Setelicki internet
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Setelicki internet

Zainteresovan član dino. (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Setelicki internet

Da sta sve treba za setelicki osim tanjira ,modema ,, da li je o sve sto mi treba .Da ja zivim u ns-u ---- Petrovaadiu ----- da li mogu tu da uvedem i kako se sve namesta ... molim neko iskusan da mi objasni plzz ,,, hala unapred

BlueskyMontenegro
    Guest

Podrazumevano Satelitski Internet

Ako vas zanima satelitski internet posetite nas www.rivijera.net/blueskymontenegro.htm

Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Satelitski Internet

Citat Original postavio BlueskyMontenegro
    Ako vas zanima satelitski internet posetite nas www.rivijera.net/blueskymontenegro.htm
    Ovaj znash li ti gde je petrovaradin to je u novom sadu . Nego sta mi treba sve za setelicki internet ali da odlazni i dolazni signal ide sve preko setelicke a ne ko one setelicke da dolazni ide preko setelicke a odlazni preko modema znaci kada skidam nesto ono ide ko ludo a kada hocu neku igricu da igramono isto ko preko modema 56k hocu da odlazni signal bude kao i dolazni...i napisi mi sve sto treba za setelicki net od tanjira , modema da li jos nesto treba ???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Tebe očigledno zanima dvosmerni satelitski internet.
    Za to ti je potrebna stelitska antena, dvosmerni konvertor, stelitski modem i računar.
    Sva ova oprema baš i nije jeftina, kao ni mesečna pretplata i ne znam koliko se isplati da je koristiš samo za igranje igrica.
    Evo ti link ka još jednom od domaćih pružaoca ovakvih usluga http://www.satwo.net/description.php

Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Daj bree ono je skupo do bola znaci 3000 E da im dam za to ahha.Nego da li moze obicna satelicka ista kao i za tv-selicku ili mora neka posebna ? i da ja imam obicnu satelicku znaci treba mi samo taj modem jel tako i provajdera da nadjem ,a ono sto oni nude pa nisu normalni .Znaci jos modem da nadjem i to je to i provajdera ..PS: jel ima neko u Novom Sadu da to radi ako znash ? aj pozdrav

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio dino.
    Daj bree ono je skupo do bola znaci 3000 E da im dam za to ahha.Nego da li moze obicna satelicka ista kao i za tv-selicku ili mora neka posebna ? i da ja imam obicnu satelicku znaci treba mi samo taj modem jel tako i provajdera da nadjem ,a ono sto oni nude pa nisu normalni .Znaci jos modem da nadjem i to je to i provajdera ..PS: jel ima neko u Novom Sadu da to radi ako znash ? aj pozdrav
    Pa obična satelicka ne može.
    A kod cele te skalamerije satelitski tanjir ti je još i najjeftinija stavka. Rekao sam ti da su te igračke skupe i teško da ćeš naći svu tu opremu za džabe. Plus dodaj na sve to i mesečnu pretplatu od stotinak evrića.
    A za Novi Sad baš i ne znam, proguglaj malo pa ćeš naći :wink:

Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Sta nemoze obicna eeee onda otpada netttttttttt ..........................T_T

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio dino.
    Sta nemoze obicna eeee onda otpada netttttttttt ..........................T_T
    Ma moze, bre, i obicna sateliCka!

Slične teme

1. Internet TV
    Autor Deni_kristo u forumu Internet
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 18.10.2009., 20:22
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 23.08.2007., 19:41
  3. PLZ POMAGAJTE SETELICKI INTERNET
    Autor dino. u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.04.2005., 22:03