Evo zasto se vise nikada u Srbiji nece ponoviti nesto kao 5. oktobar 2000.

Znate, uvek sam se pitala kako to da se, na primer, tolika rulja nije skupila 99. kad su srpska vojska i policija napustile Kosovo i otisla tamo da protestvuje protiv NATOa i OVK i da odbrani srpski narod. Ti momci iz "Otpora" su delovali bas ratoborno, pa bolje da su oterali NATO i OVK, pa 200,000 Srba ne bi moralo da izbegne sa Kosova. Ili 2004. kada su siptari proterali preostale Srbe sa Kosova i popalili im kuce i srpske manastire i svetinje ? Mislim, sta im je uvek kriv jadan Beograd i skupstina ? Bolje da se ta masa lepo pokupila i otisla na Kosovo i pokazala siptarima ko je glavni u Srbiji.
 
Znate, uvek sam se pitala kako to da se, na primer, tolika rulja nije skupila 99. kad su srpska vojska i policija napustile Kosovo i otisla tamo da protestvuje protiv NATOa i OVK i da odbrani srpski narod. Ti momci iz "Otpora" su delovali bas ratoborno, pa bolje da su oterali NATO i OVK, pa 200,000 Srba ne bi moralo da izbegne sa Kosova. Ili 2004. kada su siptari proterali preostale Srbe sa Kosova i popalili im kuce i srpske manastire i svetinje ? Mislim, sta im je uvek kriv jadan Beograd i skupstina ? Bolje da se ta masa lepo pokupila i otisla na Kosovo i pokazala siptarima ko je glavni u Srbiji.

Šiptari i Otpor su klasični kerovi Zapada.
To je sasvim prirodna koalicija, ne može se očekivati od Otpora da puca na šiptare kada dele iste svetonazore! Smrt Srbiji i Srbima!

Ono što se može očekivati je da zajednički udare na poslednjeg čoveka koji je stao u odbranu srpskog naroda - Velikog Vožda Slobodana Miloševića!

I uspeli su, uz pomoć kmetova koji su hteli da kusaju zlatnim kašikama, kao gazde im.
Sad kusaju iz kontejnera a uskoro će da pasu travu.
 
O mrtvima sve najlepše, ali...
Milošević je radio za amerikance i sa Tudjmanom dogovarao kako da dele SFRJ
Dokaza, čak i snimaka toga ima.
Djindjić je bio špijun BND-a
Pošto će ova istina verovatno izazvati dosta komentara, možda i nepristojni,
isključujem se iz dalje rasprave.
Mladji će možda doživeti da se neke arhive otvore.
A neke se nikada me otvaraju, zbog špijunskih mreža koje su ostavili.
Enigma Kopinič, ona osoba koju smo zvali Josip Broz Tito koji je u I sv. ratu stradao u Rusiji
i tamo zamenjen...
 
O mrtvima sve najlepše, ali...
Milošević je radio za amerikance i sa Tudjmanom dogovarao kako da dele SFRJ
Dokaza, čak i snimaka toga ima.
Djindjić je bio špijun BND-a
Pošto će ova istina verovatno izazvati dosta komentara, možda i nepristojni,
isključujem se iz dalje rasprave.
Mladji će možda doživeti da se neke arhive otvore.
A neke se nikada me otvaraju, zbog špijunskih mreža koje su ostavili.
Enigma Kopinič, ona osoba koju smo zvali Josip Broz Tito koji je u I sv. ratu stradao u Rusiji
i tamo zamenjen...

Američkom špijunu Ameri lupe embargo, izoluju ga na sve moguće načine, vrše politčke, ekonomske, obaveštajne, naposletku i vojne pritiske kako bi se on sklonio, ulupaju stotine miliona dolara da potplate bandu i sve to da bi smakli svog čoveka?

Ni grama logike.
 
Zašto se postavlja pitanje ko je sve radio za interes stranih službi ili uglavno zapadnih država mnogo je lakše postaviti pitanje ko nije...
Jer tih je bilo malo , uglavnom pomereni sa strane ili uglavno izmanipulisani, i danas mislim da privid suverenosti Srbije i dalje opstaje, baš zbog
ovog čopora licemera koji ideološki dele Srbiji i utrkuju se ko je veći patriota, a sa druge strane predaj raport nekom referntu iz Legnija ili sličnog centra moći.
 
Šiptari i Otpor su klasični kerovi Zapada.
To je sasvim prirodna koalicija, ne može se očekivati od Otpora da puca na šiptare
kada dele iste svetonazore! Smrt Srbiji i Srbima!

Ono što se može očekivati je da zajednički udare na poslednjeg čoveka koji je stao u odbranu srpskog naroda - Velikog Vožda Slobodana Miloševića!

I uspeli su, uz pomoć kmetova koji su hteli da kusaju zlatnim kašikama, kao gazde im.
Sad kusaju iz kontejnera a uskoro će da pasu travu.

otpor je gomila narkomana, drogu su naravno dobijali od dilera, a dileri su drogu dobijali od shiftara, jasan neprekinut niz
a dileri su, pogadjate dobro, ostaci brozove tajne sluzhbe povezani sa ustashama i balistima. thats all story people
 
Američkom špijunu Ameri lupe embargo, izoluju ga na sve moguće načine, vrše politčke, ekonomske, obaveštajne, naposletku i vojne pritiske kako bi se on sklonio, ulupaju stotine miliona dolara da potplate bandu i sve to da bi smakli svog čoveka?

Ni grama logike.


Netreba njemu logika.

Dovoljna je samo prazna glava.
 
Слоба је очигледно био страни пројекат, али који се отео контроли.

тачно, ал није дуго био ван контроле, а после се и мира са њеним јулом укључила с једне стране, а другу страну су заузели брозови смрадови из стамболићевске опције, и онда су једни почели да глуме позицију а други опозицију. две стране исте "медаље".
 
Ali, da li moze neko da mi odgovori zasto se nas narod uvek povede bas za takvima - "stranim spijunima i izdajnicima svoje zemlje" ? Kako to da je taj "Otpor" uspeo da podigne pola miliona Srba na uastanak ? Kako se to srpski narod masovno poveo za spijunom zapadnih obavestajnih sluzbi - Josipom Brozom i na taj nacin totalno unistio sam sebe ? Pa kako se poveo i za tim Milosevicem koji se ocigledno pokazao kao veoma los politicar, koji nije sposoban da zastiti Srbiju ? Da li je to srpski narod postao izuzetnio lakom na obecanja o boljem materijalnom zivotu, pa srlja za svakim "vodjom" koji mu ponudi "kosku" ?
 
Ali, da li moze neko da mi odgovori zasto se nas narod uvek povede bas za takvima - "stranim spijunima i izdajnicima svoje zemlje" ? Kako to da je taj "Otpor" uspeo da podigne pola miliona Srba na uastanak ? Kako se to srpski narod masovno poveo za spijunom zapadnih obavestajnih sluzbi - Josipom Brozom i na taj nacin totalno unistio sam sebe ? Pa kako se poveo i za tim Milosevicem koji se ocigledno pokazao kao veoma los politicar, koji nije sposoban da zastiti Srbiju ? Da li je to srpski narod postao izuzetnio lakom na obecanja o boljem materijalnom zivotu, pa srlja za svakim "vodjom" koji mu ponudi "kosku" ?

Већ сам написао на другој теми, Срби од 1918. године не пишу историју, него она по њима гази.
 
Dobro jutro u podne. Neko se pravio pametan i rekao da će narod iz sopstvenog interesa izaći na ulice, kada sam rekao da se 5. oktobar neće ponoviti, jer je neko time ostvario svoj interes ovde i instalirao vladu koja će dalje zastupati njegove interese u Srbiji. Ti što izigravaju patriote na forumima i po kafanama, neće ništa uraditi a običan narod je gladan, gleda kako će da preživi - nije njima do revolucije.
 
За оног лика који је питао како се Западу исплати да руши своје људе...
Лако, брате.
Раз.јебу све што има од демократије и ставе своју, каубојску.
Извуку што више могу сировина, кеша из фирми, или покупују што могу.
Обрну три круга у веш машини у Хонг Конгу.
Од вишка финансирају рушење својих пијуна.
Слободно копирајте ово на свим темама.
:mrgreen: :cool: :rtfm:
 

Back
Top