krstarica linkuje do virusa

U danasnje vrijeme nista nije nemoguce.. Ali ja nisam imao lose iskustvo sa KRSTARICOM, ne znam kako ali nista do sada nisam zakacio odavde niti mi je bilo kakav problem dosao..

No sinoc je nesto bilo sumnjivo.. Nisam mogao da pristupim forumu ne znam ni ja zbog cega ali u svakom slucaju mislim da odgovorni sa Krstarice namju s tim nista te ovim putem stojim na njihovoj strani , ali mozda je neko pokusao da hakuje ili sta vec.. Sve je dans moguce...
 
Pazi stvarno sad nema nijednog banera ali juce ih je bilo bas na ovoj strani kad pises odgovore na temu.
Kako ubacuju?
Pa to je barem lako, ubacis u html kod vezu do virusa i to je to, a moze i preko nekog cab-a ali u to se vec ne razumem.
Istina je da je mnogo lakse pokupiti virus ako surfujes sa ie ali ova tri ja sam pokupio preko opere.
 
Mene zanimaju oni linkovi koji se pojavljuju na dnu strana foruma. Cemu to sluzi uopste? Link za "Kako do jeftinog a komfornog automobila" me ladno tresne na neki engleski sajt. Pa necu valjda tamo da kupim auto? Ako je i zbog razmene reklama i banera, mnogo je... Razumem da krstarica treba i nesto da zaradi ali mi svejedno izgleda ekstremno glupo da 99% linkova vode negde gde nikome nista ne treba (krediti za kucu na Floridi mi nesto ne odgovoaraju, predlako od Batajnice..)
Nerviram se samo dzaba :(
 
Ma mogu i ja da blokiram pop-ups, samo mi ponekad kod testiranja Web aplikacija koje takodje radim, to stvara probleme... Samo sto ne mogu da na primer blokiram DONJI advertising na strani foruma. Gore nema nista ali donji ne podleze izgleda tim definisanim pravilima blokiranja...
 
ok Zoni znam da Kerio radi posao :D :D :D ...Nego hocu da kazem da dok sam imao Trend Micro on je ponekad nalazio po neki Virus .... A kasnije sam stavio Pandu Titanium 2004 i posle 1 mesec kada sam stavio Trend Ponovo....Katastrofa ( napominjem da sam isao samo na forum krstarice i u pricaonicu).... A imao sam Zone Alarm i Trend .... OK moguce je da postoj greskice neke...nema veze... Sad mi ne mogu nista :P :P
 
ZoNi:
ja nigde ne vidim nista :) ni gore, ni dole

~~~~~~~~~~~~~~~~

AKo blokiram pop-up, gore vise nema onih banera sa kojecime. Medjutim, na dnu strane se uvek pojavljuje neka reklama ili poziv na link, sada na primer imam "Besplatne igre- Kliknite ovde za vise informacija"
Ocigledno da pop-up zabrana se iz nekog razloga ne odnosi na ovo u dnu strane...
Kako da ubijem zivotinju?
 
Хммм,овај макстон стварно ради посао,нигде једног банера нити попапа и прилично је брз али ме занима колико је сигуран и да ли је то засебан претраживач или само интегрисан у ИЕ?
 
sve ti pise na mom sajtu - ukratko: maxthon koristi IE-ov (odn. Windowsov) HTML rendering engine (Trident)...

EDIT: za one koje interesuje, evo kako izgleda jedna strana na Krstarici u Maxthonu :) (obrati paznju na reklame... hm... koje reklame?)



~~~~~~~~~~~~~~~~
 
ZoNi:
sve ti pise na mom sajtu - ukratko: maxthon koristi IE-ov (odn. Windowsov) HTML rendering engine (Trident)...

EDIT: za one koje interesuje, evo kako izgleda jedna strana na Krstarici u Maxthonu :) (obrati paznju na reklame... hm... koje reklame?)



~~~~~~~~~~~~~~~~
.......................................................
.....................................................
MAXTHON prvi put cujem za to gdje se moze naci vise..
informacija i Download._>>>>??????
 

Back
Top