o sovinizmu

pa ili PR ili cak mozda klon :think:
drugo, pile i ja delimo slicne stavove i misljenja, ali je pre svega korektna, i nije se jednom desilo da me opomene kad misli da nisam u pravu, vise puta cak al si ti jajara pa vidis samo ono sto ti ide u korist
i ajde nemoj se blamiras vise sa ovim satro pretnjama, smesan si vise :lol: evo komsije mi popadase od smeha, citaju ljudi i ne veruju
dogovorili smo se, nemoj me diras necu ni ja tebe, a ako ipak budes hteo da se vidimo samo shibni pp, obrisacu cvikere za toliko :lol:

Провери да ли је клон, имаш супермодове, заиста се не бавим таквим стварима..
Да, знам колико је коректна, на сваку реч теби или њој добијем ц1, малопре кажеш како замишљате месаре, тесаре у каснијем добу, ја кажем "значи тебе пегла месар или тесар" и за то као ц1, као вређање, а сећам се да си за доцину сестру рекла пар ружних ствари, и ниси добила ни опомену, тако да немој да ми причаш како је коректна.

Не, ја тебе хоћу да дирам, и тебе и пиле, али исто тако кажем ако ја дирам тебе, ти прозивај мене лично, не зато што мене погађа кад ми помињеш породицу, него зато што је јајарски, и ја прозивам, али не људе који ништа нису криви.

Опет кажем не брини, ако будем хтео да те видим - видећу ја тебе..

slazem se... a gde ih ja to spomenuh osim u izreci od zla oca i jos gore majke... a on jadan jedva docekao :lol:

Изрека је и "ко о чему ку*ва о поштењу" , па нешто не верујем да би некој девојци било свеједно кад је назовеш ку*вом.
 
Провери да ли је клон, имаш супермодове, заиста се не бавим таквим стварима..
Да, знам колико је коректна, на сваку реч теби или њој добијем ц1, малопре кажеш како замишљате месаре, тесаре у каснијем добу, ја кажем "значи тебе пегла месар или тесар" и за то као ц1, као вређање, а сећам се да си за доцину сестру рекла пар ружних ствари, и ниси добила ни опомену, тако да немој да ми причаш како је коректна.

Не, ја тебе хоћу да дирам, и тебе и пиле, али исто тако кажем ако ја дирам тебе, ти прозивај мене лично, не зато што мене погађа кад ми помињеш породицу, него зато што је јајарски, и ја прозивам, али не људе који ништа нису криви.

Опет кажем не брини, ако будем хтео да те видим - видећу ја тебе..



Изрека је и "ко о чему ку*ва о поштењу" , па нешто не верујем да би некој девојци било свеједно кад је назовеш ку*вом.

crni pljakice, s kim se ti to druzis, crno dete?! :lol: samo ako se pronadje u tome, vecina ne a one koje se pronadju boli uvo sta ti mislis sve dok placas pljakice :lol:
za ostalo nemam komentar... kao deca kad se podzapaju u vrticu, vaspitacice reko mi Perica da sam gnjida, a ja njemu nisam reko da je gnjida nego da je vashka, i sto sad ja didem u cosak... zato sto nemas srece, deal with it :mrgreen:
p.s. a zaboravicemo to sta je prethodilo tom mom komentaru, jel da?! pa naravno da hocemo, kao i uvek :lol:
 
crni pljakice, s kim se ti to druzis, crno dete?! :lol: samo ako se pronadje u tome, vecina ne a one koje se pronadju boli uvo sta ti mislis sve dok placas pljakice :lol:
za ostalo nemam komentar... kao deca kad se podzapaju u vrticu, vaspitacice reko mi Perica da sam gnjida, a ja njemu nisam reko da je gnjida nego da je vashka, i sto sad ja didem u cosak... zato sto nemas srece, deal with it :mrgreen:
p.s. a zaboravicemo to sta je prethodilo tom mom komentaru, jel da?! pa naravno da hocemo, kao i uvek :lol:

Ни ти ниси духовита уопште са тим "с ким се ти то дружиш", мсм форе су вам..

Уопште није битно ко се пронађе, ко не, али не значи да можеш да кажеш некоме било шта, и још се чудиш његовој реакцији, то што је то изрека није оправдање, поента је шта та изрека каже.. Мсм не верујем шта ја теби објашњавам, као да имаш 3 године..

Па пази, бришу ми се постови, лепе ми се казне, мсм то је сад већ смешно.. Оно нађите неки други начин, да не испадате јадне безвезе..

Нећемо да заборавимо, ја и сад стојим иза онога што сам рекао, и немам проблем са тим.. Само нисам јадан као ти да прозивам сестре, мајке, очеве, не напушавам ја њих него тебе..
 
nisu mi dobre fore jel? :lol: ja bih se rado spustila na tvoj nivo, i nazvala te mangulicom, pacolikim, konjem, al nije to moj fah, nisam to ja, to si ti
ne razumem tu potrebu da uvlacis druge ljude u diskusiju, pile, doca... nidje veze, sa mnom imas posla, fokusiraj se molim te
drzis se svojih principa i stojis iza svojih reci jel? ajde da vidimo... pokacimo se na temi o dojenju, ti brze bolje dotrcao na muski pdf gde ja ne postujem i poceo da pljujes... bas ono, wow, respect :roll: :lol:
drugo, kad vec evociramo uspomene... bese to ovako... na vise ne znam ni ja kojoj temi... neki tamo odvalio kako samo srbijanske zene varaju muzeve, kako su srbijanske zene vake-nake... ni nema veze... ja mu odgovorim kako ne zna on sta mu sestra radi kad isprati muza na sluzbeni put ( btw on nije nas drzavljanin)... i tako je to krenulo... zasto o zasto, svetli viteze, pljakice, tada nisi branio cast svoje sestre, svoje majke, a jos glumis i patriotu po forumu, nego si mu jos drzao stranu, kavaljeru, junacino, muskarcino?! zato sto si piSda... tacka.
 
nisu mi dobre fore jel? :lol: ja bih se rado spustila na tvoj nivo, i nazvala te mangulicom, pacolikim, konjem, al nije to moj fah, nisam to ja, to si ti
ne razumem tu potrebu da uvlacis druge ljude u diskusiju, pile, doca... nidje veze, sa mnom imas posla, fokusiraj se molim te
drzis se svojih principa i stojis iza svojih reci jel? ajde da vidimo... pokacimo se na temi o dojenju, ti brze bolje dotrcao na muski pdf gde ja ne postujem i poceo da pljujes... bas ono, wow, respect :roll: :lol:
drugo, kad vec evociramo uspomene... bese to ovako... na vise ne znam ni ja kojoj temi... neki tamo odvalio kako samo srbijanske zene varaju muzeve, kako su srbijanske zene vake-nake... ni nema veze... ja mu odgovorim kako ne zna on sta mu sestra radi kad isprati muza na sluzbeni put ( btw on nije nas drzavljanin)... i tako je to krenulo... zasto o zasto, svetli viteze, pljakice, tada nisi branio cast svoje sestre, svoje majke, a jos glumis i patriotu po forumu, nego si mu jos drzao stranu, kavaljeru, junacino, muskarcino?! zato sto si piSda... tacka.

Ниси ни знала шта је мангулица тако да.. И немој да причаш о мом нивоу и о увлачењу других људи у причу, када си ти та која је радила то, ја прозивам тебе лично колико ја знам, ти си то проширила на моју породицу.. А ја сам тај који прича све време да се "фокусираш" на мене. Пиле и доца су само део приче, ти и пиле идете у пакету, а доца ми је послужио као доказ за њену "коректност" . И то је то.

Ја сам и на тој теми написао шта имам, што и даље стоји тамо, тако да немој да трипујеш да сам ја нешто бежао од тебе, мсм сулудо, друго не бих ни тебе поменуо да није пиле дошла, као што сам и рекао ја вас пљујем у пакету јер сте исте, нисам ја тебе нешто оговарао иза леђа и томе слично да ти имаш нешто да трипујеш, ја вас једноставно увек пљујем у пакету, јер где си ти ту је и она, као што ти је сад јавила вероватно да дођеш овде јер опет "пља грозни напада"..

Нико није рекао да само Србијанске жене варају мужеве, то сереш, то могу да тврдим опуштено, а ти нађи ако имаш то, значи да САМО наше жене варају мужеве, и повући ћу ово што сам рекао, нема проблема никаквих.

Браним част своје породице када је она директно прозвана, и то ако је прозвана лажно, ако неко каже нешто што није истина онда браним, ако каже истину ту не могу ништа, то је тако па је тако, а знам како су наше жене верне, то ми је познато, па сам га подржао, и опет бих га подржао, али гарантујем да није рекао САМО наше жене, тако да немој да причаш глупости..
 
Tema:

muskom:lol:

daklen, sta je zaista ta pojava? nisam citala definicije niti ceprkala po faktima, nesto me nije toliko bas zanimalo...
ali recimo, otkuda to, sta su mu koreni i sve to....
i cemu zaista teze muski sovinisti, koje ciljeve imaju itd...?:think:


ps. posto se nekako vise govori o feministkinjama, pa o njima malo vise znamo
 
tada su obrisani i moji postovi i dobila sam opomenu... znaci korektna je... a to da smo se mi urotile protiv tebe nema veze s mozgom... samo da malo manje kenyas ne bi ni bilo problema... ovako dodjes, povuces za kikicu pa kao nisam ja, ti si meni majku :lol:
a ti si i tada kao i uvek pokazao kako si prilepak jedan obican, u krdu smo jaci i te fore, kad si vako sam obican si shoopak, mnogo puta vidjeno, utvrdjeno i nauceno napamet... ne bih se vise ponavljala, zato te molim da me ignorises ubuduce, ja obecavam da cu tebe, kako ne bismo vise dolazili u ovakve okrsaje, jer nemam nista lepo da ti kazem...
 
Ја репрезентујем само себе, не њих, као и сваки човек што репрезентује само себе.

Прозиваћу те и даље, и тек ћу да те прозивам, јер мислим да си олош какав се ретко рађа, али исто тако кажем ја прозивам тебе лично, није проблем да оплетем и по твојој породици, али то је прво јајарски, друго не значи да су они лоши зато што си ти олош, треће људи нису криви ништа..

И видим да се потенцира на томе као "ми смо жене, нама претиш" бла бла, да бих ја био сатанизован по ко зна који пут, види, не да си женско, него да си Мојсије лично бих исто урадио, да си Бог отац а не женско.

Misliš ti "predstavljaš" samog sebe?

Kad omladina krene da uči gramatiku od Cece i njoj sličnih, ode mastu u propast:roll:
 
Poslednja izmena:
pa ili PR ili cak mozda klon :think:
drugo, pile i ja delimo slicne stavove i misljenja, ali je pre svega korektna, i nije se jednom desilo da me opomene kad misli da nisam u pravu, vise puta cak al si ti jajara pa vidis samo ono sto ti ide u korist
i ajde nemoj se blamiras vise sa ovim satro pretnjama, smesan si vise :lol: evo komsije mi popadase od smeha, citaju ljudi i ne veruju
dogovorili smo se, nemoj me diras necu ni ja tebe, a ako ipak budes hteo da se vidimo samo shibni pp, obrisacu cvikere za toliko :lol:

E baš si neka druDarica, hoćeš da se viđaš sa Pljakicom a mene ne zoveš:ljutko:
 
tada su obrisani i moji postovi i dobila sam opomenu... znaci korektna je... a to da smo se mi urotile protiv tebe nema veze s mozgom... samo da malo manje kenyas ne bi ni bilo problema... ovako dodjes, povuces za kikicu pa kao nisam ja, ti si meni majku :lol:
a ti si i tada kao i uvek pokazao kako si prilepak jedan obican, u krdu smo jaci i te fore, kad si vako sam obican si shoopak, mnogo puta vidjeno, utvrdjeno i nauceno napamet... ne bih se vise ponavljala, zato te molim da me ignorises ubuduce, ja obecavam da cu tebe, kako ne bismo vise dolazili u ovakve okrsaje, jer nemam nista lepo da ti kazem...

Ја опет кажем, ја прозивам тебе, и прозиваћу те, прозиваћу и пиле, значи нема то "нисам ја", јесам, али нисам циган као ти да прозивам породицу, чак и неко са стране теби да прозива породицу а ја то да видим и њега бих напушио, јер то генерално не готивим да гледам..

Прво то са крдом је смешно, значи увек сам сам, не знам које крдо, и ко то стоји иза мене, док вас две у пакету идете где год треба, ја увек стојим сам, па немој ваше форе да пребацујете на мене..

Немаш ти генерално ништа лепо да кажеш, зато те и прозивам.
 
muskom:lol:

daklen, sta je zaista ta pojava? nisam citala definicije niti ceprkala po faktima, nesto me nije toliko bas zanimalo...
ali recimo, otkuda to, sta su mu koreni i sve to....
i cemu zaista teze muski sovinisti, koje ciljeve imaju itd...?:think:


ps. posto se nekako vise govori o feministkinjama, pa o njima malo vise znamo

Generalno nemaju ciljeve ili barem ne smislene, vec duboko usadjene komplekse i strahove, po neku svoju "sigurnost" - jer ih je majka, gle srece, rodila kao muske - intelektualno i na jos neke nacine ili vidove dominantne - naravno spram zena...

Obicno spocitavaju zenama svakakve nesposobnosti, a sebe uzdizu... Premda su, objektivno, nesposobni.
 
Marijan Košiček, "Muškarac u škripcu", Mladost, Zagreb, 1985.

Iz sadržaja:

- Što je muškarčeva spolna moć
- Oblici poremećaja spolne moći
- Uzroci poremećaja spolne moći
- Početne teškoće
- Nezgodne okolnosti
- Slaba ili nikakva želja
- Spolna dvostranost
- Ljubavno-spolna podvojenost
- Osećaj spolne manje vrednosti
- Opća nesigurnost u sebe
- Shizoidnost
- Strah od ljubavi prema ženi
- Strah od braka
- Mamin sin
- Osećajna otuđenost
- Vanbračne veze
- Ženina spolna neprilagođenost
- Preuranjena ejakulacija
i drugo
 
muskom:lol:

daklen, sta je zaista ta pojava? nisam citala definicije niti ceprkala po faktima, nesto me nije toliko bas zanimalo...
ali recimo, otkuda to, sta su mu koreni i sve to....
i cemu zaista teze muski sovinisti, koje ciljeve imaju itd...?:think:


ps. posto se nekako vise govori o feministkinjama, pa o njima malo vise znamo
Gle ozbiljan post od tebe? :eek:
Da nisi jela bunike?!
 
wow, a ja mislio na politici interesantno...

posle prve strane otisao po semenke i sledece 3 strane uzivao u dobrom fight-u.

@ tema: je i otvorena da bi doslo do ovakve " razmene misljenja ".
 
@Moјра, биле на ТВ ПДВ2 ових дана Францускиње, суфражеткиње новог доба.
Знаш како им се зове покрет - Пионирке хехе...
 
muskom:lol:

daklen, sta je zaista ta pojava? nisam citala definicije niti ceprkala po faktima, nesto me nije toliko bas zanimalo...
ali recimo, otkuda to, sta su mu koreni i sve to....
i cemu zaista teze muski sovinisti, koje ciljeve imaju itd...?:think:


ps. posto se nekako vise govori o feministkinjama, pa o njima malo vise znamo
Mnogo se više priča o feministkinjama, što je ironija jer postoji ogromna razlika između šovinizma i feminizma. Postoji, naravno, i ženski šovinizam i on se često poistovećuje sa feminizmom..... uprošteno: feminizam ne napada nikoga. Samo brani. Ume da bude iritantan ali je tu i biće tu dok god je muškog šovinizma. Interesantno je koliko je u društvu omraženiji feminizam od ženskog šovinizma (mržnje, nipodaštavanja i ponižavanja muškog roda), da se čovek zamisli...
 
što mi simpa ovi novoplemenski mandrili..
bez porodice su goli kerec..

152_original.gif
 

Back
Top