Problem sa Format Factory
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Problem sa Format Factory

Aktivan član Ivan xcv (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Problem sa Format Factory

Ovako stoje stvari-hocu da jedan video od 10min koji je u AVI formatu samo skratim da bude pola minuta tj. da izdvojim deo koji mi je bitan.... Ja idem lepo all to avi, promenim u Options start time i end time, ne znam da li nesto treba da se dira u Output setting-u ali idem na ok...zatim na f2 i samo stavim u isti folder gde se nalazi i ovaj video, i kada idem na start on mi kaze "Ilegal file name"....
    Uradim sve kao sto sam ucio u skoli prosle godine ali nece. Ne znam u cemu gresim, a stvar mi je vezana za skolu i hitna je...
    Poslednji put ažurirao/la Ivan xcv : 17.05.2012. u 18:48

Iskusan User Unfriendly (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    260

Podrazumevano Re: Problem sa Format Factory

ja ne mogu vise

Zainteresovan član chaami (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio Ivan xcv Pogledaj poruku
    Ovako stoje stvari-hocu da jedan video od 10min koji je u AVI formatu samo skratim da bude pola minuta tj. da izdvojim deo koji mi je bitan.... Ja idem lepo all to avi, promenim u Options start time i end time, ne znam da li nesto treba da se dira u Output setting-u ali idem na ok...zatim na f2 i samo stavim u isti folder gde se nalazi i ovaj video, i kada idem na start on mi kaze "Ilegal file name"....
    Uradim sve kao sto sam ucio u skoli prosle godine ali nece. Ne znam u cemu gresim, a stvar mi je vezana za skolu i hitna je...
    Kako bre neće na f2? Mora da ti tastatura nije kompatibilna. Probaj da je preko noći potopiš u kadu sa mlakom vodom u kojoj si prethodno oprao noge, pa probaj sutra ponovo. Ako ni sutra ne bude radilo onda verovatno imaš dvojnika ili ti je stara centrala. U tom slučaju ti ne preostaje ništa drugo nego da pozoveš rašljara da proveri da ti slučajno ne prolaze podzemne vode ispod kućišta. Ako su podzemne vode u pitanju, samo jednostavno premesti kompijuter u drugu prostoriju, a ako nisu onda probaj da ubaciš u DVD plejer 100 do 150 grama alpske salame (može i tirolska).

Inače, kad god ti nešto nije jasno u vezi stočarstva, ratarstva, leđnog plivanja, pravljenja zimnice, lepljenja pločica i slično slobodno pitaj na ovom podforumu. Uvek će se neko naći da ti pomogne. Želim ti sve najbolje i nadam se da ti je moj odgovor donekle pomogao

miki208 nije na forumu
    Ponekad ljudi za koje to niko ne bi pomislio, mogu da urade nesto sto niko ne moze da zamisli.
    Moderator miki208 (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Citat Original postavio chaami Pogledaj poruku
    Kako bre neće na f2? Mora da ti tastatura nije kompatibilna. Probaj da je preko noći potopiš u kadu sa mlakom vodom u kojoj si prethodno oprao noge, pa probaj sutra ponovo. Ako ni sutra ne bude radilo onda verovatno imaš dvojnika ili ti je stara centrala. U tom slučaju ti ne preostaje ništa drugo nego da pozoveš rašljara da proveri da ti slučajno ne prolaze podzemne vode ispod kućišta. Ako su podzemne vode u pitanju, samo jednostavno premesti kompijuter u drugu prostoriju, a ako nisu onda probaj da ubaciš u DVD plejer 100 do 150 grama alpske salame (može i tirolska).

Inače, kad god ti nešto nije jasno u vezi stočarstva, ratarstva, leđnog plivanja, pravljenja zimnice, lepljenja pločica i slično slobodno pitaj na ovom podforumu. Uvek će se neko naći da ti pomogne. Želim ti sve najbolje i nadam se da ti je moj odgovor donekle pomogao
    jos se ne mogu smiriti
    @Ivan xcv Al' sto jes' jes'
    Mislim da si do sad ukapirao da si promasio podforum...
    Zamoli moderatora da premesti temu...
    Poslednji put ažurirao/la miki208 : 18.05.2012. u 01:40

Domaćin Миша (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

За тренутак си ме навео да верујем да стварно имаш проблем са неком фабриком.
    Натал: http://af.cpptea.com/astrofox.php?openchart=1

And don't be such a preposterously petulant persnicket!

Iskusan User Unfriendly (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio Миша Pogledaj poruku
    За тренутак си ме навео да верујем да стварно имаш проблем са неком фабриком.
    ja sam se isto nadao

Slične teme

1. muzička linija i mp3 format,problem!
    Autor kreho52 u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.10.2010., 16:58
  2. Outlook Express 6 PROBLEM pps format !!!!
    Autor grdf u forumu Internet
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 02.02.2008., 13:01
  3. wmv format video zapise, problem sa kodecima.
    Autor Money_talk u forumu Softver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 11.11.2007., 22:30
  4. Softwerski problem
    Autor Dynamite u forumu Humor
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.04.2007., 09:53
  5. problem :gif format
    Autor M4j4 u forumu Softver
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 17.07.2006., 21:15

Pravila za slanje poruka