Moj bodibilding & fitnes dnevnik - Vaš lični osećaj u vezi Vašeg zadnjeg treninga
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Moj bodibilding & fitnes dnevnik - Vaš lični osećaj u vezi Vašeg zadnjeg treninga

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    228

Podrazumevano Moj bodibilding & fitnes dnevnik - Vaš lični osećaj u vezi Vašeg zadnjeg treninga

Baš to! Kao što naslov kaže, kakav Vam je sada osećaj posle Vašeg zadnjeg treninga? Da li ste uspeli ono što ste naumili? Da li ste ostvarili Vaša očekivanja na tom treningu, da li ste ispoštovali svoj plan i program ? Da li se desilonešto neočekivano što Vas je inhibisalo ili motivisalo?

Ovo nije tema o pukom nabrajanju šta ste radili i kako, navođenje brojki, imamo takvu temu, ovo je Više psihološka tema koja ima za cilj osvešćivanje Vas a i nas dok to čitamo.

Mnogi treniraju nešto , nekako, a da nisu svesni gde npr greše, a plaše se da o tome dublje razmišljaju ili da analiziraju sebe jer će izbubiti sigurnost!Najlakše je živeti u zabludi.U zabludi koja kao takva najviše odgovara nama. A kasnije se uključuju mehanizmi odbrane pa su krivi suplementi, loše sprave, to što nemate ličnog trenera koji će Vas motivisati, nervira Vas gužva u teretani, a da imate takvu teretanu kući bili biste Švarceneger do sada, imate lošu generiku, ne može se ipak napredovati bez hemije, jer ste sigurni da svi oko Vas uzimaju hemiju ali kriju a da ste jedino Vi bez nje itd.....

Pišite o svemu i svačemu što ste doživeli na Vašem zadnjem treningu. Što više detalja, što više informacija, bolje za Vas i za nas ostale koji ćemo to objektivno i nepristrasno posmatrati!

Gledajte na ovu temu kao da ste otišli kod Bodibilding porodičnog psihoterapeuta koji jednom nedeljno ima za cilj da prati Vaše stanje, jer je tako naredio sponzor koji stipendira Vašu bodibilding karijeru, a Vi reklamirate njegovu opremu/suplemente

Čitajući ovu temu kroz izvesno vreme kada ćemo imati znatno više iskustva svi (jer se iskustvo stiče življenjem) i videćemo gde smo grešili i šta smo radili naopako.Ovo će biti nešto kao naš zajedniki BB dnevnik ! Susreo sam se sa nekoliko stranaca po našim teretanama ili pak sa našim ljudima koji su dugo u inostranstvu i ozbiljno se rekreativno bave BB i fitnesom, i eto malo su došli u svoju zemlju iz ovog ili onog razloga. Za većinu njih je karakteristično da nose neke dnevnike i rokovnike na treningu gde sve upisuju što se dogaža u teretani vezano za njih - da li su imali snage, na kojoj vežbi nisu osetili pumpanje, otkaz, gde su osetili zamor, posle koliko serija, i na taj način prate svoje stanje tela i njegov odziv.
    Lično sam vidoe kako su se naši ljudi vežbači podsmevali takvim ljudima, navodeći Pa šta on tu sad izigrava, nešto kao piskara, da bude upečatljiv i zanimljiv, kao on je sada pametan a mi smo svi glupi, šta se zalužuje sa ovim , ne treba reterivati sa time i tako to.....

Tako da neka nam služi ova tema da i mi to isto radimo samo eto virtuelno forumski

Iskusan [Ne_Vazim_Se] (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: Moj bodibilding & fitnes dnevnik - Vaš lični osećaj u vezi Vašeg zadnjeg treninga

hihihi ova tri poslednja treninga sam razbio, nagruvaniji sam nego ikad hahah ko Mile Kitic bre jachi nego ikad hahha

to samo zato shto sam skapirao da brate mogu ja da radim shta hocu, ne znam kolko da izginem u teretani ako ne jedem na svaka 2-3 sata i en popijem 2-3 shejka na dan nema napretka.

a chim ubedim sam sebe damoram da mislim o tome - samo raste
    I looked at them and I wondered... what's their secret?
    Anabolic steroids.

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    228

Podrazumevano Re: Moj bodibilding & fitnes dnevnik - Vaš lični osećaj u vezi Vašeg zadnjeg treninga

15 maj. 2012.

Grudi biceps!
    Nedelju i po dana vec lose jedem, spavam, ne uzimam suplemente (iako su tu ), ne treniram! Dobro nisam trenirao samo jedva nedelju dana - 6 dana tacnije.

Veceras su grudi bile sasvim ok, 110kg 6 najpravilnijih puta, 100 kg ko od sale 10 puta mogao sam i 12 cak.
    Posle su pumpanja lepo prosla, mada vec na kosom benchu me je zezalo desno rame - nisam se mozda zagrejao dovoljno dobro - ramena, ali moze i da ne bude to.

Proslu nedelju sam preskocio trening za ramena i triceps, i odmah se odrazilo na 3-oj vezbi za grudi....
    Grudi mogu, rame zeza, a triceps mi ne pruza dovoljnu sigurnost kao stabilizator, nego kao da ce svaki tren triceps otkazati....

Naravoucenije : NE RADI MAKSIMALNO GRUDI KOLIKO MOZES AKO SI PRETHODNE NEDELJE IZOSTAVIO TRENING ZA RAMENA ILI TRICEPS ! NEGO SAMO PUMPANJA.

Eto koliko je vazno trenirati sve ravnomerno a ne ko neki samo sto biju sklekove i zgibove !

Biceps sam razvalio! Na ovom treningu sam POSLE DUZEG VREMENA PONOVO HVATAO USKI HVAT NA EZ SIPCI! ZADNJA SERIJA 40KG+SIPKA 7-8 PUTA A POSLE DOPUMPAVANJE SA20KG+ SIPKA! UUuuu ubica! Ekstra filing !

Ostale vezbe klasika, lepo prosle, pogotovo stojeci pregib sa bucicama od 20kg iako sam se plasio da necu moci jer sam se urnisao vec na prvoj vezbi!

Na kraju sam izbunario neku vezbu sa konopcem na kros masini, kao ono za triceps samo obrnuto za biceps, kao neki hamer pregib mu dodje + na kraju mogu malo i sake da se izrotiraju na spolja, extra pogadja i pumpa..... po 15 ponavljanja!

Sve u svemu nije lose , kako sam ja mislio i kukumavcio po forumu!

Primetio sam i malko nesto vecu definiciju i vece vene na podlaktici, ali to je od gladovanja.....

Danas sam solidno jeo! Znaci samo jedan dan mi je potreban da vratim snagu uz naravno suplemente (whey+kreatin+glutamin)

Toliko za sada odoh da jedem 8 Jaja i pola Ele!

Primećen član
    Učlanjen
    31.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

bRu, a koje rame te zeza (prednje ili zadnje)? Generalno može biti puno razloga za povredu od forme pa do pretreniranosti. Kako radiš ravni i kosi BP u istom treningu vrlo je moguće da su oba razloga u pitanju. Snimi se pa pregledaj snimak, svašta može da se vidi iz trećeg lica.

edit:
    Samo da dodam, kad boli rame, nemora da znaci da je problem u ramenu Na njega se pripajaju biceps, triceps, deltoidi, pectoralisi, trapezi, robmoidi, latovi....ko zna sta jos, a bol se reflektuje u ramenu.
    Najbolje je kod specijaliste ortopeda i na utz pa da vidis sta je
    Poslednji put ažurirao/la Ursus : 15.05.2012. u 23:37

Slične teme

1. Bodibilding & Fitnes ispovedaonica :'(
    Autor bRu zLi u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.11.2011., 14:52
  2. MOJ DNEVNIK
    Autor Bolja Srbija u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.11.2010., 19:43
  3. Moj TV Dnevnik