljam, znamo svi o cemu se radi.

Uradicete sledece:

Uopste ne izaci na izbore s mislju: „ma, grozni su obojica, ko god dodje nista nam bolje biti nece”?

Misliti slicno, al ipak, ne dajuci da vam zloupotrebe listic, i zeleci da posaljete jasnu politicku poruku, izaci i precrtati listic?

Izaci, i ipak, koliko god ih obojicu ne podnosili, udahnuti duboko, zatvoriti nos i zaokruziti ipak Nikolica – samo da vise ovog istog ne gledate?

Koja je opcija najracionalnija u ovom tamnom vilajetu?

Ajd jos malo, do takozvane "izborne tisine".

JA NECU U EVROPU - STA JA DA RADIM?!
:per:
 

Back
Top