Ajmo muska tema...

nije tu problem da se ima stomak za to ili ne , nego si ti taj koji u tom trenutku predstavlja ruku pravde, drugim recima... "ja sam ti i bog si sudija i kraj price, ako se zateknes tu gde si ugasila si ga i to je to"

Sve je to u redu i to da ga je ugasila, ali ja od sveg nasilja, samo svake kasne jeseni koljem svinje. To mi je najveći domet kada su u pitanju nasilja.
 
sta bi ko uradio usled zenine prevare u braku koja traje dug vremenski period, a da pritom muska strana nista nije kriva za to , i cak sta vise bio posvecen tom braku , sljakao , izvodio , placao letovanja, AL HIROVITA ZENA.

1)Tuklo zenu jer je iskreno zasluzila, i to bez trunke sazaljenja, znaci ugaziti stoku.
2)Doneo uredbu o tome da istog momenta bez mnogo rasprave i svadje napusti stan i zajednicki zivot
3)Tuko i nju i njega bez pardona i to kao volove u kupusu na gomilu...
4)Oprostio i dao joj drugu sansu jer veruje u njeno pokajanje al mozda se malo zanela
5)Precutao, otisao u hotel i presavio tabak da bi joj dostavio napismeno od advokata,zahtev za razvod

e sad ..to su jako slozene stvari
tuce, bitke, svadje pretnje tu ne pomazu..
verovatno da se tada covek oseca bedno,ponizeno,svet mu crn postane..
i zavisi sta covek zeli da uradi..da li sve odmah da prekine ili da sebi nadje neku sadisfakciju..
jedan tip zatekao zenu sa svalerom u svom rodjenom krevetu..
izasao iz sobe i pozvao ih za sto da popiju kafu..
malo porazgovarao sa zeninim svalerom o vremenu i fudbalu..pozdravio se sa njim srdacno i na rastanku mu zatrazio 5 dinara u metalu..zena sve to bez glasa gleda..svaler ode..
prevareni muz sede za sto da dovrsi pice..
zeni ni rec nije rekao..sve normalno kao i svakoga dana,samo sto je po citav dan okretao onih pet dinara po stolu..staklenom..jeziv zvuk..zena poludela za par meseci..
e sad..osveta se hladna sluzi..tada najbolje prija
 
sta bi ko uradio usled zenine prevare u braku koja traje dug vremenski period, a da pritom muska strana nista nije kriva za to , i cak sta vise bio posvecen tom braku , sljakao , izvodio , placao letovanja, AL HIROVITA ZENA.

1)Tuklo zenu jer je iskreno zasluzila, i to bez trunke sazaljenja, znaci ugaziti stoku.
2)Doneo uredbu o tome da istog momenta bez mnogo rasprave i svadje napusti stan i zajednicki zivot
3)Tuko i nju i njega bez pardona i to kao volove u kupusu na gomilu...
4)Oprostio i dao joj drugu sansu jer veruje u njeno pokajanje al mozda se malo zanela
5)Precutao, otisao u hotel i presavio tabak da bi joj dostavio napismeno od advokata,zahtev za razvod



6) počinio masakr epskih proporcija
 

Back
Top