ИЗЛАЗИТЕ ЛИ НА ИЗБОРЕ?

Излазите ли у недељу на изборе??

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Evropenda

Domaćin
Banovan
Poruka
4.980
Значи, питање је врло јасно. Не занима ме за кога гласате и кога подржавате.

Излазите ли у недељу на изборе или бојкотујете? Кандидати су врло добри, секси деда, дипломатска секс бомба, и модерни светац, библијски Савле који постаје Павле. Јако тешко је одлучити се, па због тога можда и не изађем на изборе. Или изађем и заокружим обојицу, јер су обојица легенде и цареви.
 
Излазим и глас дајем Борису Тадићу, СрБском Цару Душану. Зашто? Одговор је једноставан али, образложићу.
Једино са Борисом Тадићем ће наша деца имати школовање по мери, срБска држава ће бити очувана и очекујем експанзију на све четири стране света. Радна места се свакодневно отварају тако да и са те стране нема шта да бринемо. Привреда бележи рапидан раст а цене су све ниже. Порез на опрему за бебе је укинут.
Шта ћеш више од тога?
Ми смо као Краљевина Данска.

Напред Борисе!
 
Излазим и глас дајем Борису Тадићу, СрБском Цару Душану. Зашто? Одговор је једноставан али, образложићу.
Једино са Борисом Тадићем ће наша деца имати школовање по мери, срБска држава ће бити очувана и очекујем експанзију на све четири стране света. Радна места се свакодневно отварају тако да и са те стране нема шта да бринемо. Привреда бележи рапидан раст а цене су све ниже. Порез на опрему за бебе је укинут.
Шта ћеш више од тога?
Ми смо као Краљевина Данска.

Напред Борисе!

Видим да си се преокренуо и пошао светлим и блиставим Европским путем. Путем коју нуди бољи живот, путем који нас води до неслућених висина, путем који доноси вртоглави раст наше економије чим добијемо Датум За Почетак Преговора.
 
Излазим,разуме се. Таман мало прошетам и успут дам глас Путину. :per: :lol: :hahaha:

Путин је другоразредни политикант. Ни примаћи нашој вољеној дипломатској секс бомби, председнику Тадићу. Русија нема чак ни Статус Кандидата, што очито говори да су три копља испод нас по свим мерилима.
 
Да. Искрено најрадије бих дао глас женском кандидату по струци економисти (нпр. Јоргованка Табаковић или Зорана Михајловић).
Но, таквих у другом кругу нема, па ми је некако људски и идејно ближи Томислав Николић.
 
Видим да си се преокренуо и пошао светлим и блиставим Европским путем. Путем коју нуди бољи живот, путем који нас води до неслућених висина, путем који доноси вртоглави раст наше економије чим добијемо Датум За Почетак Преговора.

А кад добијемо датум, пријатељу мој....има сви да пијемо кокосово млеко и да се мажемо алојиним помадама мајд бај ЕУ како би лепи, млади, дебели и радосни дочекали улазак у светску елиту.
 
Путин је другоразредни политикант. Ни примаћи нашој вољеној дипломатској секс бомби, председнику Тадићу. Русија нема чак ни Статус Кандидата, што очито говори да су три копља испод нас по свим мерилима.

Чим ти тако кажеш,одмах значи да је супротно. :mrgreen: :hahaha:
 
Naravno. Glasaću za za sexi dedu jer sam žensko i nadam se da će dovesti Porshe u Srbiju. Ne mogu da podnesem više da samo klerofašisti u Srbiji voze strane automobile.

Ненси, Ненси, Ненси...Порш је већ договорен али приоритет има Мерцедес. Шире народне масе ће морати да се задовоље Е класом и неким АМГ ЦЛ 55 двоседима а пошто смо кредитно способни доста нас ће се одлучити и за Порш.
 
А где је Мингов Ђед?

Ђеде, вратио ти се унук са кампа. Освежен, препланулог тена, и под новим именом Цоулеман.

Ево ти од 0:52 па до 1:40 можеш видјети како се Цоулеман провео у кампу и његови потоњи проблеми са дјевојком која има предрасуде према његовом стилу живота.

 
Ненси, Ненси, Ненси...Порш је већ договорен али приоритет има Мерцедес. Шире народне масе ће морати да се задовоље Е класом и неким АМГ ЦЛ 55 двоседима а пошто смо кредитно способни доста нас ће се одлучити и за Порш.

Kada su to javili slobodni mediji? 'esu li stigli tapacirunzi ili će to raditi domaći kooperanti?
 
Naravno. Glasaću za za sexi dedu jer sam žensko i nadam se da će dovesti Porshe u Srbiju. Ne mogu da podnesem više da samo klerofašisti u Srbiji voze strane automobile.

Само мала исправка. Нису ту били само страни аутомобили. Наиме, ФИАТ је однедавно постао и српска фирма. Сваки продати ФИАТ-ов модел значи динар више у џепу свих нас. Ањели је директор српског предузећа и нека врста Србина, може се рећи.

И није само ФИАТ српски, већ и горење, јура, бенетон и панасоник. Зато је у нашем интересу да те корпорације расту, напредују и гранају се јер ћемо од тога сви ми имати велике користи. Ако треба и финансијски да их помогнемо неби било лоше. Као што су некад даване паре за солидарност, земљотресе у Бару и Скопљу, тако и сада да подржимо ове српске гиганте како би нам свима било боље.
 
Ненси, Ненси, Ненси...Порш је већ договорен али приоритет има Мерцедес. Шире народне масе ће морати да се задовоље Е класом и неким АМГ ЦЛ 55 двоседима а пошто смо кредитно способни доста нас ће се одлучити и за Порш.

Ауу, то може бити проблем. Може и дестабилизовати земљу, а нама је стабилност најважнија. Ако смо обећали и Поршеу и Мерцедесу да инвестирају, онда их не смемо испалити. Мора се наћи места за оба гиганта. Јесте да је тешко, пребукирани смо са инвестицијама, али наши мудри владини делатници ће већ изнаћи неку солуцију. Не сумњам у њих.
 
Значи, питање је врло јасно. Не занима ме за кога гласате и кога подржавате.

Излазите ли у недељу на изборе или бојкотујете? Кандидати су врло добри, секси деда, дипломатска секс бомба, и модерни светац, библијски Савле који постаје Павле. Јако тешко је одлучити се, па због тога можда и не изађем на изборе. Или изађем и заокружим обојицу, јер су обојица легенде и цареви.
Ne seeee*iiiii !
 
А где је Мингов Ђед?

Ђеде, вратио ти се унук са кампа. Освежен, препланулог тена, и под новим именом Цоулеман.

Ево ти од 0:52 па до 1:40 можеш видјети како се Цоулеман провео у кампу и његови потоњи проблеми са дјевојком која има предрасуде према његовом стилу живота.


Oci djedove trenutno priprema Crnce inace, kako bi obezbedio da se borba za Evropski put nastavi. U to ime mu otvaram trenazni kamp gde ce vrsiti obuku koju je naucio.

Inace, naravno, na izborima podrzavam i pruzam punu podporu svetlim Snagama Demokratije. Seksi deda ce promeniti dosadasnji zivot Srbijanaca, i odvesti ih ka Evropskoj Luci.
 
Да. Искрено најрадије бих дао глас женском кандидату по струци економисти (нпр. Јоргованка Табаковић или Зорана Михајловић).
Но, таквих у другом кругу нема, па ми је некако људски и идејно ближи Томислав Николић.

Ја бих Зорани дао нешто друго. Више пута. Читав летњи данак до подне, или једну зимску ноћцу до зоре. Може да бира, како јој воља.
 

Back
Top