filozofija :)

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.732
E jel znate vi Ljisovci, da vas pitam, jel se moze kada vam neko kaze ''Izvini'' a vi mislite da vam nije nista lose uradjeno i da je zanemerivo, da vi na to kazete ''nema na cemu'' isto kao kada vam neko kaze ''hvala'' ?

ja mislim da bi bilo pravedno da se na i izvini i na hvala odgovara isto...a vi?

pitam vas jer ste mi raja :zag: na ostalim pdfovima se prave pametni :aha:
 
,,Postovani posetioci imam veliku cast da vam predstavim
specialnog gosta sa nama veceras,
gospodin Mile Vlajkov, izvolte Mile?
Hvala moj gosn Blazo, Drago mi je da sam tvoj gost, Pevajmo zajedno
Idemo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaatwist twist..."
 
E jel znate vi Ljisovci, da vas pitam, jel se moze kada vam neko kaze ''Izvini'' a vi mislite da vam nije nista lose uradjeno i da je zanemerivo, da vi na to kazete ''nema na cemu'' isto kao kada vam neko kaze ''hvala'' ?

ja mislim da bi bilo pravedno da se na i izvini i na hvala odgovara isto...a vi?

pitam vas jer ste mi raja :zag: na ostalim pdfovima se prave pametni :aha:

Ja uvek kazem da nema razloga da se izvinjava i da je sve ok.Jeste,tako je pravedno:aha:
 
E jel znate vi Ljisovci, da vas pitam, jel se moze kada vam neko kaze ''Izvini'' a vi mislite da vam nije nista lose uradjeno i da je zanemerivo, da vi na to kazete ''nema na cemu'' isto kao kada vam neko kaze ''hvala'' ?

ja mislim da bi bilo pravedno da se na i izvini i na hvala odgovara isto...a vi?

pitam vas jer ste mi raja :zag: na ostalim pdfovima se prave pametni :aha:

Не волим да чујем ни једну, ни другу реч, ако је нешто ситно нема за шта да ми се извињава, ако је крупно нема потребе да се извињава, то ми неће решити ствар, а за хвала, па ако готивим некога урадићу нешто зато што готивим ту особу, не треба ми хвала..
 

Back
Top