timbe vidi crnac...ne vidim od mraka, opet sam se zajeb'o shit madafaka
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: timbe vidi crnac...ne vidim od mraka, opet sam se zajeb'o shit madafaka

aleksa ndar nije na forumu
    i kao svim nomadima sloboda u mislima, vreo vetar u kosi, toplota u srcima
    Elita aleksa ndar (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    767

Podrazumevano timbe vidi crnac...ne vidim od mraka, opet sam se zajeb'o shit madafaka

hahahha slusajte ovo...isli ja jedan kolega, malo prije toga cugnuli, i prica on meni kako je nasao djevojku svojih snova, (ono lik se otvorio zbog alkohola) a koju ja vec znam...i prica on meni kako je ona ta, prava, a ja posto je znam, znam i da je kurrava (tucao sam je i jos mnogi) i pokusavam mu skrenuti paznju da se ne zanosi...i on meni ma kao kakvi ne bi ona varala...kao ona je ta, unjeo se on...opcinila ga...kao pojescu ovaj telefon ako se to desi (bas mi to rekao) i sada idemo mi...i naidjemo do haustora da se malo olaksamo...i tamo u mraku franch kiss se neki, on joj stavio ruke pod majicu i digao je skoro do sisa (a hladnoca vani ) i on kao ''bjezte klinci da stariji pisaju'' kad ono njegova treba
    hjahhahahahahah ja se zakocenuo od smjeha...on budala poceo ih samarati obadvoje, a ja ne mogu doci sebi...znate kada sam pao na zemlju, nikada stvarno u zivotu nisam dozivjeo takvo smijanje...zakocenuo sam se...hahhahha

pa cime vi trebice nas muskarce opcinite tako (cast izuzetcima, tj. meni i slicnima) ?

Veoma poznat
    Učlanjen
    19.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: timbe vidi crnac...ne vidim od mraka, opet sam se zajeb'o shit madafaka

Citat Original postavio aleksa ndar Pogledaj poruku
    hahahha slusajte ovo...isli ja jedan kolega, malo prije toga cugnuli, i prica on meni kako je nasao djevojku svojih snova, (ono lik se otvorio zbog alkohola) a koju ja vec znam...i prica on meni kako je ona ta, prava, a ja posto je znam, znam i da je kurrava (tucao sam je i jos mnogi) i pokusavam mu skrenuti paznju da se ne zanosi...i on meni ma kao kakvi ne bi ona varala...kao ona je ta, unjeo se on...opcinila ga...kao pojescu ovaj telefon ako se to desi (bas mi to rekao) i sada idemo mi...i naidjemo do haustora da se malo olaksamo...i tamo u mraku franch kiss se neki, on joj stavio ruke pod majicu i digao je skoro do sisa (a hladnoca vani ) i on kao ''bjezte klinci da stariji pisaju'' kad ono njegova treba
    hjahhahahahahah ja se zakocenuo od smjeha...on budala poceo ih samarati obadvoje, a ja ne mogu doci sebi...znate kada sam pao na zemlju, nikada stvarno u zivotu nisam dozivjeo takvo smijanje...zakocenuo sam se...hahhahha

pa cime vi trebice nas muskarce opcinite tako (cast izuzetcima, tj. meni i slicnima) ?
    Прича, треп, треп, онај осмех, онај поглед, и прича како јој је драг, како је ово и оно.. А папку и не треба много.. Тако и мени ортак дође са причом да је нашао фину, дивну, и ја се смејем, није му било јасно зашто, а мени баш било жао да га будим из сна..

Elita
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: timbe vidi crnac...ne vidim od mraka, opet sam se zajeb'o shit madafaka

(ono lik se otvorio zbog alkohola) a koju ja vec znam...i prica on meni kako je ona ta, prava, a ja posto je znam, znam i da je kurrava (tucao sam je i jos mnogi) i
    ti si neki veliki hrishcanin koji se hebe sa kurvama,pije i konzumira gudricu
    zbilja srzh hrishcanstva
    daj nam josh malo prichaj o bogu i prozivaj ortaka

Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    767

Citat Original postavio Plja Pogledaj poruku
    Прича, треп, треп, онај осмех, онај поглед, и прича како јој је драг, како је ово и оно.. А папку и не треба много.. Тако и мени ортак дође са причом да је нашао фину, дивну, и ја се смејем, није му било јасно зашто, а мени баш било жао да га будим из сна..
    slusaj dalje, prolazi policija..ova vristala, ovaj budala shamarala ih oboje i skrenu do nas... kao nista, glupost svadja, izvlace se oni, a ja se samo smijem nisam mogao suzdrzati smijeh, i ovi me samo mene privedu kao da me provjere... zato sam sada i kuci, dovezli me strumfovi ...

Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    767

Citat Original postavio B.G.D.Lejdi Pogledaj poruku
    ti si neki veliki hrishcanin koji se hebe sa kurvama,pije i konzumira gudricu
    zbilja srzh hrishcanstva
    daj nam josh malo prichaj o bogu i prozivaj ortaka
    ma pusti me sada Lejdice, neda mi se sada prepirati...dozivjeo sam filmsko iskustvo

Veoma poznat
    Učlanjen
    19.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

slusaj dalje, prolazi policija..ova vristala, ovaj budala shamarala ih oboje i skrenu do nas... kao nista, glupost svadja, izvlace se oni, a ja se samo smijem nisam mogao suzdrzati smijeh, i ovi me samo mene privedu kao da me provjere... zato sam sada i kuci, dovezli me strumfovi ...
    Требао си да им певаш песмицу "најглупље, најглупље, најглупље су глааааааве које носе униформе плаве, најглупљи, најглупљи, најглупљи на свееееету, полицајац у плавом качкету" , то су нас учили старији из краја кад смо били клинци хаххаа

Elita
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

ma pusti me sada Lejdice, neda mi se sada prepirati...dozivjeo sam filmsko iskustvo
    yao veliki rishcanin
    nema shta da kazhe

opet mushka k.urva pricha o poshtenju
    e bre josh ortaka prozivash po forumu
    beda

Elita Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    462

pa i ja bih te provjerila kolko si čudan
    Carpe diem

Veoma poznat
    Učlanjen
    19.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

yao veliki rishcanin
    nema shta da kazhe

beda
    Он не прича о свом поштењу, он прича о вама.. А он о себи и не прича као о поштењачини.

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Nisam za ovu tinejdžersku temu, ipak sam ja ozbiljna persona.
    Tako što ni Almodovar ne bi snimio, jer sram vas bilo što urinirate po haustorima.

Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    767

yao veliki rishcanin
    nema shta da kazhe

beda
    hahaha ma nije mi bas ortak sreli se usput, isao samnom u osnovnu, debil uglavnom...al nedam da mi pokvaris ovo ekstra raspolozenje hahahhah cuj pojescu telefon hahahahhaha samo kada se sjetim scene bila je prije par sati al kao da je bila prije par sekundi

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    173.725
    Reputaciona moć
    17786

I bas kada ste kao seljaci usli u haustor da se olaksate naisli na nju...

aj prerdi ovo u ertosku pricu pa postavi tamo..
    Ne plašite se savršenstva – nikad ga nećete ostvariti

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •