Stefan Vlajković: Srbija zbog mene ne može u EU!

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Student Stefan Vlajković se oglasio na Jutjubu, tvrdeći da je žrtva nameštaljke i da mu je prodekan Dojčinović lično potpisao potvrdu o položenim ispitima. Usput optužuje prodekana da je primorao studentkinju na seksualne odnose da bi položila ispit, piše Telegraf.


Stefan Vlajković tvrdi da mu je sve namešteno

Student Stefan Vlajković, za koga se sumnja da je falsifikovanjem dokumentacije upisao doktorske studije u Cirihu dobio domaću stipendiju, zbog čega je izbačen sa Fizičkog fakulteta u Beogradu, obratio se javnosti snimljenom porukom na Jutjubu.
Vlajković je optužio prodekana Fizičkog fakulteta Ivana Dojčinovića da mu je podmetnuo aferu “zarad lične i političke promocije”.

- Dojčinović je želeo da iskoristi moj projekat da bi pristupio evropskim fondovima, kao i za političku promociju sebe i svoje partije i svog predsednika koji još nije odlučio da li će zemlju da vodi u EU ili ne – kaže Vlajković.

On tvrdi da je iznošenjem ovakvih kleveta učinjena nepravda i narušen ugled njemu, ali i Srbiji, čime je dodatno ugroženo pitanje njenog članstva u EU.

Poslušajte video koji je okačio na Jutjub:


Vlajković je osporio tvrdnje prodekana da ne postoji evidencija o položenim ispitima na tom fakultetu.

- Nepostojanje evidencije o mojim položenim ispitima je čista glupost, jer mi je Dojčinović lično potpisao i overio potvrdu o položenim ispitima na fakultetu koju sam ja dalje koristio – tvrdi Vlajković.

Student pita medije kako to da se bave samo njegovom reputacijom, a da niko nije preispitao reputaciju Dojčinovića. On je optužio prodekana Fizičkog fakulteta da je primorao studentkinju na seksualne odnose s njim da bi položila ispit kod njega!

- Dojčinović je pre tri godine primorao jednu studentkinju na seksualne odnose s njim da bi mogla položiti ispit na njegovoj katedri, a posle je zbog nje ostavio ženu i dete – navodi student.

Vlajković je svoje obraćanje završio stihovima: “Volim svoju zemlju, to je zemlja slave i heroja, kojom se ja ponosim”.


Srbija puna ludaka :lol:
 
Dojčinović: Žao mi je prevaranta Vlajkovića, jer ne shvata da je pogrešio
Prodekan Fizičkog fakulteta negira optužbe, koje je na njegov račun izneo Stefan Vlajković, student za koga se sumnja da je falsifikovanjem dokumentacije dobio sipendiju za školovanje u Cirihu





Prodekan Fizičkog fakulteta u Beogradu Ivan Dojčinović negirao je sve optužbe koje je u svojoj video poruci upućenoj naciji na Jutjubu izneo student Stefan Vlajković, za koga se sumnja da je falsifikovanjem dokumentacije upisao doktorske studije u Cirihu i dobio domaću stipendiju, zbog čega je izbačen s fakulteta.

Prodekan Fizičkog fakulteta Ivan Dojčinović kaže za Telegraf da je Stefan Vlajković prekoračio dozvoljene granice i dodaje da se brine za njega, jer ne želi da prizna svoju grešku.

Dojčinović negira optužbe Vlajkovića da je namerno pokušao da degradira njegov projekat zarad svoje političke i lične promocije.

- To su gluposti! Mi fizičari ne volimo medijsku popularnost, povučeni smo i bavimo se naučnim radom, a što se politike tiče, tačno je da sam član jedne partije, kao što je i pola Srbije. Meni je ipak žao prevaranta Vlajkovića jer on nijednim gestom ne pokazuje da je shvatio da je pogrešio - kaže on.

On naglašava da je tužno da “jedan begunac od zakona” može da blati po uglednim ljudima i naučnicima ali dodaje da nema nameru da tuži Vlajkovića.

- Stefanu želim svako dobro, nemam nameru da ga tužim, jer sve što govori i radi čini to samo sebi na štetu, meni nikako. Tužno je samo da begunac od zakona može tako da blati koga stigne – kaže prodekan Dojčinović.

Ivan Dojčinović oštro demantuje navode da je bio vinovnik seksualne afere pre tri godine na fakultetu, kada je, kako se priča, primorao studentkinju na seks sa njim.

- To je gnusna laž i svi koji me poznaju znaju da je to neistina. Da, volim lepe žene i volim da sam u njihovom društvu, ko ih ne voli – objašnjava on.

Prodekan Fizičkog fakulteta objašnjava da su na dokumentima, kojim se Vlajković služio, bili falsifikovani potpisi, a među njima bio je i njegov potpis kao i pečat fakulteta.
 

Back
Top