Невероватно, а да ли је и истинито?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bilja3003

Primećen član
Poruka
602
Мислим да ово заслужује да се нађе у НЕПРАВДИ:

Партија шаха:Лењин и Хитлер – Беч 1909.
Adolf_Iljic.jpg


Лењин и Хитлер – Беч 1909.

Аутор ове графике, која је 2009. Године продата на аукцији у Лондону, је Хитлерова професорка цртања, јеврејка Ема Ловенстрам која је посматрала игру.

извор: http://www.ivantic.net/istorija.htm

***

Слика, која на полеђини има потписе двојице диктатора, настала је 1909. Године у Бечу где је млади Хитлер учио сликарство, а Лењин био у изгнанству – док су чекали инструкције за преузимање својих улога. Обојица су имали истог газду – Језуитског генерала.

Лењин је умро од сифилиса, а Хитлер од старости у Аргентини, у месту Мендоза, 1962 године,у вили Ресиденциа Иналцо, имању на језеру Нахуел Хуапи у аргентинској Патагонији, као сувласник једне фабрике чоколаде. Био је унук барона Соломон Мејер Ротшилда из Беча. Зато су га Ротшилди финансирали преко Енглеске Банке и преко Рокфелера од доласка на власт па до краја рата. Оставио је више потомака од којих неки данас завршавају посао око Европске уније.
 
Чула сам ја одавно за ову другу верзију, звучи невероватно поготово кад проведеш цео живот у убеђењу да је полу-правда победила (мислим на то што Хитлеру није суђено него се сам убио) а оно он умро стар и миран. А нешто се питам и где је био Визентал и остали Јевреји који су јурили ратне злочинце. Ма да не испаднем сад к'о она нека наша певаљка која је осула паљбу по Јеврејима па је разапели и морала после да се извињава, боље да задржим своје мишљење :whistling:... Али, нису ту чиста посла!

http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/AlbertoRomeroRivera-Vatikanske_ubice.pdf

http://www.index.hr/vijesti/clanak/lenjin-umro-od-sifilisa-kojim-ga-je-zarazila-pariska-prostitutka/456444.aspx

http://www.jutarnji.hr/hitler-se-definitivno-nije-ubio-u-berlinskom-bunkeru--on-i-eva-umrli-su-od-starosti-na-ovom-argentinskom-imanju-/989999/

http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Hitler%20je%20bio%20Rotshild.pdf
 
Poslednja izmena od moderatora:
oooh boze...prvo......1909...hitler je imao 17 i nije izgledao ovako,ovako je izgledao kao vec stariji covek,negde tamo drugom polovinom rata...postoje njegove slike iz skole....cak i iz prvog svetskog rata,i izgledao je dosta drugacije...mladje,mrsavije...i nije imao ovakve brkove niti ovakvu frizuru

to,da je pobegao...okaci macku o rep...mogao je,nudili su mu,ali nije hteo,prosto,iako lud,ipak hrabar i posten....nikada nebi poslao u smrt tolike mladice,a on potom pobegao....to si mogla videti u mnogim autobiografskim filmovima o poslednjim danima....telohranitelji,sekretarice,generali....mislis da niko nebi provalio dublera....bilis u svi tu dole kad se on ubio....

sto se tice ovog dhjubreta koje plasira engleska tajna sluzba...da je angela merkel hitlerova cerka.....to nije ni za zonu sumraka...ako znas sta je to,koja je to novina...e to ni oni nebi pisali.....ovo je sve komplet,djubre
 
Наслов теме је Невероватно, а да ли је и истинито?, значи сви се питамо! Поставила сам неке линкове који сами по себи не значе ништа јер је тешко поверовати у тако нешто. Ипак, није немогуће! Не знам како сте дошли до тога да на овој слици Хитлер има 17 година - ако је рођен 1889. може да има само 20 година.
Из Википедије, слободне енциклопедије: Адолф Хитлер (нем. Adolf Hitler; 20. април 1889 — 30. април 1945) је био немачки политичар и вођа Нацистичке партије...
Опет изгледа престаро на тој слици али треба узети у обзир уметничку слободу и да је то графика а пошто се не разумем у сликарство нећу да анализирам слику. Једног дана, истина ће изаћи на видело, мислим ако није скончао у том бункеру. Тада и тако више неће бити важно. Невероватно је једино то што га, као што рекох Визентал није наватао, али опет, обзиром да је све у рукама Јевреја, ко зна који је чији интерес у свему томе био.
Особина коју имам и коју се трудим да задржим је OPEN MIND, и то у свему. Као што рекох, ништа није немогуће :think:!
 
nije ti ovo pdf politika i ovde ne možeš da lupetaš kako ti se ćefi, ovde svaku rečenicu moraš da argumentuješ, potvrdiš i dokažeš, inače ispadaš smešan i neozbiljan sagovornik...

sarkozi.jpg
priznao KiM
17133_kusner-fonet_f.jpg
trgovina organima, naoružavanje i lobiranje za učk
images
Srbi je spasili, lepo nam se odužila
klinton-kosovo-2%5B1%5D.jpg
bombardovanje

Њих у томе нису водила њихова јеврејска крвна зрнца него њихово осјећање. Нико од поменутих се не осјећа Јеврејином. И откад је Саркози Јевреј? Има и Срба који признају Косово, да ли то значи да су сви Срби ђубрад коју треба збрисати са лица земље?
 
Sarkozi je (valjda) mađarsko-jevrejskog porijekla ali nekog daljeg... evo npr. ima teza da je srpska (stara) porodica Kecman jevrejskog porijekla, njih ima stotine, možda i hiljade u svim krajevima gdje žive Srbi i u dijaspori... još je više drugih porodica koji nose druga prezimena a nastali su od Kecmana... Imaju li oni jevrejsku svijest???

Nego, je li ono na posljednjoj slici Klinton matere ti???

I još da te priupitam, je li to na tvom avataru ona lobanje što je Vaske vozio na džipu??? ;)
 
Срби никада нису били антисемити, боље немој ни ти. Јевреји нам никад ништа нажао учинили нису.

Aргументован одговор си добио од NalimInTheHous-а иако није потпун. Али нећемо сад набрајати..
Јевреји су нажао учинили свом сопственом народу. Јер, немогуће је било не знати који се ужас и погром чини над њиховим сународницима за време II светског рата. Ми смо у истом том рату а и после, као и сада, показали дужно поштовање према јеврејском народу.
Зато, апсолутно не дозвољавам да нам се лепи етикета антисемитизма.
 
Aргументован одговор си добио од NalimInTheHous-а иако није потпун. Али нећемо сад набрајати..
Јевреји су нажао учинили свом сопственом народу. Јер, немогуће је било не знати који се ужас и погром чини над њиховим сународницима за време II светског рата. Ми смо у истом том рату а и после, као и сада, показали дужно поштовање према јеврејском народу.
Зато, апсолутно не дозвољавам да нам се лепи етикета антисемитизма.

Nikakav odgovor nismo čuli, ni Kušner, ni Sarkozi, ni Olbrajtova nemaju jevrejsku svijest nego francusku, odnosno američku... za Klintona prvi put čujem da ima ikakve veze sa Jevrejima, ako je ono Klinton, nešto nije baš dobra slika...

Inače, što ne spomenu Jevreje srpske prijatelje kao npr. Simona Vizentala, Efraima Zurova, Noama Čomskog ili Libermana (i mnoge druge ministara iz sadašnje vlade Izraela)?!
 
... а Хитлер од старости у Аргентини, у месту Мендоза, 1962 године,у вили Ресиденциа Иналцо, имању на језеру Нахуел Хуапи у аргентинској Патагонији, као сувласник једне фабрике чоколаде. Био је унук барона Соломон Мејер Ротшилда из Беча. Зато су га Ротшилди финансирали преко Енглеске Банке и преко Рокфелера од доласка на власт па до краја рата. Оставио је више потомака од којих неки данас завршавају посао око Европске уније.

Ako je tačna ova teza o njegovom životu i smrti u Južnoj Americi pitam se kako je moguće da najbolja obaveštajna služba na svetu "Mosad" to nije znala i poslala svoje ljude da okončaju život tog monstruma. A ako je znala, koji su to razlozi i u ime kojih viših ciljeva nije ništa uradila?! Znači li to da je Vizental izdan? Ali ne samo on nego i mučenički jevrejski narod?!
 
Nikakav odgovor nismo čuli, ni Kušner, ni Sarkozi, ni Olbrajtova nemaju jevrejsku svijest nego francusku, odnosno američku... za Klintona prvi put čujem da ima ikakve veze sa Jevrejima, ako je ono Klinton, nešto nije baš dobra slika...

Inače, što ne spomenu Jevreje srpske prijatelje kao npr. Simona Vizentala, Efraima Zurova, Noama Čomskog ili Libermana (i mnoge druge ministara iz sadašnje vlade Izraela)?!

Чекај, па не разумем на шта се односи ова твоја опаска. Управо сам рекла:
Ми смо у истом том рату а и после, као и сада, показали дужно поштовање према јеврејском народу.
Зато, апсолутно не дозвољавам да нам се лепи етикета антисемитизма.
Шта ниси разумео? Шта је ту у супротности са твојим мишљењем?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top