Zasto je Tomislav Nikolic posle svega odlucio da ide u drugi krug izbora?

Pogledaj rezultate ankete: Zasto?

Glasova
18. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Zato sto je njegova pobeda jedini nacin da se kradja izbora dokaze

6 33,33%
  • Veruje covek u onu: 'treca sreca'

1 5,56%
  • Zato sto zna da je jaci nego ikad

0 0%
  • Glad za vlascu je jaca od svega, pa i ponosa

8 44,44%
  • Eto, moze mu se

3 16,67%
  • A ko je Tomislav Nikolic?

0 0%
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: Zasto je Tomislav Nikolic posle svega odlucio da ide u drugi krug izbora?

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    437

Podrazumevano Zasto je Tomislav Nikolic posle svega odlucio da ide u drugi krug izbora?

Zasto posle toliko dokaza o kradji i paljenjem mase o nekakvim velikim protestima i demonstracija sirom Srbije, koji su bili najavljivani ove nedelje (izgleda da samo Dveri rade nesto po tom pitanju)? Zar on ucescem u drugom krugu izbora ne prihvata rezultate prvog kruga za koje svi znamo da su pokradeni?

Imao je odlicnu priliku da okupi opoziciju i nezadovoljne gradjane oko sebe, sve je upropastio i sad krivi one opozicionare koje ne zele da ga podrze da su rezimovi igraci

Da se razumemo, ja cu glasati za njega samo zato sto mi je Tadic kao pojava odbojniji od Nikolica, iako znam da od onih obecanih 100 milijardi evra i nekakvih silnih otvaranja kancelarija po Srbiji nece biti nista.
    Sergej Milinković-Savić: Rekao sam Terziću ni za 5 miliona evra u Zvezdu. Mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za Zvezdu i Partizan.

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zasto je Tomislav Nikolic posle svega odlucio da ide u drugi krug izbora?

Zato što je pamćenje ljudi u Srbiji oko 2 sekunde.

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    487

Podrazumevano Re: Zasto je Tomislav Nikolic posle svega odlucio da ide u drugi krug izbora?

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku
    Zato što je pamćenje ljudi u Srbiji oko 2 sekunde.
    Glad za vlascu,ebe se njemu za narod!Menjati sistem,to je narodu jedini spas!Ali svi bi da sede i da to neko drugi za njih uradi!
    "Doktori su ljudi koji propisuju lijekove o kojima znaju malo, da bi liječili bolesti o kojima znaju još manje, u ljudskim bićima o kojima ne znaju ništa. " – Voltaire

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    437

sto je najgore, ako izgubi izbore i pored svih onih kontrola i ljudi koje su obecali da ce postaviti na birackim mestima, ispasce da je opozicija lagala za kradju izbora, a to ce se po svemu sudeci i desiti
    Sergej Milinković-Savić: Rekao sam Terziću ni za 5 miliona evra u Zvezdu. Mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za Zvezdu i Partizan.

Buduća legenda FataMorgen (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    12257

Zbog ovoga:

Primećen član Obećana Budućnost (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

To je trenutna odluka,
    poznavajući ga, može ih još nekoliko promeniti do izbora.

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    487

Citat Original postavio RickRoss Pogledaj poruku
    sto je najgore, ako izgubi izbore i pored svih onih kontrola i ljudi koje su obecali da ce postaviti na birackim mestima, ispasce da je opozicija lagala za kradju izbora, a to ce se po svemu sudeci i desiti
    Nadam se da ce izgubiti,cak sta vise Bota je rekao da MORA pobediti,i uredice sebi pobedu,a onda ce se valjda desiti narod,koji ce SVE politicare unistiti i krenuti da Srbiju oblikuje kao normalnu drzavu,sa zakonom i pravima i obavezama svojih gradjana!
    "Doktori su ljudi koji propisuju lijekove o kojima znaju malo, da bi liječili bolesti o kojima znaju još manje, u ljudskim bićima o kojima ne znaju ništa. " – Voltaire

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    808

Фaли опцијa: зaто што је Томa гробaр део трулог системa где су влaст и опозицијa две стрaне исте медaље.
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    487

Samo mi nisu jasni oni koji i dalje veruju da ce On doneti svetlo Srbiji!Zasto je ovom narodu uvek potrebam lider za kim seku vene?

Poznat
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    642

verovatno se vraćaju pare za kampanju koje im daje država ako se odustane od izlaska u drugi krug.....
    Рецимо одлучно ЊЕТ европи

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    207

Zasto je Tomislav Nikolic posle svega odlucio da ide u drugi krug izbora?
    Зато што је узео велике паре од мафије да би перципира у власти за њихов бенефит. Сад мора да гура даље, јер је наје6ао после И кад га рокну, прогласиће власт кривом и наставити да таласају.
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Poznat
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    642

Citat Original postavio RickRoss Pogledaj poruku
    Zasto posle toliko dokaza o kradji i paljenjem mase o nekakvim velikim protestima i demonstracija sirom Srbije, koji su bili najavljivani ove nedelje (izgleda da samo Dveri rade nesto po tom pitanju)? Zar on ucescem u drugom krugu izbora ne prihvata rezultate prvog kruga za koje svi znamo da su pokradeni?

Imao je odlicnu priliku da okupi opoziciju i nezadovoljne gradjane oko sebe, sve je upropastio i sad krivi one opozicionare koje ne zele da ga podrze da su rezimovi igraci

Da se razumemo, ja cu glasati za njega samo zato sto mi je Tadic kao pojava odbojniji od Nikolica, iako znam da od onih obecanih 100 milijardi evra i nekakvih silnih otvaranja kancelarija po Srbiji nece biti nista.
    ni meni nije jasan.....imao je priliku da iskoristi priču o krađi glasova pa da pozove narod i da otera žute prokletnike jednom za svagda.......imao je zicer......da se kojim slučajem na njegovom mestu našao šešelj ili neki drugi političar koji je sklon srbiji danas bi žuti bili prošlost.......nekako je isuviše blag za političara u srbiji......profinio se dosta i to će ga koštati.......mogao je da sprovede 5 oktobarski scenario ali se uplašio ili je postupio po naredbi.......kako god i ja ću glasati tomu......nije važno za koga smo dok god znamo protiv koga smo.......protiv tadića i propasti srbije......
    Рецимо одлучно ЊЕТ европи

Primećen član
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Suviše gluposti na malom mestu izbačena uglavnom od žutih i vadikala. Izašao ili ne u drugi krug pravno to bi bili valjani izbori i to znadete svi vi ali i svi oni. Pa ima Toma dosta pravnih savetnika koji su mu sve to predstavili. Podrška g-dina Koštunice dovoljno govori sama za sebe. Ako vam je stalo da se ispitaju krađe u prvom krugu izađite na izbore pa kad Toma pobedi prebrojaće se svi glasovi ponovo i videćemo rezultate. Razgovaram sa pametnim i neostrašćenim članovima SRS i oni misle na isti ovaj način i podržaće Tomu u drugom krugu jer su svesni da je to jedini način. Savetujem svim ljudima koji žele bolju Srbiju izađite na izbore i da oborimo Žutog Cara Borisa Samoljubivog.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2229

БОЈКОТОМ избора не добија се ништа - па зар не видите какав је Закон....... уосталом никоме нормалном није потребан нови 5.октобар, поготово што онај џибер Шутановац би једва дочекао да довуче НАТО и направи ванредно стање........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat Vanila7 (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2533

Citat Original postavio trimarmir Pogledaj poruku
    Suviše gluposti na malom mestu izbačena uglavnom od žutih i vadikala. Izašao ili ne u drugi krug pravno to bi bili valjani izbori i to znadete svi vi ali i svi oni. Pa ima Toma dosta pravnih savetnika koji su mu sve to predstavili. Podrška g-dina Koštunice dovoljno govori sama za sebe. Ako vam je stalo da se ispitaju krađe u prvom krugu izađite na izbore pa kad Toma pobedi prebrojaće se svi glasovi ponovo i videćemo rezultate. Razgovaram sa pametnim i neostrašćenim članovima SRS i oni misle na isti ovaj način i podržaće Tomu u drugom krugu jer su svesni da je to jedini način. Savetujem svim ljudima koji žele bolju Srbiju izađite na izbore i da oborimo Žutog Cara Borisa Samoljubivog.
    Logično i razmno, samo u moru budalaština teško se čuje mudrost.
    Вредите само онолико колико сте другима потребни.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    БОЈКОТОМ избора не добија се ништа - па зар не видите какав је Закон....... уосталом никоме нормалном није потребан нови 5.октобар, поготово што онај џибер Шутановац би једва дочекао да довуче НАТО и направи ванредно стање........
    Tako'e Mitke, medjutim ja necu da glasam ne zato sto bojkotujem, nego zato sto ne cenim nijednog od kandidata...

@ tema

Ko zna, to mislim da ni on sam ne zna. Ali "tresnuce glavom o pod" kao iuvek, cisto da vidi da mu nije Seselj kriv.

Veoma poznat Vanila7 (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2533

Tačno.
    Вредите само онолико колико сте другима потребни.

Primećen član Obećana Budućnost (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

A okruživanjem jednog od dva proevropska obećavajuća kandidata se dobija?

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio trimarmir Pogledaj poruku
    Da mu da pobedu na tanjiru?

Da se ne boji BoTa (mada mislim kod ovolike hajke, dverjana, radikala, sps-ovaca, zutih...koji mu olaksavaju posao, ne bi trebalo), ne bi danas na zavrsnu konvenciju za govornicu postavio Srdjana DJOKOVICA da pozove gradjane da glasaju za njega.

B92 se potrudila da rastrubi, da sat vremena pre pocetka ukjuci reportera da vide dolaze li ljudi (pristizu autobusi...) a mogu zamislisti kako ce posle tzv. konvecije.

Niko ne shvata da ce posle nekoliko dana radovanja ovih koji se unapred raduju BoTinoj pobedi, stvari teci isto i gore nego pre.

Kazu, u Srbiji, potrosacka korpa TRI PUTA skuplja nego u bilo kojoj zemlji Evrope, ali i prazna bice laka za nosenje kad BoTa pobedi, hehe

Radikali kao i dverjani pozivaju svoje clanove i simpatizere da bojkotuju drugi krug, i time daju podrsku BoTi.

I jedni i drugi (i svi) morali bi znati da bi bilo lakse utvrditi istinu ako se Tomi omoguci da pobedi, ali, moza bas zato ne zele?

Kako god, glasacu,sebe sam pripremila za Tadicevu pobedi.

Samo da dodam, neverovatno kako JEDAN sasvim procecan (i manje od toga) covek, drzi CELU JEDNU DRZAVU i narod u shaci
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Tako'e Mitke, medjutim ja necu da glasam ne zato sto bojkotujem, nego zato sto ne cenim nijednog od kandidata...

@ tema

Ko zna, to mislim da ni on sam ne zna. Ali "tresnuce glavom o pod" kao iuvek, cisto da vidi da mu nije Seselj kriv.
    Nije ni on Seselju sto mu je stranka sad van Parlamenta
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio *BILJA* Pogledaj poruku
    Nije ni on Seselju sto mu je stranka sad van Parlamenta
    Naravno da jeste.

Zabo mu je noz u ledja, sad neka vidi da je ON veciti "drugi", luzer i gubitnik, a ne Seselj.

Da sam na njegovom mestu, posle poraza bih se povukla SKROZ iz politike.

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    338

Pa dobija se, ako opozicija ne prisustvuje konstituisanju skupstine, cime se izbori ponavljaju................ovako je samo potvrdjeno da su izbori bili regularni. Znaci on nije imao interesa za ponavljanje izbora.

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    338

Citat Original postavio *BILJA* Pogledaj poruku
    Da mu da pobedu na tanjiru?

Da se ne boji BoTa (mada mislim kod ovolike hajke, dverjana, radikala, sps-ovaca, zutih...koji mu olaksavaju posao, ne bi trebalo), ne bi danas na zavrsnu konvenciju za govornicu postavio Srdjana DJOKOVICA da pozove gradjane da glasaju za njega.

B92 se potrudila da rastrubi, da sat vremena pre pocetka ukjuci reportera da vide dolaze li ljudi (pristizu autobusi...) a mogu zamislisti kako ce posle tzv. konvecije.

Niko ne shvata da ce posle nekoliko dana radovanja ovih koji se unapred raduju BoTinoj pobedi, stvari teci isto i gore nego pre.

Kazu, u Srbiji, potrosacka korpa TRI PUTA skuplja nego u bilo kojoj zemlji Evrope, ali i prazna bice laka za nosenje kad BoTa pobedi, hehe

Radikali kao i dverjani pozivaju svoje clanove i simpatizere da bojkotuju drugi krug, i time daju podrsku BoTi.

I jedni i drugi (i svi) morali bi znati da bi bilo lakse utvrditi istinu ako se Tomi omoguci da pobedi, ali, moza bas zato ne zele?

Kako god, glasacu,sebe sam pripremila za Tadicevu pobedi.

Samo da dodam, neverovatno kako JEDAN sasvim procecan (i manje od toga) covek, drzi CELU JEDNU DRZAVU i narod u shaci

Sta sad rade,..................bojkotuju ili daju podrsku BoTi?

Primećen član AUTSAYDER (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Naravno da jeste.

Zabo mu je noz u ledja, sad neka vidi da je ON veciti "drugi", luzer i gubitnik, a ne Seselj.

Da sam na njegovom mestu, posle poraza bih se povukla SKROZ iz politike.
    Што је Шешељ стално губио 90-тих ником ништа...

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio jevropa Pogledaj poruku

Sta sad rade,..................bojkotuju ili daju podrsku BoTi?
    Bojkotom daju podrsku BoTi!

Slične teme

1. Tomislav Nikolic kao vodja?
    Autor Headhunter u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.07.2011., 18:40
  2. Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 24.11.2006., 16:30
  3. gospodin Tomislav Nikolic na UTISKU
    Autor serb_pagan u forumu Politika
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 20.03.2006., 19:36
  4. Odgovora: 82