Da li se Kostunica vraca u zimski san!

Da li se Kostunica vraca u brlog?

  • Moguce, vec je zadremao

  • Ne, vreme je pred njim

  • Da, video je svoju senku


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Sta je to sa ovim covekom,
taman se malo aktivirao na par mitinga, sednica i kolokvijuma i sad ga opet nema.
Da li se opet vraca u brlog na spavanje do sledecih izbora ili ce sad biti aktivniji? :think:


0.jpg
 
Брини ти за БоТу, ШуНАТОвца, Ђелића са теткиног кауча, Млађу са 1000 јЕвра...... имаш ти брига преко главе..... мани се ти Коштуњавог.... многи су покушали да га УБАЦЕ У МАШИНУ АЛИ СУ ИСПУШИЛИ - он је за вас исувише паметан...
 
Брини ти за БоТу, ШуНАТОвца, Ђелића са теткиног кауча, Млађу са 1000 јЕвра...... имаш ти брига преко главе..... мани се ти Коштуњавог.... многи су покушали да га УБАЦЕ У МАШИНУ АЛИ СУ ИСПУШИЛИ - он је за вас исувише паметан...

Narocito za tebe Eremi..
Patrick_from_Spongebob_by_hermanmunster.jpg
 
Брини ти за БоТу, ШуНАТОвца, Ђелића са теткиног кауча, Млађу са 1000 јЕвра...... имаш ти брига преко главе..... мани се ти Коштуњавог.... многи су покушали да га УБАЦЕ У МАШИНУ АЛИ СУ ИСПУШИЛИ - он је за вас исувише паметан...

voja im je trn u oku. jos je jedino on ostao da ih podseca na to kolika su djubrad i kakve odvratne stvari rade. zato ne mogu da ga se okane iako dss ima 21 poslanika i nikakvu realnu moc.

svi ostali su legli na rudu.
 
Imamo mi eksperte ekonomsko-finansijske struke sa međunarodnim ugledom kao što su Đelić,Pitić,Dinkić,Vlahović,Cvetković.. koji su i najzaslužniji za ekonomsko čudo s početka dve hiljaditih.Koštunica je jedan nazadnjak a nama trebaju oni koji će ovu zemlju da vode napred."Da vaćamo Evropu,da vaćamo Svet".Napred u reforme !
 
quote_icon.png
Оригинал поставио eremita
Брини ти за БоТу, ШуНАТОвца, Ђелића са теткиног кауча, Млађу са 1000 јЕвра...... имаш ти брига преко главе..... мани се ти Коштуњавог.... многи су покушали да га УБАЦЕ У МАШИНУ АЛИ СУ ИСПУШИЛИ - он је за вас исувише паметан...

voja im je trn u oku. jos je jedino on ostao da ih podseca na to kolika su djubrad i kakve odvratne stvari rade. zato ne mogu da ga se okane iako dss ima 21 poslanika i nikakvu realnu moc.

svi ostali su legli na rudu.

По свом понашању и потезима за мене је он једини прави крштени Србин - једини који нема мрље у својој биографији... једини кога стока доушничка и шпијунска НЕ ПОМИЊЕ у депешама Викиликса него се још жале што их не ферма 3%.......:hahaha:
 
По свом понашању и потезима за мене је он једини прави крштени Србин - једини који нема мрље у својој биографији... једини кога стока доушничка и шпијунска НЕ ПОМИЊЕ у депешама Викиликса него се још жале што их не ферма 3%.......:hahaha:

Al zato tebe spominju Eremi..
Patrick_from_Spongebob_by_hermanmunster.jpg
 
Pa dovoljno sto je bio keder 24. sept. i kasnije 2000, pa i na dalje otada, da se srusi Sloba i dovedu zute izdajnicke bitange.

Па није баш тако како се теби чини са стране - он је невероватно храбар човек јер је улетео у борбу у којој је било 100 на једнога... И У МНОГИМ СТВАРИМА ЈЕ ИМАО УСПЕХА... у некима су успели и да га превеслају, то је чињеница али НИКО не може да негира много позитивног што је учинио.
 
По свом понашању и потезима за мене је он једини прави крштени Србин - једини који нема мрље у својој биографији... једини кога стока доушничка и шпијунска НЕ ПОМИЊЕ у депешама Викиликса него се још жале што их не ферма 3%.......:hahaha:

videcemo mito sta ce da bude od ovih dveri. ja ( i moj drug terasko ) velike nade polazemo u boska i ekipu...
 
Da se sad aktivno ubaci u ovu papazjaniju, izgubio bih i u njega poverenje. Čovek izlazi na izbore iako zna rezultat koji je davno odlučen daleko od Srbije. Zna da ništa ne može da promeni, kao što i većina nas to zna. Jedino je ostalo da tu i tamo digne po koji glas. To što može da uradi, a da se ne proda, on i radi.
 
Па није баш тако како се теби чини са стране - он је невероватно храбар човек јер је улетео у борбу у којој је било 100 на једнога... И У МНОГИМ СТВАРИМА ЈЕ ИМАО УСПЕХА... у некима су успели и да га превеслају, то је чињеница али НИКО не може да негира много позитивног што је учинио.
De, nabroj mi to pozitivno sto je ucinio, leba ti.
 
De, nabroj mi to pozitivno sto je ucinio, leba ti.

Па довољно је само да ти кажем: УСТАВ -------- да га није оваквог предложио и донео ВЕЋ ОДАВНО БИ БИЛИ КУРДИ..... а овако све док не будете имали 2/3 издајника и шпијуна у Парламенту можете само да кукате....... да не помињем што су у његово време плате биле 50% веће а цене 50% ниже ------- И ШТО ЈЕ БУЏЕТ СРБИЈЕ ОСТАВИО У ВЕЛИКОМ ПЛУСУ......што је потписао уговор са Русијом о Јужном току....... итд.итд.
 

Back
Top