ЈОШ ЈЕДАН УСПЕХ БОРИСА ТАДИЋА И ИВИЦЕ ДАЧИЋА !!!
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: ЈОШ ЈЕДАН УСПЕХ БОРИСА ТАДИЋА И ИВИЦЕ ДАЧИЋА !!!

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2229

Podrazumevano ЈОШ ЈЕДАН УСПЕХ БОРИСА ТАДИЋА И ИВИЦЕ ДАЧИЋА !!!

Објављено 15.05.2012 у 10:23
    Косово и Метохија

Енвер Хоџај: Србија 6. маја прихватила независно Косово

Србија је, пристајањем да не организује изборе на КиМ 6. маја, почела да прихвата реалност његове независности, рекао је на седници Савета безбедности УН тзв. шеф дипломатије Косова Енвер Хоџај.
    „Србија је организовала изборе уз сарадњу међународне заједнице. То је био важан корак за Косово, јер је Србија признала да не организује било какве активности на Косову, 13 година после рата. То је добар знак да Србија почиње да прихвата реалност независног Косова“, рекао је Хоџај.

Он је на седници поводом представљања извештаја генералног секретара УН Бан Ки Муна о ситуацији на КиМ од 16. јануара до 15. априла истакао да су косовске власти веома забринуте због ситуације у три општине на северу КиМ.

„Србија и даље наставља да крши резолуцију 1244 и држи полицијске структуре у тим општинама. Србија жели ту да одржи статус кво који би требало да доведе до отцепљења те територије… Град (Косовска) Митровица није подељен реком Ибар, већ страхом, који те структуре шире са севера Косова“, истакао је Хоџај. Такозвани косовски министар спољних послова нагласио је да је његова земља с добром вољом ушла у дијалог са Београдом.

„Верујемо да Србија не дели исти приступ, она још увек држи илегалне и криминалне институције на северу што је кршење принципа ЕУ и представља претњу европској стабилности. У последње време смо имали прилике да видимо два лица Србије: Србија која се понаша проевропски према Бриселу, и Србија која се понаша антиевропски према Косову и региону“, оценио је Хоџај.

Он је поручио да је „дијалог демократска вредност“ и додао да „ни претње ни насиље не могу да реше заједнички проблем Косова и Србије“. „Никад нећемо правити компромис са нашом независношћу“, нагласио је Хоџај.

http://www.srbel.net/2012/05/15/enver-hodzaj-srbija-6-maja-prihvatila-nezavisno-kosovo/

************************************************** ************************************************** ***

Дивота, лепо су нас удесили:

Јашу ли јашу.......Тадић, Дачић, Динкић, Јовановић.............ДС, СПС, УРС, ЛДП...........
    Poslednji put ažurirao/la eremita : 15.05.2012. u 18:20 Razlog: грешка у куцању
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ЈОШ ЈЕДАН УСПЕХ БОРИСА ТАДИЋА И ИВИЦЕ ДАЧИЋА !!!

Bravo Tadiću, doživotni tiranine Srbije!

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Косово и Метохија

Енвер Хоџај: Србија 6. маја прихватила независно Косово

Србија је, пристајањем да не организује изборе на КиМ 6. маја, почела да прихвата реалност његове независности, рекао је на седници Савета безбедности УН тзв. шеф дипломатије Косова Енвер Хоџај.
    „Србија је организовала изборе уз сарадњу међународне заједнице. То је био важан корак за Косово, јер је Србија признала да не организује било какве активности на Косову, 13 година после рата. То је добар знак да Србија почиње да прихвата реалност независног Косова“, рекао је Хоџај.

Он је на седници поводом представљања извештаја генералног секретара УН Бан Ки Муна о ситуацији на КиМ од 16. јануара до 15. априла истакао да су косовске власти веома забринуте због ситуације у три општине на северу КиМ.

„Србија и даље наставља да крши резолуцију 1244 и држи полицијске структуре у тим општинама. Србија жели ту да одржи статус кво који би требало да доведе до отцепљења те територије… Град (Косовска) Митровица није подељен реком Ибар, већ страхом, који те структуре шире са севера Косова“, истакао је Хоџај. Такозвани косовски министар спољних послова нагласио је да је његова земља с добром вољом ушла у дијалог са Београдом.

„Верујемо да Србија не дели исти приступ, она још увек држи илегалне и криминалне институције на северу што је кршење принципа ЕУ и представља претњу европској стабилности. У последње време смо имали прилике да видимо два лица Србије: Србија која се понаша проевропски према Бриселу, и Србија која се понаша антиевропски према Косову и региону“, оценио је Хоџај.

Он је поручио да је „дијалог демократска вредност“ и додао да „ни претње ни насиље не могу да реше заједнички проблем Косова и Србије“. „Никад нећемо правити компромис са нашом независношћу“, нагласио је Хоџај.

http://www.srbel.net/2012/05/15/enver-hodzaj-srbija-6-maja-prihvatila-nezavisno-kosovo/

************************************************** ************************************************** ***

Јашу ли јашу.......Тадић, Дачић, Динкић, Јовановић.............СНС, СПС, УРС, ЛДП...........
    Cekaj, Mito, nema podmetanja, zasto ne prozivas DSS?
    Zar oni nisu ucestvovali na izborima,zar nisu dobili poslanicki mandat upravo na KiM, ili sam ja nesto propustila?
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Je li SRS ucestvoala?
    Meni se cini da jeste
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Domaćin HYPE (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    160

Cim priznajemo diplome na kojima pise drzava Kosovo priznali smo ih kao nezavisnu drzavu.
    Le donne sono il bacio di una sera,
    il profumo della primavera...

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio HYPE Pogledaj poruku
    Cim priznajemo diplome na kojima pise drzava Kosovo priznali smo ih kao nezavisnu drzavu.
    Ne moze covek da poveruje na sta smo sve spremni a onda se cudimo sto je tako kako jeste i sto ce tako ostati

Bravo svi, samo ne DSS i SRS iako su i one ucestvovale na izborima, pa da mi je brat ovo napisao!

Vladace Tadic dok je ziv, svako vuce na svoju stranu i onda kad NIJE u pravu.

I Dveri, zaboravih, dakle i DVERI!

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2229

Citat Original postavio *BILJA* Pogledaj poruku
    Cekaj, Mito, nema podmetanja, zasto ne prozivas DSS?
    Zar oni nisu ucestvovali na izborima,zar nisu dobili poslanicki mandat upravo na KiM, ili sam ja nesto propustila?
    Па они су се огласили више пута - али медији не објављују а за неке жешће акције или протесте немају довољно подршке...уосталом сети се колико га свакодневно нападају и дан-данас од подметања оног дегенерика адвоката Срђе Поповића ЦИА-шпијуна који покушава да му натовари убиство Ђинђића па преко Америке и њихових саопштења да на власти НЕ СМЕ ДА БУДЕ ОНАЈ КОЈИ ЈЕ ПАЛИО АМБАСАДЕ...

п.с. Тек сада сам видео грешку у куцању ***... написао сам СНС уместо ДС..... јер гледам директан пренос завршне Конвенције СНС на БН ТВ
    Poslednji put ažurirao/la eremita : 15.05.2012. u 18:21
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

F.W.N. nije na forumu
    Шта рећи? Коју послуку порати..послати?
    Primećen član F.W.N. (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Је л' би ти скочио у бунар када би ти то ЕНВЕР ХОЏАЈ рекао!?
    Ко високо лети тај ниско пада, чак и ако влада!

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    342

Косово и Метохија

Јашу ли јашу.......Тадић, Дачић, Динкић, Јовановић.............ДС, СПС, УРС, ЛДП...........

mito seci vene...BoTa & CO još 4/5 godina će da ti daju "elektrošokove"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zbog-presude-gotovini-zadarski-branitelj-razbio-izlog-na-kalelargi-i-rezao-se-staklom/547322.aspx
    drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Па они су се огласили више пута - али медији не објављују а за неке жешће акције или протесте немају довољно подршке...уосталом сети се колико га свакодневно нападају и дан-данас од подметања оног дегенерика адвоката Срђе Поповића ЦИА-шпијуна који покушава да му натовари убиство Ђинђића па преко Америке и њихових саопштења да на власти НЕ СМЕ ДА БУДЕ ОНАЈ КОЈИ ЈЕ ПАЛИО АМБАСАДЕ...

п.с. Тек сада сам видео грешку у куцању ***... написао сам СНС уместо ДС..... јер гледам директан пренос завршне Конвенције СНС на БН ТВ
    Vazi, odoh da vidim da li jos prenose))

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

živeo Tadić

a SRS i dveri ispod cenzusa

ahahahaaha... eto vam ga sad... a u anketama dveri, srs i dss bile najjače partije... kad li ono trt mrt... ništa od prazniš priča i anketa sa krste
    drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1393

A nije im bio degenerik i spijun kada je u vreme komunizma na sudovima branio Vojine politicke uzore i simpatizere Beckovica , Cavoskog , Cosica,Djoga i ostale kvazidisedente i dss peticionase , kada niko drugi nije smeo i nije hteo .
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2229

Citat Original postavio kyo. Pogledaj poruku
    Не бринем се - и ако буду изабрани народ ће их умлатити моткама за најдуже годину дана - него ми је криво што ће у том случају пасти крв.......

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio kyo. Pogledaj poruku
    živeo Tadić

a SRS i dveri ispod cenzusa

ahahahaaha... eto vam ga sad... a u anketama dveri, srs i dss bile najjače partije... kad li ono trt mrt... ništa od prazniš priča i anketa sa krste
    kRonjušaru, tišina!

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2229

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    A nije im bio degenerik i spijun kada je u vreme komunizma na sudovima branio Vojine politicke uzore i simpatizere Beckovica , Cavoskog , Cosica,Djoga i ostale kvazidisedente i dss peticionase , kada niko drugi nije smeo i nije hteo .
    Тај ИСКЉУЧИВО ради за лову ....... и онда и сада.........да не поомињем што се у међувремену ПРОДАО - погледај му мало боље биографију...

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Не бринем се - и ако буду изабрани народ ће их умлатити моткама за најдуже годину дана - него ми је криво што ће у том случају пасти крв.......

pa kako god okreneš tebi već duže vreme sisaju krv ovi Botini... bote sad kad još narednih 5 godina zasednu na presto...ima da mi anemičan postaneš
    ništa mito... pređi ti sa rakije na crno vino... da ti se popravi krvna slika

Slične teme

1. Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 26.03.2012., 22:42
  2. Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 10.02.2012., 22:56
  3. Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 05.11.2011., 10:02
  4. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.09.2011., 13:07
  5. Још један успех наше власти
    Autor МАЧАК u forumu Politika
    Odgovora: 39