o ljubavi

videcemo na sta ce da lici. za sad je on na putu do kuhinje :zcepanje:

Koliko poznajem feministkinje i muške šoviniste, obično se žestoko prepucavaju sve dok se njihovo prepucavanje ne završi ispred matičara. Posle toga nemaju više toliko vremena za prepucavanje - deca, pelene, posao, rodbina.
Naravno ona ostane feministkinja i svoj feminizam demonstrira kad god stigne da popije kafu s komšinicom ili drugaricama, a on je najžešći muški šovinista kad se nadje jednom u 14 dana s drugarima u kafani.
 
Koliko poznajem feministkinje i muške šoviniste, obično se žestoko prepucavaju sve dok se njihovo prepucavanje ne završi ispred matičara. Posle toga nemaju više toliko vremena za prepucavanje - deca, pelene, posao, rodbina.
Naravno ona ostane feministkinja i svoj feminizam demonstrira kad god stigne da popije kafu s komšinicom ili drugaricama, a on je najžešći muški šovinista kad se nadje jednom u 14 dana s drugarima u kafani.

haha, dao bih ti repku al' ne da mi Krstarica jer sam previse darezljiv :neutral:
 
Tesko je definisati i muski i zenski sovinizam jer se sam taj pojam ''sovinizam'' odnosi na preterani nacionalizam. Upotrebljava se uglavnom u ratnoj terminologiji, kada se odredjena nacija zeli predstaviti inferiornom a onaj ko se smatra sovinistom ima utisak da je superioran.
Muski ili zenski sovinizam bi se mozda odnosio na takve ljude, koji smatraju da je suprotni pol, ili osoba u podredjenom polozaju...inferiorna.
 

Back
Top