Ово су тековине ДЕМОКРАТИЈЕ : ФИЗИЧКИ напади!!!

A jel se zna ko je taj deda? Ne deluje mi kao Tadićev simpatizer?
P.S. vidite onu dvojicu iza... ne mogu da savladaju zastavice :lol:

Za sve vas koji dajete olake kvalifikacije braneci na taj nacin rezim, bilo bi bolje da odgledate klip. Covek daje intervju i neko (bez obzira ciji je) fizicki nasrce u trenutku kada se pominje kradja. Ko to moze opravdavati osim EUropejaca? Za vas je i bombradovanje "milosrdni andjeo"!
 
Za sve vas koji dajete olake kvalifikacije braneci na taj nacin rezim, bilo bi bolje da odgledate klip. Covek daje intervju i neko (bez obzira ciji je) fizicki nasrce u trenutku kada se pominje kradja. Ko to moze opravdavati osim EUropejaca? Za vas je i bombradovanje "milosrdni andjeo"!

Ama, gledao covek na televiziji ko mashe dzakcicima, a njegov krompir nestao, ostrashtjen lik, pa nasrnuo... :lol: Kakvi evropejci i andjeli bre, lopovluk cist... :lol:
 
Znas sta je tvoj problem? Sto za tebe postoje dva arsina o istim stvarima. Da se radilo o Cedi ili Tadicu, pevala bi drugu pesmu.
Cuvaj se toga, drago dete! Imaj principe pa ce te i Bog pogledati!

Ma nema veze to sto pricas, nema veze s mozgom...ja i ne znam ko je ovaj naprednjak i nije isto kada se desi fizicki napad predsednika vlade, drzave ili nekog anonimusa iz opozicione stranke. Generalno, ja sam protiv svakog nasilja bez obzira prema kome je upereno, samo kazem da mi ovo ne izgleda kao napad zbog politickih stavova, vec vise kao licni obracun. Drugo, proslo je bez ikakvih posledica, sto je dobro i nema razloga za neku zabrinutost.
 
Ma nema veze to sto pricas, nema veze s mozgom...ja i ne znam ko je ovaj naprednjak i nije isto kada se desi fizicki napad predsednika vlade, drzave ili nekog anonimusa iz opozicione stranke. Generalno, ja sam protiv svakog nasilja bez obzira prema kome je upereno, samo kazem da mi ovo ne izgleda kao napad zbog politickih stavova, vec vise kao licni obracun. Drugo, proslo je bez ikakvih posledica, sto je dobro i nema razloga za neku zabrinutost.


Како прошло без икаквих последица,.а
што је оном Дачићевом органу пала шапка на бетон док је смиривао мирног "демоктрату" мирним методама,
пендрек чак није ни користио, а могао је:lol:


.
 
Како прошло без икаквих последица,.а
што је оном Дачићевом органу пала шапка на бетон док је смиривао мирног "демоктрату" мирним методама,
пендрек чак није ни користио, а могао је:lol:


.

Neiskusan, ali ima vremena da se osposobi za intervencije, uvezbace... :lol:
 
Ma nema veze to sto pricas, nema veze s mozgom...ja i ne znam ko je ovaj naprednjak i nije isto kada se desi fizicki napad predsednika vlade, drzave ili nekog anonimusa iz opozicione stranke. Generalno, ja sam protiv svakog nasilja bez obzira prema kome je upereno, samo kazem da mi ovo ne izgleda kao napad zbog politickih stavova, vec vise kao licni obracun. Drugo, proslo je bez ikakvih posledica, sto je dobro i nema razloga za neku zabrinutost.

Ipak ima veze sa mozgom. Dala si obrazlozenje svog stava.
Taj "naprednjak" je dugogodisnji poslanik u Skupstini. Pozdravljam tvoj stav protiv nasilja i bas zato sam i napisao onakav komentar. Pogledaj svoj na koji sam reagovao, pa ces videti da nisi zvucala pacifisticki.
Sada smo to razjasnili i menjam misljenje o tebi.
Zato govorim o principima. Jedan od mojih je i da prihvatim i priznam svoju pogresnu procenu ako se ispostavi pogresnom.
Forum dozivljavam kao mesto gde se razmenjuju razlicita misljenja ali samo argumentima.
Ziva, zdrava i vesela bila! Ne daj da te oboje partijskim bojama. Samop ukljuci svoj mozak i mirno ces spavati! Veruj nekome ko ima mnogo zivotnog iskustva!
 

Back
Top