Све што напредњаци НЕ ЖЕЛЕ да знате о њима - мрачне тајне СНС-а

Крста

Poznat
Poruka
7.429
У Србији се напредњаци баве протестним вожњама по целој Србији, замајавају народ причама о повратку у деведесете, довлаче неке џакове са биралишта, прете физичком одбраном гласова... :roll::roll:
Ја мислим да би био ред да се подсетимо мало политичке прошлости двојице лидера ове странке. Био би ред да видимо ко су и какви су то људи.

(видео у коме је Војислав Шешељ раскринкао напредњачке лажи о томе да је он наручио убиство Томе Николића из Хага)

Дакле, да ли српски народ жели да овакви људи владају Србијом? :think:
Да вас чујем.:D
 
Od ove vlasti nema gorih trenutno.
Зависи о ком делу актуелне владе говориш. Ако говориш о Динкићевцима, у праву си. Они где год могу да за.серу, за.сраће.
Што се тиче ДС-а, у неким секторима су били јако лоши (социјална политика, еби га), а у неким другим су били добри (спољни послови, војска донекле).
А кад се ради о социјалистима, дао бих им чисту десетку за учинак у влади да није Жарко Обрадовић у просветном сектору направио силне глупости. Али зато су Ивица, Мрка и Пера Шкундрић направили одличне резултате.
Тако да, свеукупно гледано, има горих, а то су ова два мученика из Напредне Странке.
 
Зависи о ком делу актуелне владе говориш. Ако говориш о Динкићевцима, у праву си. Они где год могу да за.серу, за.сраће.
Што се тиче ДС-а, у неким секторима су били јако лоши (социјална политика, еби га), а у неким другим су били добри (спољни послови, војска донекле).
А кад се ради о социјалистима, дао бих им чисту десетку за учинак у влади да није Жарко Обрадовић у просветном сектору направио силне глупости. Али зато су Ивица, Мрка и Пера Шкундрић направили одличне резултате.
Тако да, свеукупно гледано, има горих, а то су ова два мученика из Напредне Странке.

Да Мрка са роковима је био одличан...:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Зависи о ком делу актуелне владе говориш. Ако говориш о Динкићевцима, у праву си. Они где год могу да за.серу, за.сраће.
Што се тиче ДС-а, у неким секторима су били јако лоши (социјална политика, еби га), а у неким другим су били добри (спољни послови, војска донекле).
А кад се ради о социјалистима, дао бих им чисту десетку за учинак у влади да није Жарко Обрадовић у просветном сектору направио силне глупости. Али зато су Ивица, Мрка и Пера Шкундрић направили одличне резултате.
Тако да, свеукупно гледано, има горих, а то су ова два мученика из Напредне Странке.
Šta je Mrka uradio ,osim što laže i glumi kafanski budalu . :lol: O Obradoviću i DS kardovima da ne pričam .
 
Да Мрка са роковима је био одличан...:hahaha::hahaha::hahaha:
Изградио је више од лудака Веље док је био министар, а тај Веља је сад са Томом у коалицији, ако се не варам.
Да ти није Велимир Илић можда боља опција од Мрке? Мени већ није.
 
Ху из дис мен

fazli.jpg
 
Зависи о ком делу актуелне владе говориш. Ако говориш о Динкићевцима, у праву си. Они где год могу да за.серу, за.сраће.
Што се тиче ДС-а, у неким секторима су били јако лоши (социјална политика, еби га), а у неким другим су били добри (спољни послови, војска донекле).
А кад се ради о социјалистима, дао бих им чисту десетку за учинак у влади да није Жарко Обрадовић у просветном сектору направио силне глупости. Али зато су Ивица, Мрка и Пера Шкундрић направили одличне резултате.
Тако да, свеукупно гледано, има горих, а то су ова два мученика из Напредне Странке.

E vid ovako, Dinkić ima 5% na pvim izborima i 6 miliona evra manje koliko košta ufur (odakle mu i ko mu dozvolio)
Verovatno to ima veze sa onim DS ebi ga socijalnim programom, koji bre socijalni program?
Dalje mogli su da manje rade na spoljnim poslovima (zaduzivanje drzave) a više na socijalnom...
kad se radi o socijalistima - lako tudjim po trnju mlatiti :D

Ako ćemo argumentovano :D
 
A jel može autor teme da mi kaže ko su prvoborci iz DS-a?
Iz kojih su familija, šta su muljali, kakvih su sklonosti mentalno i fizički?

Želim da napravim dobar izbor a ovde je uradjen sistematski lekarski samo sa jednim delom škole :D
Meni ovi deluju zdravi i pravi samo ostali u pubertetu :D

Ма све неке комуњаре. Битно је да су ти одавно ван појма нико и не зна шта су, Ови из радикалне и сада напредне странке су то 20 година и никако да оду. ДС има новија лица. Једино је Љајић ту од 5. октобра и Коштуница, мада је он променио страну.
 
Зависи о ком делу актуелне владе говориш. Ако говориш о Динкићевцима, у праву си. Они где год могу да за.серу, за.сраће.
Што се тиче ДС-а, у неким секторима су били јако лоши (социјална политика, еби га), а у неким другим су били добри (спољни послови, војска донекле).
А кад се ради о социјалистима, дао бих им чисту десетку за учинак у влади да није Жарко Обрадовић у просветном сектору направио силне глупости. Али зато су Ивица, Мрка и Пера Шкундрић направили одличне резултате.
Тако да, свеукупно гледано, има горих, а то су ова два мученика из Напредне Странке.

Vazno je da vi Gospodina Di-a progurate ponovo u vlast. Siguran sam da ste i vi takodje za regionalizaciju i departizaciju i da ce te slediti viziju Blazenopocivseg Premijera.
 
Vazno je da vi Gospodina Di-a progurate ponovo u vlast. Siguran sam da ste i vi takodje za regionalizaciju i departizaciju i da ce te slediti viziju Blazenopocivseg Premijera.
Немам ја шта да га прогуравам, ја нисам члан ниједне странке, па не одлучујем. Само пишем у своје лично име, сопствени став.
Визију Ђинђуве не могу и нећу да следим, ја сам ионако социјалиста, дакле какве везе бих ја имао са З.Ђ.-ом? Никакве, да ти кажем одмах.
 
Немам ја шта да га прогуравам, ја нисам члан ниједне странке, па не одлучујем. Само пишем у своје лично име, сопствени став.
Визију Ђинђуве не могу и нећу да следим, ја сам ионако социјалиста, дакле какве везе бих ја имао са З.Ђ.-ом? Никакве, да ти кажем одмах.

Ali danasnja vlast sledi tu Viziju. Na svakom koraku se vide poboljsanja u odnosu na retrogradne devedesete i za sve je to zasluzan DS i Djindjic koji su zapoceli Evropski Put.
 

Back
Top