Sta biste rekli Chuck Schuldineru da je ziv?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Keeper:
chuck sch:
-II-,e da ako ima neki solo gitarista koji svira death metal neka se javi na telefon 0637037135 :evil:

chuck schlunder?
pitao bih ga: "ej, decko, ko si ti?"
:lol:
Daj,Keeper ne blamiraj me!To je najlepsi covek koji je ikad postojao!Smatra se osnivacem Death metala!Umro je od raka 13.12.2001.Bio je u grupama Control denied i DEATH...Njegova majka u jednom intervjuu kaze da joj je rekao da bi,da nije muzicar,bio kuvar ili veterinar.Bio je divan covek,koji je voleo zivot i stvarao neverovatnu muziku...uvek se rasplacem kad pricam o njemu
 
Courtney:
Keeper:
chuck sch:
-II-,e da ako ima neki solo gitarista koji svira death metal neka se javi na telefon 0637037135 :evil:

chuck schlunder?
pitao bih ga: "ej, decko, ko si ti?"
:lol:
Daj,Keeper ne blamiraj me!To je najlepsi covek koji je ikad postojao!Smatra se osnivacem Death metala!Umro je od raka 13.12.2001.Bio je u grupama Control denied i DEATH...Njegova majka u jednom intervjuu kaze da joj je rekao da bi,da nije muzicar,bio kuvar ili veterinar.Bio je divan covek,koji je voleo zivot i stvarao neverovatnu muziku...uvek se rasplacem kad pricam o njemu


Metal Expres, junsko izdanje :pPp
 
Stoorbak:
Courtney:
Keeper:
chuck sch:
-II-,e da ako ima neki solo gitarista koji svira death metal neka se javi na telefon 0637037135 :evil:

chuck schlunder?
pitao bih ga: "ej, decko, ko si ti?"
:lol:
Daj,Keeper ne blamiraj me!To je najlepsi covek koji je ikad postojao!Smatra se osnivacem Death metala!Umro je od raka 13.12.2001.Bio je u grupama Control denied i DEATH...Njegova majka u jednom intervjuu kaze da joj je rekao da bi,da nije muzicar,bio kuvar ili veterinar.Bio je divan covek,koji je voleo zivot i stvarao neverovatnu muziku...uvek se rasplacem kad pricam o njemu


Metal Expres, junsko izdanje :pPp
Aha,vecim delom :D Mada,znam ja dosta o Chucku.Steta samo sto mi se njegova muzika ne svidja koliko i on.Ima i mnogo dobar site (zaboravila sam kako se zove :( )gde njegova majka odgovara na pitanja obozavatelja.Covece,kako je to potresno!Jos mozete zamisliti kako je to delovalo na mene ovako osecajnu :cry:
 
Courtney:
Stoorbak:
Courtney:
Keeper:
chuck sch:
-II-,e da ako ima neki solo gitarista koji svira death metal neka se javi na telefon 0637037135 :evil:

chuck schlunder?
pitao bih ga: "ej, decko, ko si ti?"
:lol:
Daj,Keeper ne blamiraj me!To je najlepsi covek koji je ikad postojao!Smatra se osnivacem Death metala!Umro je od raka 13.12.2001.Bio je u grupama Control denied i DEATH...Njegova majka u jednom intervjuu kaze da joj je rekao da bi,da nije muzicar,bio kuvar ili veterinar.Bio je divan covek,koji je voleo zivot i stvarao neverovatnu muziku...uvek se rasplacem kad pricam o njemu


Metal Expres, junsko izdanje :pPp
Aha,vecim delom :D Mada,znam ja dosta o Chucku.Steta samo sto mi se njegova muzika ne svidja koliko i on.Ima i mnogo dobar site (zaboravila sam kako se zove :( )gde njegova majka odgovara na pitanja obozavatelja.Covece,kako je to potresno!Jos mozete zamisliti kako je to delovalo na mene ovako osecajnu :cry:


Pa nije on jedini covek koji je umreo na svetu! Veruj, ima mnogo potresnijih stvari od toga, a bolje da ti ne pricam!
 
Naravno. Ja nemam postere muzicara po zidu tako da od mene covek i ne moze ocekivati nista "pametno" po tvojim infantilnim kriterijumima.

Agent Orange:
Courtney:
Ima i mnogo dobar site
Mislish na OVO

Jedini plakat koji mi stoji na zidu to je Chuck, u prirodnoj velicini... :cry:

@Bozo---Od tebe covek nista pametnije nije ni mogao da ocekuje da napishesh...Ax da,zaboravih..Ti si nekad bio punker I skin tako da... :wink:

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije
 
Covek koji je promenio tok metala. Neverovatno harizmaticna licnost. Postovali su ga mnogi ljudi i koji ne vole njegovu muziku jer su znali koliko je dobar muzicar, ili mozda je bolje da kazem umetnik. Njegove pesme ce ostati zlatnim slovima upisane ne samo u istoriji metala nego muzike uopste.
Covek koji nije priznavao podele u metalu nego je uvek pozivao metalce na jedinstvo.
Jeli neko bio na H&H festu u domu omladine kad je Psychoparadox u njegovu slavu svirao Philosopher-a?
Kako sam se najezio kad je bio minut cutanja, a onda ono ludilo.
Hail Chuck!
Let the metal flow!
Rest in peace brother!
 
Svo postovanje Chuck-u,od klasicnog Heavy Metalca,jer je sam Chuck,iako ne slusam death,ipak dokazao kako se moze drugacije svirati,kako se moze prici metalu i na jedan drugi nacin.
On je bio revolucionar,a ne Metallica.
On je bio taj,koji je uz Venom dao drugacije vrednosti,odveo metal u ekstrem.
Svako postovanje za umetnicki opus Death i Control Denied.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top