Bolesni um – sve njegove devojčice i dečaci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

etotako

Domaćin
Banovan
Poruka
3.568
Drugovi i drugarice,
čast mi je da predstavim hit forumskog života iza kulisa.
Ne pokušavajte ovo kod kuće, može biti veoma opasno i zahteva potpuno posvećivanje cilju.

Bio jednom jedan momak, zvaćemo ga goodday i došao jednog dana u mračnu šumu. Uglavnom je nosio masku dobroćudnog blente i pajaca, ali bi sa vremena na vreme uživao u dobrom guženju... hajte, ljudi, nećemo biti konzerve, svi mi volimo to... jel da?

Goodday je bio trgovac snovima i to vrlo uspešan, mora se priznati. Prvo proda san, a onda kada prodate dušu ovom malom đavolu samo je pitanje momenta kada će uzeti i vaše telo. Bio je majstor u svim vrstama laži, a ponekad je bio toliko dobar da bi i sam sebe ubedio. Nećemo nabrajati njegove brojne uspone jer se svaki završava neminovnim padom, nego ću vam reći šta je on radio na jednom vrhuncu: bio je sa dve devojke u paralelnim vezama, a zna se sa sigurnošću da je održavao ljubavno seksulanu vezu i sa jednom starijom damom... možda je bilo još nekih, slobodno neka se prijave na spisak ispod.

Možda ste očekivali više, ali pustite malo vremenu da odradi svoje, nemojte biti nestrpljivi. Sve u svoje vreme, ovo je forum, očekuje se interakcija :D

Ono što je najzabavnije u svemu su uloge koje je igrao ovaj nesuđeni glumac. U svakoj od tih paralelnih veza imao je potpuno drugačiju ličnost i sklonosti. Ovo je pravac u kom možete očekivati nastavak priče.
 
Ček, a je li ovo fiktivna priča ili reality show?
Da li je to ovaj goodday sa foruma ili je ime slučajno izabrano?
Da li autor teksta spada u aktere ili se može smatrati da je samo objektivni posmatrač?
Da li je već bila ovakva tema?
Da li će izaći slike u Kuriru?
LjBM specijal možda?
...
 
isto tako zabavno je i to shto chitaoci ove priche mogu sami da konstrushu nastavak i odrede hoce li glavni junak biti tragichan lik, na koga se odjedared okomio chitav svet i svi mu rade o glavi,ili ce on nesmetano nastaviti svoj viteshki pohod u osvajanju osecajnih i romantichnih dusha koje zheljne charolije ponekad svrate do te mrachne i opasne shume ... da li ce stati i razmisliti...da li ce se ikad zapitati ... shta li ce biti dalje sa njim...


.... :lol: ....
 
DisMisaL:
Ček, a je li ovo fiktivna priča ili reality show?
Da li je to ovaj goodday sa foruma ili je ime slučajno izabrano?
Da li autor teksta spada u aktere ili se može smatrati da je samo objektivni posmatrač?
Da li je već bila ovakva tema?
Da li će izaći slike u Kuriru?
LjBM specijal možda?
...
Ovo je mega reality show koji totalno izgleda fiktivno... u tome i njegova čar... zato i počinje sa:
"Bio jednom jedan zmaj..."

Autor teksta se postavio kao koordinator, ne treba nam objektivni posmatrač za reality show, stvari se same razvijaju... samo pustite da se klupko odmota :D

Koji goodday sa foruma? Da li onaj što je bio sa devojkom broj jedan ili onaj sa devojkom broj dva ili neki sasvim treći ... znaš, ima ih više, zavisi sa kim pričaš :lol:
Što pitaš? Da nisi možda prepoznao nekog?
 
divlja u srcu:
Bolje da ste ga premlatile uzivo. :)

a ne ne ne divljice, nasilje ,chak i kad se radi o tako suptilnim stvarima poput nechijih emocija , nije reshenje :lol:
ovde ipak treba R E S H I T I sudbu jednog zamishljenog lika, treba ulozhiti sve napore i primeniti sva saznanja koje nam je krstarica tokom boravka na njoj pruzhila.
trebala bi da se pokazhe bar neka kreativnost , ali mislim da ne bi neko trebao da se opterecuje da li je lik stvaran ili fiktivan, zaboravljate, ovo su samo samo slova na monitoru...
ovo su igre bez granica
pochele su davno...u pitanju je samo nastavak...
 
Nemam obicaj da se mesam u tudja posla.
Signale sam slala, al' ste me htele na lomaci, narocito ti, etotako.
Drugo, uopste ne mislim da je ovo "raskrinkavanje" prava stvar.
Zene ce jos vise da ga vole.
Ja bih ga ipak isprebijala. :lol:
Moje iskreno misljenje je da ste sve imale lepe trenutke sa njim, verujem da njegova osecanja prema vama nisu bila lazna, covek je malo lud i to je sve. Pored svega blizanac u horoskopu :lol: .
Povredio vas jeste, boli, al' ce i da prodje, a vama ostaje jedno lepo i poucno iskustvo.
Zato mislim da je tema suvisna.
Al' to je samo moje misljenje. :P
 
:x :x :x :x :x :x :x
zgrozena sam pojedincima na ovom forumu sve vise i vise! :evil:
stvarno,devojke,sto vi njega ne premlatite,ovo "ogovaranje" ne donosi mnogo,samo se kompromitujete bez potrebe...covek ce se pre-nick-ovati,i hopa,sutra u "nove pobrede"...mozda vec i sad ima po nekog klona :roll: ...jooooj,zovite onu blesavu devilish,ima da ga pojede za dorucak s nekom od njenih lezb-tirada :lol: !
 
peach:
:x :x :x :x :x :x :x
zgrozena sam pojedincima na ovom forumu sve vise i vise! :evil:
stvarno,devojke,sto vi njega ne premlatite,ovo "ogovaranje" ne donosi mnogo,samo se kompromitujete bez potrebe...covek ce se pre-nick-ovati,i hopa,sutra u "nove pobrede"...mozda vec i sad ima po nekog klona :roll: ...jooooj,zovite onu blesavu devilish,ima da ga pojede za dorucak s nekom od njenih lezb-tirada :lol: !
Draga peach, razmišljaš kao žrtva.
Niko nije iskompromitovan :D
Ovo je reality show, pridruži se u sastavljanju priče :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top