Zasto je Tomislav Nikolic posle svega odlucio da ide u drugi krug izbora?

Zasto?

  • Zato sto je njegova pobeda jedini nacin da se kradja izbora dokaze

  • Veruje covek u onu: 'treca sreca'

  • Zato sto zna da je jaci nego ikad

  • Glad za vlascu je jaca od svega, pa i ponosa

  • Eto, moze mu se

  • A ko je Tomislav Nikolic?

  • Zato sto je njegova pobeda jedini nacin da se kradja izbora dokaze

  • Veruje covek u onu: 'treca sreca'

  • Zato sto zna da je jaci nego ikad

  • Glad za vlascu je jaca od svega, pa i ponosa

  • Eto, moze mu se

  • A ko je Tomislav Nikolic?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

RickRoss

Buduća legenda
Poruka
31.872
Zasto posle toliko dokaza o kradji i paljenjem mase o nekakvim velikim protestima i demonstracija sirom Srbije, koji su bili najavljivani ove nedelje (izgleda da samo Dveri rade nesto po tom pitanju)? Zar on ucescem u drugom krugu izbora ne prihvata rezultate prvog kruga za koje svi znamo da su pokradeni?

Imao je odlicnu priliku da okupi opoziciju i nezadovoljne gradjane oko sebe, sve je upropastio i sad krivi one opozicionare koje ne zele da ga podrze da su rezimovi igraci

Da se razumemo, ja cu glasati za njega samo zato sto mi je Tadic kao pojava odbojniji od Nikolica, iako znam da od onih obecanih 100 milijardi evra i nekakvih silnih otvaranja kancelarija po Srbiji nece biti nista.
 
sto je najgore, ako izgubi izbore i pored svih onih kontrola i ljudi koje su obecali da ce postaviti na birackim mestima, ispasce da je opozicija lagala za kradju izbora, a to ce se po svemu sudeci i desiti

Nadam se da ce izgubiti,cak sta vise Bota je rekao da MORA pobediti,i uredice sebi pobedu,a onda ce se valjda desiti narod,koji ce SVE politicare unistiti i krenuti da Srbiju oblikuje kao normalnu drzavu,sa zakonom i pravima i obavezama svojih gradjana!
 
Zasto je Tomislav Nikolic posle svega odlucio da ide u drugi krug izbora?

Зато што је узео велике паре од мафије да би перципира у власти за њихов бенефит. Сад мора да гура даље, јер је наје6ао после ;) И кад га рокну, прогласиће власт кривом и наставити да таласају.
 
Zasto posle toliko dokaza o kradji i paljenjem mase o nekakvim velikim protestima i demonstracija sirom Srbije, koji su bili najavljivani ove nedelje (izgleda da samo Dveri rade nesto po tom pitanju)? Zar on ucescem u drugom krugu izbora ne prihvata rezultate prvog kruga za koje svi znamo da su pokradeni?

Imao je odlicnu priliku da okupi opoziciju i nezadovoljne gradjane oko sebe, sve je upropastio i sad krivi one opozicionare koje ne zele da ga podrze da su rezimovi igraci

Da se razumemo, ja cu glasati za njega samo zato sto mi je Tadic kao pojava odbojniji od Nikolica, iako znam da od onih obecanih 100 milijardi evra i nekakvih silnih otvaranja kancelarija po Srbiji nece biti nista.

ni meni nije jasan.....imao je priliku da iskoristi priču o krađi glasova pa da pozove narod i da otera žute prokletnike jednom za svagda.......imao je zicer......da se kojim slučajem na njegovom mestu našao šešelj ili neki drugi političar koji je sklon srbiji danas bi žuti bili prošlost.......nekako je isuviše blag za političara u srbiji......profinio se dosta i to će ga koštati.......mogao je da sprovede 5 oktobarski scenario ali se uplašio ili je postupio po naredbi.......kako god i ja ću glasati tomu......nije važno za koga smo dok god znamo protiv koga smo.......protiv tadića i propasti srbije......
 
Suviše gluposti na malom mestu izbačena uglavnom od žutih i vadikala. Izašao ili ne u drugi krug pravno to bi bili valjani izbori i to znadete svi vi ali i svi oni. Pa ima Toma dosta pravnih savetnika koji su mu sve to predstavili. Podrška g-dina Koštunice dovoljno govori sama za sebe. Ako vam je stalo da se ispitaju krađe u prvom krugu izađite na izbore pa kad Toma pobedi prebrojaće se svi glasovi ponovo i videćemo rezultate. Razgovaram sa pametnim i neostrašćenim članovima SRS i oni misle na isti ovaj način i podržaće Tomu u drugom krugu jer su svesni da je to jedini način. Savetujem svim ljudima koji žele bolju Srbiju izađite na izbore i da oborimo Žutog Cara Borisa Samoljubivog.
 
БОЈКОТОМ избора не добија се ништа - па зар не видите какав је Закон....... уосталом никоме нормалном није потребан нови 5.октобар, поготово што онај џибер Шутановац би једва дочекао да довуче НАТО и направи ванредно стање........
 
Suviše gluposti na malom mestu izbačena uglavnom od žutih i vadikala. Izašao ili ne u drugi krug pravno to bi bili valjani izbori i to znadete svi vi ali i svi oni. Pa ima Toma dosta pravnih savetnika koji su mu sve to predstavili. Podrška g-dina Koštunice dovoljno govori sama za sebe. Ako vam je stalo da se ispitaju krađe u prvom krugu izađite na izbore pa kad Toma pobedi prebrojaće se svi glasovi ponovo i videćemo rezultate. Razgovaram sa pametnim i neostrašćenim članovima SRS i oni misle na isti ovaj način i podržaće Tomu u drugom krugu jer su svesni da je to jedini način. Savetujem svim ljudima koji žele bolju Srbiju izađite na izbore i da oborimo Žutog Cara Borisa Samoljubivog.

Logično i razmno, samo u moru budalaština teško se čuje mudrost.
 
БОЈКОТОМ избора не добија се ништа - па зар не видите какав је Закон....... уосталом никоме нормалном није потребан нови 5.октобар, поготово што онај џибер Шутановац би једва дочекао да довуче НАТО и направи ванредно стање........

Tako'e Mitke, medjutim ja necu da glasam ne zato sto bojkotujem, nego zato sto ne cenim nijednog od kandidata...:)

@ tema


Ko zna, to mislim da ni on sam ne zna. Ali "tresnuce glavom o pod" kao iuvek, cisto da vidi da mu nije Seselj kriv.
 
БОЈКОТОМ избора не добија се ништа - па зар не видите какав је Закон....... уосталом никоме нормалном није потребан нови 5.октобар, поготово што онај џибер Шутановац би једва дочекао да довуче НАТО и направи ванредно стање........

Tačno.
 
БОЈКОТОМ избора не добија се ништа - па зар не видите какав је Закон....... уосталом никоме нормалном није потребан нови 5.октобар, поготово што онај џибер Шутановац би једва дочекао да довуче НАТО и направи ванредно стање........

A okruživanjem jednog od dva proevropska obećavajuća kandidata se dobija?
 
Suviše gluposti na malom mestu izbačena uglavnom od žutih i vadikala. Izašao ili ne u drugi krug pravno to bi bili valjani izbori i to znadete svi vi ali i svi oni. Pa ima Toma dosta pravnih savetnika koji su mu sve to predstavili. Podrška g-dina Koštunice dovoljno govori sama za sebe. Ako vam je stalo da se ispitaju krađe u prvom krugu izađite na izbore pa kad Toma pobedi prebrojaće se svi glasovi ponovo i videćemo rezultate. Razgovaram sa pametnim i neostrašćenim članovima SRS i oni misle na isti ovaj način i podržaće Tomu u drugom krugu jer su svesni da je to jedini način. Savetujem svim ljudima koji žele bolju Srbiju izađite na izbore i da oborimo Žutog Cara Borisa Samoljubivog.

Da mu da pobedu na tanjiru?

Da se ne boji BoTa (mada mislim kod ovolike hajke, dverjana, radikala, sps-ovaca, zutih...koji mu olaksavaju posao, ne bi trebalo), ne bi danas na zavrsnu konvenciju za govornicu postavio Srdjana DJOKOVICA da pozove gradjane da glasaju za njega.

B92 se potrudila da rastrubi, da sat vremena pre pocetka ukjuci reportera da vide dolaze li ljudi (pristizu autobusi...) a mogu zamislisti kako ce posle tzv. konvecije.

Niko ne shvata da ce posle nekoliko dana radovanja ovih koji se unapred raduju BoTinoj pobedi, stvari teci isto i gore nego pre.

Kazu, u Srbiji, potrosacka korpa TRI PUTA skuplja nego u bilo kojoj zemlji Evrope, ali i prazna bice laka za nosenje kad BoTa pobedi, hehe

Radikali kao i dverjani pozivaju svoje clanove i simpatizere da bojkotuju drugi krug, i time daju podrsku BoTi.

I jedni i drugi (i svi) morali bi znati da bi bilo lakse utvrditi istinu ako se Tomi omoguci da pobedi, ali, moza bas zato ne zele?

Kako god, glasacu,sebe sam pripremila za Tadicevu pobedi.

Samo da dodam, neverovatno kako JEDAN sasvim procecan (i manje od toga) covek, drzi CELU JEDNU DRZAVU i narod u shaci:confused:
 
БОЈКОТОМ избора не добија се ништа - па зар не видите какав је Закон....... уосталом никоме нормалном није потребан нови 5.октобар, поготово што онај џибер Шутановац би једва дочекао да довуче НАТО и направи ванредно стање........

Pa dobija se, ako opozicija ne prisustvuje konstituisanju skupstine, cime se izbori ponavljaju................ovako je samo potvrdjeno da su izbori bili regularni. Znaci on nije imao interesa za ponavljanje izbora.
 
Da mu da pobedu na tanjiru?

Da se ne boji BoTa (mada mislim kod ovolike hajke, dverjana, radikala, sps-ovaca, zutih...koji mu olaksavaju posao, ne bi trebalo), ne bi danas na zavrsnu konvenciju za govornicu postavio Srdjana DJOKOVICA da pozove gradjane da glasaju za njega.

B92 se potrudila da rastrubi, da sat vremena pre pocetka ukjuci reportera da vide dolaze li ljudi (pristizu autobusi...) a mogu zamislisti kako ce posle tzv. konvecije.

Niko ne shvata da ce posle nekoliko dana radovanja ovih koji se unapred raduju BoTinoj pobedi, stvari teci isto i gore nego pre.

Kazu, u Srbiji, potrosacka korpa TRI PUTA skuplja nego u bilo kojoj zemlji Evrope, ali i prazna bice laka za nosenje kad BoTa pobedi, hehe

Radikali kao i dverjani pozivaju svoje clanove i simpatizere da bojkotuju drugi krug, i time daju podrsku BoTi.

I jedni i drugi (i svi) morali bi znati da bi bilo lakse utvrditi istinu ako se Tomi omoguci da pobedi, ali, moza bas zato ne zele?

Kako god, glasacu,sebe sam pripremila za Tadicevu pobedi.

Samo da dodam, neverovatno kako JEDAN sasvim procecan (i manje od toga) covek, drzi CELU JEDNU DRZAVU i narod u shaci:confused:


Sta sad rade,..................bojkotuju ili daju podrsku BoTi?
 

Back
Top