EFEKAT DVERI - Spas za Tadica i DS !!!!

Poruka
24.412
Dakle jos pre izbora sam rekao kakav efekat ce ostvariti Dveri i one su upravo ostvarile taj efekat, iako se zvanicno bore protiv rezima one u sustini itekako ga ne samo odrzavaju na vlasti vec i jacaju!


Pre izbora sam rekao:

1) Da jedini stvaran efekat koji ce oni imati jeste da ce spreciti DSS da ima dvocifrenu cifru !

2) Nece preci cenzus, ali ce uzeti taman toliko glasova da sprece DSS da uzme dvocifrenu cifru, a pri tome ce za taman toliko ojacati DS, tj spasiti DS od potpune katastrofe!
Jer da su ta 4% usla preko DSS-a u skupstinu, onda bi i DS bio za taman toliko slabiji

3) Ne samo da su spasili od potpune blamaze DS, vec su spasili i LDP i URS, a izbacili SRS.

4) I sada dakle oni, koji su najvise ojacali vlast i Tadica vicu "Drz'te lopova" ...

5) Takodje sada pred drugi krug oni rade isti efekat - jacaju Tadica...
Jer Tadica boli uvo sto ce Dveri kao Dveri pozvati na bojkot, ali mu znaci sto recimo tih 3 ili 4 % ljudi nece izaci na izbore i glasati protiv Tadica...


Dakle da zakljucim - DVERI i bukvalno spasavaju DS i Tadica od potpune blamaze i propasti !!!

Iako ovako gledano na prvu oni kao nastupaju protiv rezima i to se cak predstavljaju kao najradikalniji protivnici istog... Ali ustvari cinjenice govore da oni upravo jacaju taj rezim!

....
 
Koja gomila gluposti......ja u zivotu glas DSS-u ne bi dao a glasao sam za Dveri....i znam dosta njih koji su glasali za Dveri u mom okruzenju i niko od njih nikada glas Kostunici ne bi dao.
A ako je neko zasluzan sto Tadic vlada to je upravo DSS i Kostunica kao i kilavi Toma. Dveri realno nemaju jos tu snagu da bi mogli da ugroze ovaj diktatorski lopovski rezim em nemaju medije em su jos slabi oko 5%.....to bi jedino SNS mogao kada bi hteo.....A Kostunica i DSS su Tadicevi drugari. Da je SNS osvojio 40% glasova i da im fali DSS za vlast DSS garantovano ne bi podrzao SNS to mogu da potpisem.
 
Poslednja izmena:
Koja gomila gluposti......ja u zivotu glas DSS-u ne bi dao a glasao sam za Dveri....i znam dosta njih koji su glasali za Dveri u mom okruzenju i niko od njih nikada glas Kostunici ne bi dao.

Evo reci ti meni Dverjane, sta cete vi raditi u ponedeljak 21 maja?!

Evo kad Tadic se opet samoproglasi sa svim ovim pokradenim i kupljenim glasovima!

Sta cete raditi ?!

Nista!

...
 
Evo reci ti meni Dverjane, sta cete vi raditi u ponedeljak 21 maja?!

Evo kad Tadic se opet samoproglasi sa svim ovim pokradenim i kupljenim glasovima!

Sta cete raditi ?!

Nista!

...

Pa sta da se radi???

Sta ce raditi Toma i Kostunica???? Kostunica se skoro pa i ne oglasava oko ove kradje .....kao i obicno cuti....A Toma koji ima iza sebe najvise glasaca takodje nista konkretno ne cini.....jedini koji su tu zaista nesto pokrenuli jesu Dveri ali oni su jos mali da bi mogli da ugroze ovu vlast bez pomoci SNS-a.
 
Dakle jos pre izbora sam rekao kakav efekat ce ostvariti Dveri i one su upravo ostvarile taj efekat, iako se zvanicno bore protiv rezima one u sustini itekako ga ne samo odrzavaju na vlasti vec i jacaju!


Pre izbora sam rekao:

1) Da jedini stvaran efekat koji ce oni imati jeste da ce spreciti DSS da ima dvocifrenu cifru !

2) Nece preci cenzus, ali ce uzeti taman toliko glasova da sprece DSS da uzme dvocifrenu cifru, a pri tome ce za taman toliko ojacati DS, tj spasiti DS od potpune katastrofe!
Jer da su ta 4% usla preko DSS-a u skupstinu, onda bi i DS bio za taman toliko slabiji

3) Ne samo da su spasili od potpune blamaze DS, vec su spasili i LDP i URS, a izbacili SRS.

4) I sada dakle oni, koji su najvise ojacali vlast i Tadica vicu "Drz'te lopova" ...

5) Takodje sada pred drugi krug oni rade isti efekat - jacaju Tadica...
Jer Tadica boli uvo sto ce Dveri kao Dveri pozvati na bojkot, ali mu znaci sto recimo tih 3 ili 4 % ljudi nece izaci na izbore i glasati protiv Tadica...


Dakle da zakljucim - DVERI i bukvalno spasavaju DS i Tadica od potpune blamaze i propasti !!!

Iako ovako gledano na prvu oni kao nastupaju protiv rezima i to se cak predstavljaju kao najradikalniji protivnici istog... Ali ustvari cinjenice govore da oni upravo jacaju taj rezim!

....
Svaka cast!:klap: Za pametnog coveka je kristalno jasna pojava koja se zove DVERI :mrgreen:
:klap::klap::klap::ok:
 
Koja gomila gluposti......ja u zivotu glas DSS-u ne bi dao a glasao sam za Dveri....i znam dosta njih koji su glasali za Dveri u mom okruzenju i niko od njih nikada glas Kostunici ne bi dao.
A ako je neko zasluzan sto Tadic vlada to je upravo DSS i Kostunica kao i kilavi Toma. Dveri realno nemaju jos tu snagu da bi mogli da ugroze ovaj diktatorski lopovski rezim em nemaju medije em su jos slabi oko 5%.....to bi jedino SNS mogao kada bi hteo.....A Kostunica i DSS su Tadicevi drugari. Da je SNS osvojio 40% glasova i da im fali DSS za vlast DSS garantovano ne bi podrzao SNS to mogu da potpisem.

Sa svim se slazem i dobro pamtis ko je DSS.
 
Evo reci ti meni Dverjane, sta cete vi raditi u ponedeljak 21 maja?!

Evo kad Tadic se opet samoproglasi sa svim ovim pokradenim i kupljenim glasovima!

Sta cete raditi ?!

Nista!

...

Pa sta da rade kad je narod glasao za te propale politicare i vecite gubitnike tipa Kostunice i Seselja?
Sto nije glasao za Dveri, pa bi videli sta ce oni raditi?
Ovako, nece ni DSS ni SRS niti bilo ko drugi bilo sta raditi.
Sve dok ne pobedi ili dobije znacajniju podrsku neka stranka kao sto su Dveri, sa novim , nekorumpirnaim licima, kojima ce interes ove zemlje biti na prvom mestu
Teza kako je eto greska sto su se Dveri pojavile je i vise nego imbecilna.
Jok, treba glasati za ove majmune kojima je najaznije da imaju sovj poslanicki dodatak.
 
Pa sta da se radi???

Sta ce raditi Toma i Kostunica???? Kostunica se skoro pa i ne oglasava oko ove kradje .....kao i obicno cuti....A Toma koji ima iza sebe najvise glasaca takodje nista konkretno ne cini.....jedini koji su tu zaista nesto pokrenuli jesu Dveri ali oni su jos mali da bi mogli da ugroze ovu vlast bez pomoci SNS-a.
Valjda je sada jasno da se jedino Nikolic lavovski bori za Srbiju :worth::worth::worth:
Kakav Kostunica....ima on covek jos vremena:zcepanje:
 
Koja gomila gluposti......ja u zivotu glas DSS-u ne bi dao a glasao sam za Dveri....i znam dosta njih koji su glasali za Dveri u mom okruzenju i niko od njih nikada glas Kostunici ne bi dao.
A ako je neko zasluzan sto Tadic vlada to je upravo DSS i Kostunica kao i kilavi Toma. Dveri realno nemaju jos tu snagu da bi mogli da ugroze ovaj diktatorski lopovski rezim em nemaju medije em su jos slabi oko 5%.....to bi jedino SNS mogao kada bi hteo.....A Kostunica i DSS su Tadicevi drugari. Da je SNS osvojio 40% glasova i da im fali DSS za vlast DSS garantovano ne bi podrzao SNS to mogu da potpisem.

Што више политиЋАРИ еволуирају - МИ СМО СВЕ БЛИЖЕ И БЛИЖЕ МАЈМУНИМА
 
Koja gomila gluposti......ja u zivotu glas DSS-u ne bi dao a glasao sam za Dveri....i znam dosta njih koji su glasali za Dveri u mom okruzenju i niko od njih nikada glas Kostunici ne bi dao.
A ako je neko zasluzan sto Tadic vlada to je upravo DSS i Kostunica kao i kilavi Toma. Dveri realno nemaju jos tu snagu da bi mogli da ugroze ovaj diktatorski lopovski rezim em nemaju medije em su jos slabi oko 5%.....to bi jedino SNS mogao kada bi hteo.....A Kostunica i DSS su Tadicevi drugari. Da je SNS osvojio 40% glasova i da im fali DSS za vlast DSS garantovano ne bi podrzao SNS to mogu da potpisem.
Tačno ,sve i da su Dveri odvukle možda koji % DSS-u i SRS-u opet ne mogu oni biti krivi što je stranačka kvaziopozicija nesposobna da ne može da skine najgoru vlast u Evropi,a i šire možda.
Ako je i bilo kradje ,Toma i DSS opet ne bi došli na vlast i da je sve čisto ,jer su nesposobni i toliko puta sebe sami ukopali i posrali ,ko da im Šaper i drug Djido vode kapamanju i marketing u stranci.
 
Poslednja izmena:
Kostunica je jedan najobiccniji go.vnar.

Setimo se kako je ispalio Tomu za mesto predsednika skupstine....samo da bi ucenio DS da mu daju mesto premijera.....pa kad je doslo do svadje raspisuje izbore posto se nadao da ce opet morati sa DS u vladu i d ace opet da ih uceni kad ono prc Stambolicevi i Slobini komunisti se ujedinise i DSS ispusi. I sada tu trube nesto protiv EU,o patriotizmu i sl. a dok su bili na vlasti najvise Srba su u Hag deportovali,pustili albanske teroriste i ubice na slobodu,rasprodavali sve zivo po Srbiji u talu sa Dinkicem ...itd..itd.
DSS je trebalo da nestane sa politidcke scene zajedno sa SRS-om i G17 + ali na zalost i dalje ima budala koji glasaju za tu nepotrebnu stranku
 
Tačno ,sve i da su Dveri odvukle možda koji % DSS-u i SRS-u opet ne mogu oni biti krivi što je stranačka kvaziopozicija nesposobna da ne može da skine najgoru vlast u Evropi,a i šire možda.
Ako je i bilo kradje ,Toma i DSS opet ne bi došli na vlast i da je sve čisto ,jer su nesposobni i toliko puta sebe sami ukopali i posrali ,ko da im Šaper i drug Djido vode kapamanju i marketing u stranci.

Ali pazi ovo....oni su uzeli nase glasove.....pa sta bi DSS ,SRS...SNS......da samo oni budu da niko ne bi uzeo neki njihov glas. Koja debilna retorika. Pa da taj DSS valja ne bi ljudi davali glas Dverima vec DSS-u.
 
Dakle jos pre izbora sam rekao kakav efekat ce ostvariti Dveri i one su upravo ostvarile taj efekat, iako se zvanicno bore protiv rezima one u sustini itekako ga ne samo odrzavaju na vlasti vec i jacaju!


Pre izbora sam rekao:

1) Da jedini stvaran efekat koji ce oni imati jeste da ce spreciti DSS da ima dvocifrenu cifru !

2) Nece preci cenzus, ali ce uzeti taman toliko glasova da sprece DSS da uzme dvocifrenu cifru, a pri tome ce za taman toliko ojacati DS, tj spasiti DS od potpune katastrofe!
Jer da su ta 4% usla preko DSS-a u skupstinu, onda bi i DS bio za taman toliko slabiji

3) Ne samo da su spasili od potpune blamaze DS, vec su spasili i LDP i URS, a izbacili SRS.

4) I sada dakle oni, koji su najvise ojacali vlast i Tadica vicu "Drz'te lopova" ...

5) Takodje sada pred drugi krug oni rade isti efekat - jacaju Tadica...
Jer Tadica boli uvo sto ce Dveri kao Dveri pozvati na bojkot, ali mu znaci sto recimo tih 3 ili 4 % ljudi nece izaci na izbore i glasati protiv Tadica...


Dakle da zakljucim - DVERI i bukvalno spasavaju DS i Tadica od potpune blamaze i propasti !!!

Iako ovako gledano na prvu oni kao nastupaju protiv rezima i to se cak predstavljaju kao najradikalniji protivnici istog... Ali ustvari cinjenice govore da oni upravo jacaju taj rezim!

....

svako ima pravo da glasa prema svojoj volji

velika većina ljudi koji su protiv vlasti ni u ludilu ne bi dala glas Šešelju ili Koštunici
 
Ako cemo tako gledati, onda je i DSS odigrao ulogu oduzimanja glasova koaliciji SNS-Nova Srbija.

Ajde evo neka me demantuju!

Ako su tako drcni i odlucni neka u ponedeljak stanu ispred RIK-a i ne mrdaju dok se ne poniste izbori!

A videces da oni to NECE URADITI !


Nego ce sporadicno jos koji dan setuckati i onda ce i to utihnuti i reci ce "nismo imali podrsku"...

Ali ako oni imaju stvarnu zelju oni bi onda to radili danonocno i vremenom bi im se pridruzilo sve vise gradjana!

Ali ja ti kazem da oni to nece raditi!
Oni sad trenutno talasaju taman toliko da sprece nekih 4,5 % da izadju na izbore i cim to prodje i njihove aktivnosti ce splasnuti!

....
 
Двери имају веома непопуларну причу за српске гласаче. Не знам како су онда могли да било коме одвуку гласове?

Nepopularnu?
Ti si danas bas u elementu sa glupostima.
Dveri jedine na politckoj sceni imaju ISPRAVNU pricu.
Problem je na drugoj strani.
Oni jendostavno u ovoj kampanji nisu tu pricu mogli da ispricaju jer nisu imali para za medijsku kampanju.
Oni nisu pozajmili od tajkuna, da bi priclai bajke kako ce istim tim tjakunima oduzimati imovinu, i procesuirati.

Mozda je i bolje sto nisu usli u parlament sada.
Pokazali su da mogu da budu veoma jaki, i sad ispred sebe imaju dve godine(toliko ce maksimalno proci do novih izbora), da od vrata do vrata narodu objasne ko su i sta zele.
 
Двери имају веома непопуларну причу за српске гласаче. Не знам како су онда могли да било коме одвуку гласове?

СВАКО ЈЕ САМ КРИВ АКО ЈЕ ИЗГУБИО ГЛАСОВЕ !!!:amen:

Опет неки Дарвин:
Што више политиЋАРИ еволуирају - МИ СМО СВЕ БЛИЖЕ И БЛИЖЕ МАЈМУНИМА
 
Ajde evo neka me demantuju!

Ako su tako drcni i odlucni neka u ponedeljak stanu ispred RIK-a i ne mrdaju dok se ne poniste izbori!

A videces da oni to NECE URADITI !


Nego ce sporadicno jos koji dan setuckati i onda ce i to utihnuti i reci ce "nismo imali podrsku"...

Ali ako oni imaju stvarnu zelju oni bi onda to radili danonocno i vremenom bi im se pridruzilo sve vise gradjana!

Ali ja ti kazem da oni to nece raditi!
Oni sad trenutno talasaju taman toliko da sprece nekih 4,5 % da izadju na izbore i cim to prodje i njihove aktivnosti ce splasnuti!

....

Sta lupeptas?
Ko su oni...........Ustvari kakva prava ima IJEDNA stranka da stane ispred RIK-a i bilo sta trazi?
Sve stranke su imale svoje posmatrace na izborima.I to uglavnom po dvojicu na svakom birackom mestu.
Ko im je kriv ako je pored njih toliko neko uspeo da ukrade izbore, a oni potpisali zapisnik bez primedbi?

Kakva je to besmislena zvaka?
 
Двери имају веома непопуларну причу за српске гласаче. Не знам како су онда могли да било коме одвуку гласове?

Za Dveri su glasali oni kojima je pun k.urac da Srbija bude Jugoslavija kojima je pun k.... raspale EUrope i tzv "europskih "vrednosti
 
Sta lupeptas?
Ko su oni...........Ustvari kakva prava ima IJEDNA stranka da stane ispred RIK-a i bilo sta trazi?
Sve stranke su imale svoje posmatrace na izborima.I to uglavnom po dvojicu na svakom birackom mestu.
Ko im je kriv ako je pored njih toliko neko uspeo da ukrade izbore, a oni potpisali zapisnik bez primedbi?

Kakva je to besmislena zvaka?

Slusaj drugar - KRADE SE U RIK-u !!!!

Dakle ne nuzno na glasackom mestu VEC U RIK-u !!!

...
 
Svaka cast!:klap: Za pametnog coveka je kristalno jasna pojava koja se zove DVERI :mrgreen:
:klap::klap::klap::ok:

Nikolić: Očekujem podršku Dveri i Koštunice
http://www.kurir-info.rs/nikolic-ocekujem-podrsku-dveri-i-kostunice-clanak-215126
Koliko mi se čini ovo SNS nije demantovao.
Predlažem ti da se na forumu da ne pišeš o do Nikoliću 21. maja jer je veća verovatnoća da za Tomu glasaju oni koji uopšte nisu ni izlazili na izbore.
Nekada mi stvarno ličiš na Trivanku koja DS-u daje autogolove.
 

Back
Top