Zatvaranje Američke ambasade u Srbiji !!!???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rokavec

Ističe se
Poruka
2.144
Do mene je stigla vest da USA zatvara ambasadu u Srbiji ... naravno ovo je nezvanično jer nemam potvrdu za to ali mi deluje kao da će se to stvarno desiti..

E sada ... tema je ZAŠTO SE TO DEŠAVA???
ŠTA TO MOŽE DA ZNAČI???
DELUJE MI KAO DA SVE TO IMA VEZE SA STANJUEM U NAŠOJ POLITICI IZBORIMA I KOSOVOM...

ŠTA VI MISLITE NAŠTA OVO MOŽE DA IZAĐE???
 
Do mene je stigla vest da USA zatvara ambasadu u Srbiji ... naravno ovo je nezvanično jer nemam potvrdu za to ali mi deluje kao da će se to stvarno desiti..

E sada ... tema je ZAŠTO SE TO DEŠAVA???
ŠTA TO MOŽE DA ZNAČI???
DELUJE MI KAO DA SVE TO IMA VEZE SA STANJUEM U NAŠOJ POLITICI IZBORIMA I KOSOVOM...

ŠTA VI MISLITE NAŠTA OVO MOŽE DA IZAĐE???

Не измишљај - НАПРАВИЛИ СУ НАЈВЕЋИ ЈЕНКИ-БУНКЕР НА СВЕТУ НА ДЕДИЊУ........ знаш ли коју су лову пљунули...:lol:
 
Do mene je stigla vest da USA zatvara ambasadu u Srbiji ... naravno ovo je nezvanično jer nemam potvrdu za to ali mi deluje kao da će se to stvarno desiti..

E sada ... tema je ZAŠTO SE TO DEŠAVA???
ŠTA TO MOŽE DA ZNAČI???
DELUJE MI KAO DA SVE TO IMA VEZE SA STANJUEM U NAŠOJ POLITICI IZBORIMA I KOSOVOM...

ŠTA VI MISLITE NAŠTA OVO MOŽE DA IZAĐE???


ako zatvaraju ambasadu to je nesto najlepse sto moze da nam se desi

to znaci da smo mi od tog dana TOTALNO NEBITNI za americku globalnu politiku.

a samim tim smo oslobodjeni i njihovog terora.

ali ja sumnjam u to

nisu oni pravili onoliki CIA spijunski centar na Dedinju i u njega skrcali onoliku lovu da bi ga tek tako zatvorili.
 
ako zatvaraju ambasadu to je nesto najlepse sto moze da nam se desi

to znaci da smo mi od tog dana TOTALNO NEBITNI za americku globalnu politiku.

a samim tim smo oslobodjeni i njihovog terora.

ali ja sumnjam u to

nisu oni pravili onoliki CIA spijunski centar na Dedinju i u njega skrcali onoliku lovu da bi ga tek tako zatvoril
i.

Pa da. :lol:

Kako ce onda da prate tebe i Mitu?
 
Poslednja izmena:
A zbog cega grade novu zgradu ambasade?

Па видело се зашто када су терористи прогласили независност.

Е, зато је ова нова као утврђен замак. Налази се поред двора на Дедињу, где је некада био Маршалат. Исти онај који су Американци срушили током бомбардовања.
 
Nadam se da ako će je samo preseliti, nije negde na jako uočljivom mestu. Inače, zgrada američke ambasade je NAJRUŽNIJA zgrada u K.Miloša.(Sarajevska)
Takođe jedna stvar mi nikad nije bila jasna.
Nemačka ambasada, ima bodljikavu žicu na kapijama (oni drže do tradicije), za koji će q amerima bodljikava žica na KROVU????
 
Nadam se da ako će je samo preseliti, nije negde na jako uočljivom mestu. Inače, zgrada američke ambasade je NAJRUŽNIJA zgrada u K.Miloša.(Sarajevska)
Takođe jedna stvar mi nikad nije bila jasna.
Nemačka ambasada, ima bodljikavu žicu na kapijama (oni drže do tradicije), za koji će q amerima bodljikava žica na KROVU????

...

Imaju li govedari ravni krov???
 
Do mene je stigla vest da USA zatvara ambasadu u Srbiji ... naravno ovo je nezvanično jer nemam potvrdu za to ali mi deluje kao da će se to stvarno desiti..

E sada ... tema je ZAŠTO SE TO DEŠAVA???
ŠTA TO MOŽE DA ZNAČI???
DELUJE MI KAO DA SVE TO IMA VEZE SA STANJUEM U NAŠOJ POLITICI IZBORIMA I KOSOVOM...

ŠTA VI MISLITE NAŠTA OVO MOŽE DA IZAĐE???

Ja mislim da bi u tom slucaju, pod hitno trebalo pohvatati sve zapadne diplomate, tajkune i nevladine aktiviste koji su se zatekli na teritoriji Srbije i privezati za gradjevine od strateskog znacaja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top