JA MISLIO PALMI STALO DO SRBIJE...

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
koji sam ja naivac...mislio sam da je palma covek od akcije...dokazani i potvrdjeni moravac--koji je neophodan srbiji....oooooo kako sam naivan....zbog licne koristi prilepio se uz dacica i tadica---i zarad svoje i jagodinske srece u stanju je da rizikuje sve interese srbije....KOJI TO SRPSKI DOMACIN moze i sme da pruzi podrsku raspikuci borisu tadicu..???
 
koji sam ja naivac...mislio sam da je palma covek od akcije...dokazani i potvrdjeni moravac--koji je neophodan srbiji....oooooo kako sam naivan....zbog licne koristi prilepio se uz dacica i tadica---i zarad svoje i jagodinske srece u stanju je da rizikuje sve interese srbije....KOJI TO SRPSKI DOMACIN moze i sme da pruzi podrsku raspikuci borisu tadicu..???
Pajo,salis se :zper:
Pa,jeste Palma od akcije,imas primer Kolubare...:think:
 
koji sam ja naivac...mislio sam da je palma covek od akcije...dokazani i potvrdjeni moravac--koji je neophodan srbiji....oooooo kako sam naivan....zbog licne koristi prilepio se uz dacica i tadica---i zarad svoje i jagodinske srece u stanju je da rizikuje sve interese srbije....KOJI TO SRPSKI DOMACIN moze i sme da pruzi podrsku raspikuci borisu tadicu..???


Pajo, Palma aje ipak puno uradio za Jagodinu, time ne moze da se pohvali ni jedan predsednik opstine, i niko ne moze reci da mu nije stalo do tih ljudi, ali u slucaju da Palma stane vlastima na zulj, oni ce naci nacina da ga skinu, postave nekog po svojoj volji i tako uniste i tu opstinu i sve sto je ovaj napravio i izgradio. On je sitan da bi mesao na republickoj sceni, ali i te kako je veliki i koristan Jagodincima i nije lud da i njihovu sudbinu upropasti kad vec ne moze ostalima pomoci.
 
koji sam ja naivac...mislio sam da je palma covek od akcije...dokazani i potvrdjeni moravac--koji je neophodan srbiji....oooooo kako sam naivan....zbog licne koristi prilepio se uz dacica i tadica---i zarad svoje i jagodinske srece u stanju je da rizikuje sve interese srbije....KOJI TO SRPSKI DOMACIN moze i sme da pruzi podrsku raspikuci borisu tadicu..???

Ma jok, zbog zirafine koristi... :lol:
 
E braćo Šumadijci, Palma je oduvek čuvao svoje du*e. Razmislite dobro o Kolubari i učešću ovog Betovenovog prijatelja. Čudimo sr šta nam se događa a pogledajte ponašanje Verka,Palme i sl. Kako će se složiti Srbija kad se Šumadija ovako deli i ne vodi računa o svojim elementarnim interesima.
 
9996_palma33-alo-masanori-josida_f.jpg


:hahaha: Dobar je dobar, za u jaram upregnut' i dobro da povuce :rotf:
 
Dobro, a sto je Palma trn u oku, pa sta je sa drugim predsednicima opstina, gradonacelnicima i slicno. Sta su oni to doprineli za dobrobit Srbije.............ni jedan. Sta vise Palma bi bio dobar predsednik ili premijer Srbije, prvo se mora biti dobar domacin u svojoj kuci, tj. opstini, i dokazati da si sposoban da se nosis sa odgovornoscu koja ti je poverena, a on je to dokazao. Svako je majstor svog zanata, a on je majstor za Jagodinu
 
greska je do mene...iz ocaja sam ocekivao da se pojavi neko ko vredi...ko se dokazao---a sve zarad srbije....naivan sam potpuno...

Brate Pajo, zasto ja mislim da ti imas nekako... Khm... Suzene vidike, kao da su konju stavili amove. Ti si ogranicen vaspitanjem, i dalje od Srpskog Horizonta ne vidis. Iebiga, ali nisi los, bolji si od olosa, ali ipak ti fali IQ ( i to POdosta)...

Dakle, moj savet: mars kod (civilnog) ocnog lekara, i da trazis realnu dioptriju: -5 (a ne -0.5) kao sto mislis da ti treba.

Ovako mesas babe i zabe, azdaje, krokodile, pirane i gustere... :whistling:

_nobody_
 

Back
Top