Jos samo tri dana poilitickog zivota za Tomu Nikolica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za tri dana ce sve biti definitivno gotovo. U ponedeljak ce Boris Tadic biti Predsednik Srbije a Toma Nikolic predsednik SNS sa velikim izgledima da izgubi i tu poziciju iz dva razloga. Prvo zbog ponovnog poraza kao (lider?) opozicije i drugo zbog pokretanja krivicne procedure oko kupovine diplome fakulteta, sto je sasvim normalno u pravnoj drzavi
tadićev potrčko i dalje sanja.
 
Za tri dana ce sve biti definitivno gotovo. U ponedeljak ce Boris Tadic biti Predsednik Srbije a Toma Nikolic predsednik SNS sa velikim izgledima da izgubi i tu poziciju iz dva razloga. Prvo zbog ponovnog poraza kao (lider?) opozicije i drugo zbog pokretanja krivicne procedure oko kupovine diplome fakulteta, sto je sasvim normalno u pravnoj drzavi

Sve ankete tako govore....

Osim ako SNS ne pokrade izbore.....
 
o.k. toma grobar ima jos tri dana.

koliko ima jos boris tadic i zuti debili koji ce za njega glasati ?

danas u 10:47:48 evro je bio 113,1240. budzetlije bolje da se manu pisanja po forumima, vec da uzmu digitron i preracunaju kolika im je danas plata. a kad im je vec pri ruci mogu odmah da pogledaju i kolika ce biti kad evro bude 115 pa 120. vrlo brzo ce im trebati ti podaci...

uzivajte.

sad, se setih, posto svaki posteni budzetlija ima bar 2 kredita, ukucajte te vrednosti za evro i tamo, pa pogledajte kolike ce vam biti rate...

uzivajte.
 
Poslednja izmena:
Tomislav se nece povuci nema teorije. samo ako njegovi smognu snage unutar stranke i dovedu nekog kvalitetnijeg i manje uprljanog gomilom besmislenih izjava koje ga i vuku na dole i zato i ne moze da bude predsednik jednostavno posle svih izrecenih gluposti koje je nakupio ovih godina narod ga nece. a to sto ima skoro pa dovoljno glasova ima ih jer je sns pojedinacno snazna partija pa ima puno partijskih glasova. ali opoziciju ujediniti nece niti on ima kapacitet za to. zato tadic dobija a nikolic gubi. ne jer je ds jaci od sns-a vec zato sto tomislav prica kojesta, niko nece budalu da gleda.
 
Za tri dana ce sve biti definitivno gotovo. U ponedeljak ce Boris Tadic biti Predsednik Srbije a Toma Nikolic predsednik SNS sa velikim izgledima da izgubi i tu poziciju iz dva razloga. Prvo zbog ponovnog poraza kao (lider?) opozicije i drugo zbog pokretanja krivicne procedure oko kupovine diplome fakulteta, sto je sasvim normalno u pravnoj drzavi

Mislim da nisam baš potpuno siguran da je sve već gotovo, što se tiče toga KO će na mesto predsednika.
Oko daljeg političkog i ekonomskog puta Srbije je sve rešeno.


Zašto govorim ovo prvo.

Pa i pored toga što smatram da mu FOKUS radio više odnosi nego donosi glasove,
i što imam poprilično negativan stav prema jednom delu ljudi koji tamo rade kao i delu ljudi koji rade na SVET+ televiziji,
PA ČAK i BOBROM delu slušalaca koji se javljaju i na FOKUS radiju i na Svet TV..., jednostavno nismo na istim talasnim dužinama.
MORAM priznati da je Tomislavu Nikoliću naneto dosta više nepravdi pre i u toku ovih izbora u odnosu na Borisa Tadića.

Ljudi ovde VOLE ljude nad kojima se čine nepravde i zato bi Tomislav Nikolić ITEKAKO mogao da preokrene sitvaciju.

Nepravde nisu načinjene DIREKTNOM izbornom krađom, bar JA sada ne verujem u to.

Nepravde su načinjene time što je Boris pre izbora zloupotrebio predsedničku f-ju što mu je donelo dovoljan broj glasova da
u ovako tesnim izborima dođe na isti broj celih procenata kao SNS.

Pre i u toku izbora na nacionalnim medijima su pozivani UGLAVNOM, 99% pro režimski analitičari koji NISU BILI SKORO
NI MALO OBJEKTIVNI i sve vreme su navrtali točak na stranu koalicije DS-SPS.

Gotovo SVI važniji EU političari su stali uz Borisa a ovde sve više vlada ANTI-EU raspoloženje, i bez toga to iritira ljude i tera ih
da se identifikuju sa sitvacijom Tomislava Nikolića.
 
Za tri dana ce sve biti definitivno gotovo. U ponedeljak ce Boris Tadic biti Predsednik Srbije a Toma Nikolic predsednik SNS sa velikim izgledima da izgubi i tu poziciju iz dva razloga. Prvo zbog ponovnog poraza kao (lider?) opozicije i drugo zbog pokretanja krivicne procedure oko kupovine diplome fakulteta, sto je sasvim normalno u pravnoj drzavi


Pa naravno da je gotov jeste ga culi sinoc "i ja sam obecavao ali obecavao sam od srca" koji debilizam od coveka a retorika mu je bila celo vece na nivou moje babe Mileve
 
Čemu li se nacisti samo nadaju !?

Kada odlete tadiću nogice u vis a moraju jer ni jedan diktator nije dočekao normalan životni kraj od vas će ostati samo sećanje. Da sam na mestu lopina, demokrata, nacista, kriminalaca, liberala, fašista i ostalog ljudskog otpada daleko bih ozbiljnije razmišljao šta me čeka i kakav kraj posle kraja nasilja u zadnjih 12 godina nad Srbijom.
 
Za tri dana ce sve biti definitivno gotovo. U ponedeljak ce Boris Tadic biti Predsednik Srbije a Toma Nikolic predsednik SNS sa velikim izgledima da izgubi i tu poziciju iz dva razloga. Prvo zbog ponovnog poraza kao (lider?) opozicije i drugo zbog pokretanja krivicne procedure oko kupovine diplome fakulteta, sto je sasvim normalno u pravnoj drzavi

pa naravno bice predsednik i ima da se svrcka po svetu, voja ce da bude predsednik vlade, a za ostale cemo da vidimo sta ce se sa njima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top