Izbori u Americi 2012 OBAMA JE PUKO !!!!

Yeah jedino ce Romney da dobije republikansku nominaciju , a ja bih se bolje osecala da Kim Kardashian bude predsednik nego republikanac.... svi su oni isti ....korporacije lobiraju i uticu u kongresu i senatu...ali republikanci im se cak i ne opiru...plasi me njihov grupni mentalitet ...oni koji ne idu sa popularnim misljenjem Boehner-a...su skoro pa zavrsili svoju politicku karijeru...
 
Poslednja izmena:
Ово је за ПДФ Политика, мало ће ти ко овде искоментарисат ишта на овакву тему.
Обама је можда неспособан, мада нема већину у конгресу па је много шта упитно, али неко ко се у спољну политику нимало не разбира као Мит Ромни, могао би направити непојмљиву штету свету.
Боље да Америка умре с Обамом, него свет с Ромнијем.
 
Obama nije pukao iz jednostavnog razloga sta je alternativa? Gomila zadrtih debila koji i dalje veruju u bajke (hello vatican) koji se prepucavaju da li ****** trebaju da se vencavaju, a amerika 17 triliona u dugovima. U medjuvremenu JP Morgan (kao fora najblja banka u Americi) spichkala 2 biliona dolara na kockanju a sto i ne bih... nisu ni njihove pare. Prvo Evro da padne pa onda dolar. Svaka informisana budala ovde to zna i ko moze kupuje zlato. Prosecan Amerikanac nikada nije bio ovako skeptican o buducnosti.
 
Obozavam Romnija, poznato je da sam od pocetka bila protiv ove crncuge, koja je ukaljala obraz pravog naroda. Znate i da sam odana pristalica Predsednika Busa!!!! Romni mi je i sladji, jer ne podnosim crnce. Romni, ozeni me!!!!

Ti se bese na pdf Religija predstavljas kao vernica,V rela Cico?Kojoj rasistickoj religiji pripadas?I bas ti fala sto nas obavesti kojeg podrzavas!
 

Back
Top