Zašto su radikali toliko opterećeni naprednjacima?

Zašto su radikali toliko opterećeni naprednjacima?


  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .

Vanila7

Veoma poznat
Poruka
10.606
Dakle svako normalan posle debakla na izborima, seo bi i ozbiljno se pozabavio sopstvenim propustima i greškama.
Za radikale to ne važi, barem ne za ove forumske.
Svedoci smo da su mesecima pred prvi izborni krug radikali napadali gotovo isključivo naprednjake, kao da oni vladaju 12 godina i kao da oni traže treći mandat za svog predsedničkog kandidata dok se sve u državi urušilo i palo na najniže moguće grane.
Svedoci smo da su po njihovom forumskom glasanju radikali bili drugi, odmah iza Dveri. :mrgreen:
Ta autodestruktivna politika ostavila ih je ispod cenzusa. I to im nije dovoljno, već s nesmanjenom ostrašćenošću i žestinom nastavljaju da lupaju glavom o zid. :dash:
Sada su radikali najradikalniji pobornici žutice u Srbiji. :)
 
Dakle svako normalan posle debakla na izborima, seo bi i ozbiljno se pozabavio sopstvenim propustima i greškama.
Za radikale to ne važi, barem ne za ove forumske.
Svedoci smo da su mesecima pred prvi izborni krug radikali napadali gotovo isključivo naprednjake, kao da oni vladaju 12 godina i kao da oni traže treći mandat za svog predsedničkog kandidata dok se sve u državi urušilo i palo na najniže moguće grane.
Svedoci smo da su po njihovom forumskom glasanju radikali bili drugi, odmah iza Dveri. :mrgreen:
Ta autodestruktivna politika ostavila ih je ispod cenzusa. I to im nije dovoljno, već s nesmanjenom ostrašćenošću i žestinom nastavljaju da lupaju glavom o zid. :dash:
Sada su radikali najradikalniji pobornici žutice u Srbiji. :)


Па не могу да верујем да си и ти променила "курс" . Зар је могуће? Овај твој назив теме бих обрнула " Зашто су напредњаци толико оптерећени радикалима?"

Па, да ли слушаш радио Фокус? Па оно је ужас у шта се та станица претворила. Оно што, један од водитеља ( Ђукановић) изговара за Шешеља и уопште за било ког радикала, а тек ако се у програм јави неки симпатизер радикала, па ни мало се не разликује начин вођења програма, од онога што смо слушали годинама на У92.
И то ДЕМАНТУЈЕ сада ову твоју тему!

Ко ни сада, након толико времена, није схватио зашто је Тома ПОЦЕПАО СРС онда је изгубио сваки осећај правичног расуђивања. Нажалост, ако таквих има више, онда је Србија (нарочито мислим на Србе) онда смо у великом проблему и са нама дефинитивно нешто није у реду. Почећу заиста да будем склона оном
размишљању да се, запрашују из ваздуха ЉУДИ, уместо комарци!!!

.
 
Poslednja izmena:
Па не могу да верујем да си и ти променила "курс" . Зар је могуће? Овај твој назив теме бих обрнула " Зашто су напредњаци толико оптерећени радикалима?"

Па, да ли слушаш радио Фокус? Па оно је ужас у шта се та станица претворила. Оно што, један од водитеља ( Ђукановић) изговара за Шешеља и уопште за било ког радикала, а тек ако се у програм јави неки симпатизер радикала, па ни мало се не разликује начин вођења програма, од онога што смо слушали годинама на У92.
И то ДЕМАНТУЈЕ сада ову твоју тему!

Ко ни сада, након толико времена, није схватио зашто је Тома ПОЦЕПАО СРС онда је изгубио сваки осећај правичног расуђивања. Нажалост, ако таквих има више, онда је Србија (нарочито мислим на Србе) онда смо у великом проблему и са нама дефинитивно нешто није у реду. Почећу заиста да будем склона оном
размишљању да се, запрашују из ваздуха ЉУДИ, уместо комарци!!!

.

Pa videli smo koliko ih ima, 12% sa sve nerazjašnjenim okolnostima ko je kome koliko dolivao, po unapred dogovorenom scenariju...
 
Па не могу да верујем да си и ти променила "курс" . Зар је могуће? Овај твој назив теме бих обрнула " Зашто су напредњаци толико оптерећени радикалима?"

Па, да ли слушаш радио Фокус? Па оно је ужас у шта се та станица претворила. Оно што, један од водитеља ( Ђукановић) изговара за Шешеља и уопште за било ког радикала, а тек ако се у програм јави неки симпатизер радикала, па ни мало се не разликује начин вођења програма, од онога што смо слушали годинама на У92.
И то ДЕМАНТУЈЕ сада ову твоју тему!

Ко ни сада, након толико времена, није схватио зашто је Тома ПОЦЕПАО СРС онда је изгубио сваки осећај правичног расуђивања. Нажалост, ако таквих има више, онда је Србија (нарочито мислим на Србе) онда смо у великом проблему и са нама дефинитивно нешто није у реду. Почећу заиста да будем склона оном
размишљању да се, запрашују из ваздуха ЉУДИ, уместо комарци!!!

.

Ni za jotu nisam promenila kurs, jer i kad sam podržavala radikale, podržavala sam ih zbog Nikolića i Vučića, a ne zbog Šešelja i Vjerice. Meni je samo krivo što se izgubilo dragoceno vreme i slušale sumanute Šešeljeve zapovesti iz Haga mnogo duže nego što je trebalo. Par godina ranije trebalo je da osnuju svoju stranku, jer su se zatucane, okoštale "snage" šlepovale o Nikolića i njegove organizacione i rukovodeće sposobnosti. Zahvaljujući njemu, primali su lepu apanažu u skupštini. E sad toga više nema.

Kad su ostali sami sa sobom, bez ikakvih svežih ideja, dotakli su dno, a mržnja ih je zaslepila i ugušila. I ne samo mržnja, već i novac, vreme će pokazati, ko je iz redova SRS-a dobio pare sa zadatkom da uništi stranku. Za sada se pominju Nemanja Šarović i Vjerica Radeta.

U ozbiljnom problemu je onaj deo 4,6% glasača, koji ne shvata slabosti svojih miljenika, već i dalje (iracionalnu) mržnju usmerava na pogrešnu adresu. Tako se ne leči boljka.
 
Већина их је променила никове, истовремено кад и опредељење. :)

Opredeljenje nisam promenila, a nik silom prilika, zbog demokratičnosti ovog foruma.
Pre će biti da ste sada svi vi, kvazinacionalisti i patriote, udružili svoje snage sa svim nijansama žutila, od DS-a, preko LDP-a, pa do Dačićevih socijalista. Svi na istom zadatku ruženja Srbije.
 
Цитат Оригинал поставио Vanila7
vreme će pokazati, ko je iz redova SRS-a dobio pare sa zadatkom da uništi stranku. Za sada se pominju Nemanja Šarović i Vjerica Radeta.


Тебе сам до сада ценила управо због реалног приступа овој нашој, чудно компликованој политичкој сцени и због врло разумних дискусија. Али, ова реченица ме баш изненади. Па ко "толику важност" даде овим маргиналним ликовима, Вјерици и Шаровићу. Чак и такву, негативну важност, њима дати, је пуцањ у празно.

Хехе, новац спомињеш, да је неко због новца разбио СРС, па још то неко урадио у редовима саме странке. Плашим се да су разлози разбијања СРС много већег калибра него што је новац. А ово двоје нису ни дорасли томе. Они су макар за мене две безначајне и наравно више штетне фигуре, за саму странку. У СРС има добрих и квалитетних и квалитетнијих чланова, него што су то двоје.



Тешко је било шта рећи, а не поменути хашког затвореника, хашког мученика, Војислава Шешеља! (И он и сви Срби који су одведени тамо су НАШ највећи грех. САМО зато што смо све то мирно проматрали и што још увек мирно проматрамо шта раде са њима у Хагу. Да је народ стао уз све њих које је Хаг тражио углавном по жељама ових петооктобараца, који нас гуше већ 12 година, никада ни један Србин не би био тамо, већ овде са својим породицама. КРИВИ смо што смо их тако оставили САМЕ)


Не припадам СРС, нисам ни члан, ни симпатизер, па зато могу овом проблему да приђем непристрасно и објективно. Без обзира какав год да је Шешељ, он је код хашких џелата и жив сигурно у Србију неће доћи. Ко мисли супротно, онда је врло наиван. Свестан је тога и Шешељ, као што је био свестан и Милошевић.
(Изнад свега бих волела да овде погрешим, па да се и Шешешљ и сви остали неким случајем врате на слободу у Србију)

А ова двојица, које помињеш, су требали да остану према Шешељу, ако ништа, макар људи. Показали су се као нешто најодвратније и пошто не користим вулгарне речи, али бих за Николића и Вучића врло радо употребила неку, јер због издаје Шешеља ништа друго и не заслужују. Они би за мене били људи само онда да су на пример напустили СРС, Шешеља и да су ПРЕСТАЛИ да се баве политиком. Не требам више ништа да пишем, јер је беспотребно, у последње време на "мале" људе више и не обраћам пажњу...


Наравно, не тврдим да сам ја у праву, а да ти ниси, али пошто сам била у позицији да сазнам многе проверене информације, зато себи дајем за право да могу гласно да прозовем и Тому и Вучића и још неке....

.
 
Rece jedan co'ek davne 1947...


4. jula 1947, Rihard Kudenhove-Kalergi, osnivač i predsednik Panevropskog pokreta, održao je govor na otvaranju konstitutivne sednice Evropske parlamentarne unije (UEP) u Gštadu.

(Archives historiques du Conseil de l’Europe – Istorijski arhiv Saveta Evrope, Strazbur. Union paneuropéenne/ Union parlementaire européenne 1947, 24033.)


Dragi prijatelji, dobrodošli u ovu očaravajuću dolinu Sarine gde su se germanski i latinski umovi sastali u duhu dubokog evropskog bratstva.
U samom srcu Evrope, sastali smo se u javnoj zaveri – da iskoristim frazu H. Dž. Velsa. Svrha ove zavere je da se širom Evrope hitno organizuju parlamentarne većine koje bi bile dovoljno jake i stabilne da vladama nametnu punu implementaciju našeg programa: Evropske unije u okviru UN.
Mnogi od naših kolega koji danas sede na ministarskim mestima u potpunosti dele naše ideje o Evropi. Ti ministri željno iščekuju vašu podršku i biće prvi koji će pozdraviti našu parlamentarnu inicijativu, pošto smo odlučili da podržimo sve njihove inicijative za mir, prosperitet i jedinstvo Evrope.
Ali nemojmo zaboraviti da su upravo parlamenti ti koji sastavljaju i ruše vlade; tako da parlamentarne većine, a ne vlade Zapadne Evrope, predstavljaju fokus vrhovne vlasti.
Naše skorašnje parlamentarno istraživanje evropskog pitanja pokazalo je da u čitavoj Zapadnoj Evropi postoje takve potencijalne parlamentarne većine koje su za Evropsku uniju.
Vi ste, prijatelji, preuzeli inicijativu da te većine, trenutno rasute po raznim strankama, mobilišete i organizujete u Parlamentarne odbore za evropsku federaciju. Kada jednom budete obavili taj zadatak, tradicionalno sukobljavanje među parlamentarnim strankama nastaviće se samo po pitanju unutrašnje politike, ali će prestati u spoljnoj politici, jer će postojati samo dva suprotstavljena fronta: panevropske snage i antievropske snage. U ovoj presudnoj bici na parlamentarnom nivou za budućnost Evrope, vi ste ti koji će imati većinu, a samim tim i pobedu.

Naša konferencija će rukovoditi tom velikom parlamentarnom kampanjom organizovanjem Evropske parlamentarne unije i pripremiće prvi sastanak Evropskog parlamenta zakazan za 8. septembar u Gštadu.
Posle 25 godina propagande, došao je dan da krenemo u akciju. Evropska unija više nije daleki ideal, već neposredni cilj.
Narodni rat mora se okončati narodnim mirom – evropski haos, Evropskom unijom. Iz ratnih užasa i razaranja, izdićiće se nova Evropa, ujedinjena i mirna, slobodna i prosperitetna, bez stare mržnje, bez sfera uticaja, bez podela na pobednike, gubitnike i neutralne, bez preskupih carina, bez trke u naoružanju.
Vi ste, prijatelji, legitimni predstavnici naroda Evrope i njihovih težnji ka miru i sreći. Budućnost Evrope, njen mir i civilizacija su u rukama vas i vaših kolega. Sada je na vama da započnete novo poglavlje ljudske istorije, da pobedite u ovoj velikoj revoluciji XX veka, slavnoj Revoluciji Evropskog Bratstva.


Hebote, nema goreg fasizma od onog kad te niko nista ne pita, jer ,,zna sta je dobro za tebe'' :dash:
 
remove-trojan_bho-virus-800x800.jpg


Dakle svako normalan posle debakla na izborima, seo bi i ozbiljno se pozabavio sopstvenim propustima i greškama.
Za radikale to ne važi, barem ne za ove forumske.
Svedoci smo da su mesecima pred prvi izborni krug radikali napadali gotovo isključivo naprednjake, kao da oni vladaju 12 godina i kao da oni traže treći mandat za svog predsedničkog kandidata dok se sve u državi urušilo i palo na najniže moguće grane.
Svedoci smo da su po njihovom forumskom glasanju radikali bili drugi, odmah iza Dveri. :mrgreen:

Сведоци смо да се за тих 12 година владавине "жутица" потпуно открила и показала, да су најшире народне масе углавном виделе и схватиле суштину и нарав те "болести", као и да су "болесници" изоловани и стављени у карантин у коме се налазе и патогени и болесници, али и клицоноше тј они који су били директно повезани и под утицајем ових претходно наведених! ДаклеМ.........проблем "жутице" углавном је решен!

Али "жутица" не би била тако опасна и заразна болест да током времена не мутира, да се не прилагођава, да не мења симптоме и појавне облике, па је тако у ових 12 година не само успела да смисли и нађе начин да и даље живи, да опстаје и да се шири у народу, већ се тако организовала и преоријентисала да је и само њено откривање и дијагностификовање веома, веома , отежано! Период инкубације јој је сада веома дуг, готово и да нема симптома болести, заражени мисли да је потпуно здрава особа, понаша се као да се ништа не дешава, чак ни онда када вирус назначи своје присуство појавом жутих звездица пред очима, најавом одвајања дела тела, одласком на крајње сумњива места на којима је могућност заразе веома висока ако не и загарнтована, заражени несвесни да су клицоноше сумњају, прозивају и етикетирају жутицом сваки иоле здравији организам, ...

Такође смо сведоци да ће сваки добар доктор увек тежити да искорени узрок, а не лечити последицу болести - "БОЉЕ СПРЕЧИТИ НЕГО ЛЕЧИТИ",
тако да је борба против вирулентног и подмуклог узрочника, његово откривање и лоцирање, као и упознавање широког слоја становништва са изворима зазаразе, симптомима и последицама до којих доводи најновија мутација жутице
најједноставнији и нај делотворнији начин за њено сузбијање и искорењивање!
У том смислу први корак у правцу тог и таквог деловања био би да се по Србији поставе нпр. овакви знакови

email-virus-alert.gif
images



Ta autodestruktivna politika ostavila ih je ispod cenzusa. I to im nije dovoljno, već s nesmanjenom ostrašćenošću i žestinom nastavljaju da lupaju glavom o zid. :dash:

Рекао бих да је ово новоиспољени симптом новог, мутираног вируса!
Интересантно је да су чистоћа, прање руку и општа хигијена организма, као и размишљање о болести, њеним последицама и превентивном деловању постали "аутодеструткивна политика"!?
У том смислу бисмо можда требали да ровимо по контејнерима у потрази за некаквим врећама, како бисмо се што пре упрњали и заразили,
али се увек сетим КО СЕ ЧУВА И БОГ ГА ЧУВА!


Sada su radikali najradikalniji pobornici žutice u Srbiji. :)

Као и сваки други вирус, тако и вирус-мутант жутице зна да је напад најбоља одбрана!
Зна да има највише могућности да се шири, опстане и репродукује само ако напада здраво ткиво, здрав орган, не би ли тако у потпуности савладао и оборио организам!

remove-trojan_bho-virus-800x800.jpg
 
Тебе сам до сада ценила управо због реалног приступа овој нашој, чудно компликованој политичкој сцени и због врло разумних дискусија. Али, ова реченица ме баш изненади. Па ко "толику важност" даде овим маргиналним ликовима, Вјерици и Шаровићу. Чак и такву, негативну важност, њима дати, је пуцањ у празно.

Хехе, новац спомињеш, да је неко због новца разбио СРС, па још то неко урадио у редовима саме странке. Плашим се да су разлози разбијања СРС много већег калибра него што је новац. А ово двоје нису ни дорасли томе. Они су макар за мене две безначајне и наравно више штетне фигуре, за саму странку. У СРС има добрих и квалитетних и квалитетнијих чланова, него што су то двоје.

Od celog mog odgovora izdvojila si pola rečenice, pa na bazi te pola rečenice razvijaš neverovatnu fabulu.
Naravno da su razlozi uništavanja radikala većek kalibra, ali u današnje vreme, kod gramzivih pojedinaca, sve se postiže novcem. Novac je sredstvo, a ne cilj.
Ne sumnjam da ima kvalitetnih članova, međutim prehtodnih godina, a naročito u predizbornoj kampanji, isplivali su najgori i to je razlog debakla radikala.


Тешко је било шта рећи, а не поменути хашког затвореника, хашког мученика, Војислава Шешеља! (И он и сви Срби који су одведени тамо су НАШ највећи грех. САМО зато што смо све то мирно проматрали и што још увек мирно проматрамо шта раде са њима у Хагу. Да је народ стао уз све њих које је Хаг тражио углавном по жељама ових петооктобараца, који нас гуше већ 12 година, никада ни један Србин не би био тамо, већ овде са својим породицама. КРИВИ смо што смо их тако оставили САМЕ)

To je sad već druga tema. Šešelja mi je žao kao čoveka utamničenog na pravdi Boga, razdvojenog od porodice skoro 10 godina.... O tom sudu, o suđenju mom nesrećnom predsedniku Miloševiću pisala sam milion puta i činila sve što je u mojoj moći da se ta nepravda okonča, a mirno to sve posmatra ovaj režim i njegove pristalice, koje su čak i na dan sahrane predsednika Miloševića izašle s balonima.

Не припадам СРС, нисам ни члан, ни симпатизер, па зато могу овом проблему да приђем непристрасно и објективно. Без обзира какав год да је Шешељ, он је код хашких џелата и жив сигурно у Србију неће доћи. Ко мисли супротно, онда је врло наиван. Свестан је тога и Шешељ, као што је био свестан и Милошевић.
(Изнад свега бих волела да овде погрешим, па да се и Шешешљ и сви остали неким случајем врате на слободу у Србију)

I ja bih to volela.

А ова двојица, које помињеш, су требали да остану према Шешељу, ако ништа, макар људи. Показали су се као нешто најодвратније и пошто не користим вулгарне речи, али бих за Николића и Вучића врло радо употребила неку, јер због издаје Шешеља ништа друго и не заслужују. Они би за мене били људи само онда да су на пример напустили СРС, Шешеља и да су ПРЕСТАЛИ да се баве политиком. Не требам више ништа да пишем, јер је беспотребно, у последње време на "мале" људе више и не обраћам пажњу...


Izdaja?! Koja crna izdaja? Ako neko izađe iz stranke u kojoj se loše radi, gde utamničeni Šešelj, sužene percepcije, izdaje naređenja, van logike i zdravog razuma, pa ne sledi se takav vođa, već se bira sopstveni put. Rezultati izbora su pokazali ko je bio u pravu.

Наравно, не тврдим да сам ја у праву, а да ти ниси, али пошто сам била у позицији да сазнам многе проверене информације, зато себи дајем за право да могу гласно да прозовем и Тому и Вучића и још неке....

Nije ti palo na pamet da i ja posedujem mnoge proverene informacije, na bazi kojih donosim svoj sud?
 

Back
Top