kako se slazete sa svojim ukucanima
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: kako se slazete sa svojim ukucanima

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano kako se slazete sa svojim ukucanima

izrada horoskopa,licnih,i uporednih, slaganje roditelja i dece,kako prevazici probleme i nesuglasice.
    Za vise informacija javite se na maxvit@infosky.net

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Joooj, kakva navlaka - ala ce Rale da te zatvori zbog ovogaaaaaa!!! :shock: :shock: :shock:

Početnik
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Reklama?!? Mislim da to ovde nije dozvoljeno.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.02.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano .....

Uopšte ne kužim!
    Šta,ako se npr.do sada nisam slagala sa nekim u kući,pogleda mi se horoskop i kaže mi se šta treba da radim
    Pa mislim,i bez pomoči znm biti ono što nisam,da želim.A uz to svoje ukućane poznajem bolje od nekog astrologa.
    Na sreću nemam taj problem!
    Samo dajem prilog temi :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Evo stigli i vidovnjaci na forum... ali samo konspirativno da ih ne pohapse.

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

kako se slazete sa svojim ukucanima

HVALA NA PITANJU,ODLICNO

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja onako, al nije valjda lako imati neudatog bilmeza od 25 aaaaaaaa. ja sam bilmez i zhivim sa dva roditelja.
    sve ih neshto izbegavam, mislim da bi bilo super da ih vidjam ponekad a da ostalo vreme uopshte ne znaju gde sam. u stvari i ne znaju
    mada...nekad je i dobro. ipak moram da pazim kako jedem. ne ostavljam dlake na sapunu i tako. valjda
    ipak mislim da mi uvek u vek treba neki prostor da sam sama. mada vidim neke ljude shto su sami mislim da nisu svesni da su pomalo prsli
    mada nekad je napeto tipa svadja oko TV ali shta se ja bunim kad me izdrzhavaju. a drugi nacin da nekako bunarim da sam sama, pa aj videcemo da zavrshim tu skolu do kraja 21 veka pa da se odselim ali ne seli mi se, mada zivim u najgorem centru i 5 buseva mi je ispod kuce. ovako mogu da se skidam gola i da me gledaju ljudi sa stanice.
    ma sv eje ok imam bar ruchak
    jedino ne mogu da zamislim da je moja uloga domacice OK, znaci da sam ok u toj ulozi...mislim da cu naebati nisam borac bash veliki i uvek.
    volela bih da otputuju moji na jedno 5 dana da se smislim heheeh
    uzas odnosi nam se vise svode na poslovni naravno da je i moj udeo prisutan. izvadicu se
    mada i nije, u kuci je ok nekad se shalimo i u stvari mi je cesto OK, ali recimo juce sam shetala s mamom i nisam imala sta da pricam, jer sam ja prsla. ona mozda misli da sam kreten.

bilo bi lepo kad me ne bi shvatali zdravo za gotovo he
    mada ja i jesam stalno sama i kad sam u drushtvu sama sam i jesam pomalo prsla. :I malko vishe
    he he he. eto nisam ishal u obdanishte i eto. :?
    inace presekli su se odnosi kad je poceo neki moj istrazivachki deo sexa koji bash nije bio onako za prichu. hehehe
    pre toga sam maltene sve mogla da ispricam, pa i ako ih nije zanimalo. ovde sam stala. ne zalim se, samo onda moram da preskacem deo sebe?
    sad sam ja zhrtva. a?
    inace bile su i svadje to mi je najgore i tuche
    ja vs mama. ok i tata nekad. mada
    nisu bile dugo, i opet tu je i moj udeo. opet, ne znaci ako se s nekim ne bijete d aje sve ok ima i gorih stvari
    mislim da je zeznuto kad roditelji nisu dosledni?? ma
    suvise o sebi pricham ovde pa, valjda nikog necu nikad videti

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Ahm.......jagodice..... :shock:

Pitanje je bilo retorichko...... :?

Aktivan član *misutka* (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio WithdrawnWater
    Ahm.......jagodice..... :shock:

Pitanje je bilo retorichko...... :?

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    ja onako, al nije valjda lako imati neudatog bilmeza od 25 aaaaaaaa. ja sam bilmez i zhivim sa dva roditelja.
    sve ih neshto izbegavam, mislim da bi bilo super da ih vidjam ponekad a da ostalo vreme uopshte ne znaju gde sam. u stvari i ne znaju
    mada...nekad je i dobro. ipak moram da pazim kako jedem. ne ostavljam dlake na sapunu i tako. valjda
    ipak mislim da mi uvek u vek treba neki prostor da sam sama. mada vidim neke ljude shto su sami mislim da nisu svesni da su pomalo prsli
    mada nekad je napeto tipa svadja oko TV ali shta se ja bunim kad me izdrzhavaju. a drugi nacin da nekako bunarim da sam sama, pa aj videcemo da zavrshim tu skolu do kraja 21 veka pa da se odselim ali ne seli mi se, mada zivim u najgorem centru i 5 buseva mi je ispod kuce. ovako mogu da se skidam gola i da me gledaju ljudi sa stanice.
    jedino ne mogu da zamislim da je moja uloga domacice OK, znaci da sam ok u toj ulozi...mislim da cu naebati nisam borac bash veliki i uvek.
    uzas odnosi nam se vise svode na poslovni naravno da je i moj udeo prisutan. izvadicu se
    mada i nije, u kuci je ok nekad se shalimo i u stvari mi je cesto OK, ali recimo juce sam shetala s mamom i nisam imala sta da pricam, jer sam ja prsla. ona mozda misli da sam kreten.

mada ja i jesam stalno sama i kad sam u drushtvu sama sam i jesam pomalo prsla. :I malko vishe
    inace presekli su se odnosi kad je poceo neki moj istrazivachki deo sexa koji bash nije bio onako za prichu. hehehe
    pre toga sam maltene sve mogla da ispricam, pa i ako ih nije zanimalo. ovde sam stala. ne zalim se, samo onda moram da preskacem deo sebe?
    sad sam ja zhrtva. a?
    nisu bile dugo, i opet tu je i moj udeo. opet, ne znaci ako se s nekim ne bijete d aje sve ok ima i gorih stvari

Umrla sam od smjeha.

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica

sad sam ja zhrtva. a?
    Mislim, nisam ukacio bas najbolje.
    Jel` se zalis il` se hvalis? :shock:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Nit' se zali,nit' se hvali :wink:

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma ispovest bre

a da je retorichko, pa nije, ti ga tako shvatas, ali ne mora da bude..gledas prvu poruku a ne naslov teme. mada nisam prva s takvom porukom

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Re: kako se slazete sa svojim ukucanima

Citat Original postavio maxvit
    izrada horoskopa,licnih,i uporednih, slaganje roditelja i dece,kako prevazici probleme i nesuglasice.
    Za vise informacija javite se na maxvit@infosky.net
    Pa zar Vam nije dosta?Vidite li ljudi kako prodje Vidovita Zorka,zar Vam to u zivotu treba.....?

Slične teme

1. Kako se slažete sa najboljim drugovima/drugaricama?
    Autor anja kv u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 12.09.2009., 14:00
  2. Kako se slazete sa bratom ili sestrom?
    Autor mince u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 353
    Poslednja poruka: 30.08.2009., 21:41
  3. Kako se slažete sa njegovom sestrom
    Autor Memory u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 07.08.2007., 09:30
  4. HOROSKOPI I LJUBAV, ILI KAKO SE SLAŽETE S PARTNEROM
    Autor Ruletman u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.06.2007., 19:45
  5. Kako se slazete sa jarcem?