Naprednjaci nastavljaju proteste

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Kolona automobila sa zastavama SNS, Srbije i Pokreta socijalista i plakatama na kojima je ispisano "I moj glas su ukrali" u prestonici je krenula sa Novog Beograda.

v244356p2.jpg


v244356p0.jpg


Pristalice naprednjaka, koje su uzvikivale "Tadiću lopove", "Spasi Srbiju i ubij se Borise", su tokom protestne vožnje došli do sedišta RIK-a u centru grada.

"Prekinuli smo blokadu u gradovima u celoj Srbiji. Da li će one biti organizovane ponovo, odlučićemo narednih dana, ali to neće uticati na odluku da SNS učestvuje na izborima u nedelju, 20. maja", rekao je za “Blic” Nebojša Stefanović, potpredsednik glavnog odbora SNS-a.

Naprednjaci su se ulicama Novog Sada vozili 45 minuta, a onda su tačno u podne na deset minuta blokirali saobraćaj na raskrsnici Bulevara oslobođenja i Bulevara cara Lazara, gde je Miloš Vučević, predsednik gradskog odbora organizovao konferenciju za novinare.

"Na protestu je bilo između 400 i 500 vozila, a učestvovalo je oko 1.500 ljudi. Sve je proteklo mirno i bez incidenata. Policija je popisala registarske tablice vozila koje su blokirala ulice", rekao je za list Aleksandar Petrović iz informativne službe gradskog odbora SNS.
 
490x370_sns-protest-vrfanje.jpg


Vranje:

Članovi i pristalice SNS- a u Vranju, započeli su večeras proteste zbog izborne krađe.

Desetak automobila na kojima su se vijorile stranačke zastave uz zvuke sirena prošlo je večeras gradom, čime, kako je najavljeno počinje serija protesta.

Kako je najavljeno, počev od večeras svake večeri biće organizovane protestne vožnje gradom od 20 do 21h i svakog dana protestne šetnje gradom od 13 do 14h.

Naprednjaci su rekli da će se aktivisti SNS-a i ostali nezadovoljnih gradjani okupljati ispred prostorija ove stranke, odakle će kretati u protestnu šetnju.
 
Nadji na temi ima gde su lepo izjavili da su izbori bili bez kradje :D

Ми за сада нисмо видели озбиљне доказе о тој изборној крађи. Да би се протестовало морају постојати озбиљни докази. Оно што ја мислим да је одлучило обву кампању и да је права крађа и права манипулација је то што су странке улагале десетине милиона евра у кампању. То је новац који су могли дати само тајкуни који је могао доћи злоупотребом јавних фондова. Свакако те странке нису прикупљале прилоге од осиромашених грађана Србије.
Извор - сајт Српске радикалне странке.

Када смо то изјавили да избори нису намештени?
 
Када? Извор?

Немања Шаровић: Ми за сада нисмо видели озбиљне доказе о тој изборној крађи. Да би се протестовало морају постојати озбиљни докази. Оно што ја мислим да је одлучило обву кампању и да је права крађа и права манипулација је то што су странке улагале десетине милиона евра у кампању. То је новац који су могли дати само тајкуни који је могао доћи злоупотребом јавних фондова.

http://www.srpskaradikalnastranka.org.rs/srbija/2786

Evo ti stranka te nije obavestila
 
Питао си већ једном.

И нисам добио одговор.

Зашто напредњак Томислав Николић учествује у другом кругу намештених председничких избора, иако је у суботу 12. маја изјавио да вероватно неће учествовати?
 
Немања Шаровић: Ми за сада нисмо видели озбиљне доказе о тој изборној крађи. Да би се протестовало морају постојати озбиљни докази. Оно што ја мислим да је одлучило обву кампању и да је права крађа и права манипулација је то што су странке улагале десетине милиона евра у кампању. То је новац који су могли дати само тајкуни који је могао доћи злоупотребом јавних фондова.

http://www.srpskaradikalnastranka.org.rs/srbija/2786

Evo ti stranka te nije obavestila

И? Дакле? Где то каже да избори нису намештени? Знаш ли ти да читаш или морамо да те вратимо у основну школу?
 
И нисам добио одговор.

Зашто напредњак Томислав Николић учествује у другом кругу намештених председничких избора, иако је у суботу 12. маја изјавио да вероватно неће учествовати?

http://www.srpskaradikalnastranka.org.rs/srbija/2786

Evo ti odgovor, Šarović na sajtu SRS kaže da nema dokaza o kradji:

Немања Шаровић: Ми за сада нисмо видели озбиљне доказе о тој изборној крађи. Да би се протестовало морају постојати озбиљни докази. Оно што ја мислим да је одлучило обву кампању и да је права крађа и права манипулација је то што су странке улагале десетине милиона евра у кампању. То је новац који су могли дати само тајкуни који је могао доћи злоупотребом јавних фондова.
 
И? Дакле? Где то каже да избори нису намештени? Знаш ли ти да читаш или морамо да те вратимо у основну школу?

Немања Шаровић: Ми за сада нисмо видели озбиљне доказе о тој изборној крађи. Да би се протестовало морају постојати озбиљни докази. Оно што ја мислим да је одлучило обву кампању и да је права крађа и права манипулација је то што су странке улагале десетине милиона евра у кампању. То је новац који су могли дати само тајкуни који је могао доћи злоупотребом јавних фондова.

Priznaj da si se izblamirao.
Evo ti Šarović kaže NEMA DOKAZA O KRADJI.

:D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Новинар: Кажите нам, опозиционе странке ових дана помињу изборну крађу и алармирају тим поводом. Да ли сте ви тако нешто видели?

Немања Шаровић: Ми за сада нисмо видели озбиљне доказе о тој изборној крађи. Да би се протестовало морају постојати озбиљни докази.
 
Poslednja izmena od moderatora:
http://www.srpskaradikalnastranka.org.rs/srbija/2786

Evo ti odgovor, Šarović na sajtu SRS kaže da nema dokaza o kradji:

Немања Шаровић: Ми за сада нисмо видели озбиљне доказе о тој изборној крађи. Да би се протестовало морају постојати озбиљни докази. Оно што ја мислим да је одлучило обву кампању и да је права крађа и права манипулација је то што су странке улагале десетине милиона евра у кампању. То је новац који су могли дати само тајкуни који је могао доћи злоупотребом јавних фондова.

На питање да ли ће СРС подржати и придружити се захтеву странка које траже поништавање избора због крађе, Тодоровић је казао да без валидних доказа радикали неће у томе учествовати.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/219533/SRS+nema+dokaze+o+krađi+.html

Дакле, да ли схваташ да постоји разлика између реченице "избори нису намештени" и реченице "нисмо видели озбиљне доказе"? Или морамо да те вратимо у основну школу?
 
И? Дакле? Где то каже да избори нису намештени? Знаш ли ти да читаш или морамо да те вратимо у основну школу?

:zper::zper::zper:Kakva bre osnovna, pa njemu šef već sredio onu diplomu. :zper::zper::zper:
:zcepanje: Nemoj da se kačiš sa udarnom psenicom Naprednjaka, to može da bude nezgodno.
:zcepanje:


:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/219533/SRS+nema+dokaze+o+krađi+.html

Дакле, да ли схваташ да постоји разлика између реченице "избори нису намештени" и реченице "нисмо видели озбиљне доказе"? Или морамо да те вратимо у основну школу?

Šarović lepo kaže da nema dokaza o kradji. I šta sad? Šarović laže na sajtu SRS? Kaže nema dokaza o kradji, nije bilo kradje.
 
Немања Шаровић: Ми за сада нисмо видели озбиљне доказе о тој изборној крађи. Да би се протестовало морају постојати озбиљни докази. Оно што ја мислим да је одлучило обву кампању и да је права крађа и права манипулација је то што су странке улагале десетине милиона евра у кампању. То је новац који су могли дати само тајкуни који је могао доћи злоупотребом јавних фондова.

Priznaj da si se izblamirao.
Evo ti Šarović kaže NEMA DOKAZA O KRADJI.

:D

Зар ниси тврдио да су "радикали рекли да избори нису намештени"? Да ли си био у праву или сам ја у праву?

Врх Странке није видео озбиљне доказе због Вјерице Радете и још неких људи.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top