evo teme

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
neki dan pricham sa Sashkom o ovom tipu i kako su bile zanimljive party ´s u dvorcu ali isto tako kazujem kako su bili peksini i smrdljivi i da nisu imali toaleta nego ako im se pishki samo stanu u choshak rashire noge i pishke, da su voleli da se parfimiraju ali ne i kupati i da je to vreme bilo smrdljivo ali eto svi su smrdeli pa im nije smetalo


kazhe sashka ---> pa jesul oni prakticirali oralni sex?

ja na to nisam imala odgovora

kakav je sex bio 1638 godine?

bash me zanima








portraet_paris_ludwig.jpg
 
svaka generacija zeli da misli d aje bas ona pronasla seks, ovaj onaj, oralni, vaki, naki, a da ovi od pre pojma nisu imali:lol:

znam za pisane dokaze o najraznoraznijim perverzijama iz tog vremena, pocevsi od najrazuzdanijih orgija, do seksa sa zivotinjama itd.

seks je verni pratilac ljudskog drustva, epoha nije bitna. bitna je ljudska priroda.
 
verovatno su bili manje osetljivi na to tj na drugi nacin nego mi? a tad su parfemi bili vaznija stvar, onako valjda cenjeno, ima ona knjiga parfem
znaci lepo je bilo lepse i ruzno ruznije sto se tice nosa, danas je miris skoro da i nema kad malo razmislis
a nije da se bas uopste nisu kupali nego su svi valjda slicno smrdeli/mirisali
verovatno u stvari u osnovi manje vise kao danas jedino bolesti druge
 
to je drugacije prohujalo vreme, tada su se smenjivali kardinali, podmlaci ucili diplomatskim vestinama, oratorstva, manipulacije i sihnronizacije sa interesima nacije
samim tim, seks je izgledao isto, samo lisen fetisa, ekstravagancija i senzacija jer su imali sta da rade u zivotu mimo toga, mimo guranja k.urca u eustahijevu tubu jer je ostalo prevazidjeno

danas neko isti procerda na klasifikacije i tipologije musko zenskih odnosa, razradjujuci strategije, analizirajuci komplekse
i nista pod milim svodom drugo u svom propalom zivotu ne radi, hehe
 
neki dan pricham sa Sashkom o ovom tipu i kako su bile zanimljive party ´s u dvorcu ali isto tako kazujem kako su bili peksini i smrdljivi i da nisu imali toaleta nego ako im se pishki samo stanu u choshak rashire noge i pishke, da su voleli da se parfimiraju ali ne i kupati i da je to vreme bilo smrdljivo ali eto svi su smrdeli pa im nije smetalo


kazhe sashka ---> pa jesul oni prakticirali oralni sex?

ja na to nisam imala odgovora

kakav je sex bio 1638. godine?





bash me zanima








portraet_paris_ludwig.jpg

Ne znam, pamtim samo onaj poslednji, iz 1938. godine... :rumenko:
 
Sex nije bas bio isti. Vitezovi su se "osecali" a bogami i dvorske dame.

U to vreme bela koza bila je simbol lepote, cak su se krili kisobranima od sunca da ne bi potamneli.

Sad zamisli princezu dobra riba, al zuti zubi, beo ten ko mlad mesec. Sigurno se nije depilirala pa je imala dlake po nogama, pod pazuhom i ko zna gde jos.

Sex 2 poze max i to se drpali ko zivotinje.
 

Back
Top