Bezanje sa casova....

anita14

Obećava
Poruka
52
Bas sam sada procitala neki text na krstARICI. Pa sam razmisljala o tome... I bas sam shvatila da me u poslednje vreme ne vidjaju puno na casovima...Inace prosecan sam sam djak(ka kraju uvek odlicna 4.53). Pa me yanima jel vi bezite, zasto i gde idete>>>...
 
takodje, ako bezim, onda bezim ceo dan. obicno kada idem pre podne u skolu, probude me roditelji, odu na posao, a ja tako 10 minuta lezim u krevetu i razmisljam da li mi se danas ide u skolu. :D i kada shvatim da ce dan biti zesci smor, jednostavno ne odem i sve sto radim je da uzivam u slobodnom danu, a kako cu pravdati, o tome cu misliti sutra, mozda necu ni biti ziv. obicno to bude nesto otkaceno tipa "umro sam pa sam isao na svoju sahranu".
i ovo sam cesto praktikovao dok me jednom (to ce reci par puta) cale nije zatekao kako pravim solo party u stanu kada se ranije vratio sa posla. tada sam se izvukao sistemom "napad je najbolja odbrana" i na pitanje "sto nisi u skoli?" odgovorio kontrapitanjem "sto ti nisi na poslu?" i istrcao napolje.
e sada vise ne rizikujem tako, vec ako bezim, ponesem torbu punu knjiga, koje samo ja mogu primeniti na pismene zadatke vezane za gradivo, odem na Dunav gde me niko ne moze pronaci i citam dok ne prodje "smena". :lol:
 
Pa ocenu iz vladanja je najlakse sacuvati, tako da nikad ne prelazim preko 6 komada.
Inace nemam obicaj da bezim, neopravdane uglavnom dobijem sto prespim ujutro, zakasnim posle velikog odmora i sve to zbog nekih 5 min.
razredna par puta opravda ali kad se cesto ponavlja onda i ona samo deli neopravdane.
U drugom polugodistu, do sada nisam napravio ni jedan neopravdani, ali sam pobegao ceo dan (i to da je bilo nesto u skoli, vec drug bio sam kuci pa smo kod njega u stanu proveli skolski dan), a nisam ni morao da opravdavam jer je bilo pred tromesecje, pa je razredna morala da sredi sve izostanke :lol: :lol: :lol:
 
bezim ako nesto treba da imamo neki test a nemam pojma (ahm, khm, hemija, khm). ali onda lepo odem kod lekara, posto sam prirodno bolesljiva, i lako dobijem opravdanje.
sto se tice pojedinacnog bezanja, odem ponekad sa fizickog kad znam da nece da upisuje... :D

do sada nismo pokusavali da bezimo kolektivno (celo odeljenje) jer bi nekoliko njih ostalo, a onda smo gotovi.
ali jedno odeljenje iz moje skole je pobeglo sa kontrolnog, ali im je razredna pohisterisala, dobili su, uz neopravdane, ukore, kaznilo ih je razredno vece, i plus su isti dan radili test.

baksuzi! :lol:
 
U bre kako ne mozete da se dogovorite da svi pobegnete... Kod nas kad bezi vecina, svi beze nema sanse niko da ostane.

Jesi gledala "Lajanje na zvezde" kad onog strebera iznose iz ucionice jer nece da pobegne? Pa tako i vi one koji hoce da ostanu... :D :twisted:
 
Ne bezim jer nemam razloga. U shkoli moze biti smor, ali je najcheshce zezanje. Ako mi se ne ide u shkolu, samo kazem mami da necu ici u shkolu i da cu prepisati shta imamo i to je to. :twisted: Ponekad mi je trulo, poshto se svako jutro budim u 8 i ako ostanem da spavam ja se probudim i 9. :roll: Ni poshteno da se naspavam. I uvek su svi u shkoli pa niko ne moze da bleji samnom i onda se smorim. Mada, u osnovnoj je bilo drugachije. Bilo je i kolektivnog bezanja, i ostajanja kod kuce kad god sam htela i poneki chas... :P
 
kalliope:
bezim ako nesto treba da imamo neki test a nemam pojma (ahm, khm, hemija, khm). ali onda lepo odem kod lekara, posto sam prirodno bolesljiva, i lako dobijem opravdanje.
sto se tice pojedinacnog bezanja, odem ponekad sa fizickog kad znam da nece da upisuje... :D

do sada nismo pokusavali da bezimo kolektivno (celo odeljenje) jer bi nekoliko njih ostalo, a onda smo gotovi.
ali jedno odeljenje iz moje skole je pobeglo sa kontrolnog, ali im je razredna pohisterisala, dobili su, uz neopravdane, ukore, kaznilo ih je razredno vece, i plus su isti dan radili test.

baksuzi! :lol:


Jao tako su nas u osnovnoj zeznuli...Mi kolektivno pobegli sa ruskog jer smo imali kontrolni,i vratimo se normalno na sledeci cas,mislim da je bila hemija..kad ono umesto hemicarke na cas ulazi ruskinja i pocinje da deli papire...
 
mama mi je stvarno extra lik sto se tice pravdanja jer mi redovno pravda prve (mico jbt,prevoz 8) ) i poslednje casove (mico,jbt,boleo me stooomak... 8) ) a nekad tako samo bane i pita me dal mi se ide,ja kazem ne,ona mi kaze da ostanem,al da nesto raspremim... 8) 8) 8)

a kad ni kad je ceo dan molim da me pusti da ne idem,onda zapalim pa blejim po gradu,ili kod nekoga ko je druga smena,il tako nesto...definitivno ne blejim sama i ne smaram se :wink:


ranije sam bezala manje,al me sad nesto ne drzi mesto...sve mi je opravdano,al valjda nece da mi broje izostanke...to bi bilo mnoooogo lose...a jos gore je sto ja ni u buduce ne planiram da idem svakodnevno u skolu... :roll:
 
Ja imam vishe od tri nedelje odsustva ovog polugodishta... Shto me chini trecom po odsustvu u razredu... :oops: Jedan dechko koji ima vishe od 300, poshto je prestao da ide u shkolu, josh jedan dechko pa ja... :lol: Mada, sad sam bila dve nedelje u France. Ovo ostalo, ko zna... :P
 
UrosWasHere:
U bre kako ne mozete da se dogovorite da svi pobegnete... Kod nas kad bezi vecina, svi beze nema sanse niko da ostane.

Jesi gledala "Lajanje na zvezde" kad onog strebera iznose iz ucionice jer nece da pobegne? Pa tako i vi one koji hoce da ostanu... :D :twisted:

ma mi bi morali da iznosimo pet-sest okorelih slihtara.
ja sam rekla da cu uvek da bezim ako se svi sloze, iako sam savrseno naucila, ali da tada odu svi. jbg, meni bi bas bilo fora da pobegnemo bar jednom u 8. ali ako ode samo pola odeljenja, ispadne bedno.
 
Ja ne bezim sa casova...mnogo mi je veci problem da budem posle kaznjena bla bla nego da se lepo barem sklupcam u zadnjoj klupi s diskmenom,zvrljam ili bilo sta...mrni to ne predstavlja problem.A 1 neopr. sam imala jer sam zakasnila :roll:
 

Back
Top