гаћобрава

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.732
zanima me pravi naziv ove predivne stvarcice, cuvara zenske nevinosti, a kada se i to izgubi onda cuva nesto drugo, ali ne znam odakle da pocnem da trazim naziv...
mada nije ni vazno...to su one cega koje na sebi imaju bravu i samo vi imate kljuc?

da li vi to koristite na svojim zenama?

...meni je jedan takav ostavljen u amanet od pradjeda...znao covjek da ce gadna vremena da nastupe pa...

ja se kontam poceti baviti serijskom prozvodnjom, kontam je malo modifikovati, moci ce se i izdaljine otvarati na beep beep kao kod auta...

to ja radim iz cistog altruizma
 
zanima me pravi naziv ove predivne stvarcice, cuvara zenske nevinosti, a kada se i to izgubi onda cuva nesto drugo, ali ne znam odakle da pocnem da trazim naziv...
mada nije ni vazno...to su one cega koje na sebi imaju bravu i samo vi imate kljuc?

da li vi to koristite na svojim zenama?

...meni je jedan takav ostavljen u amanet od pradjeda...znao covjek da ce gadna vremena da nastupe pa...

ja se kontam poceti baviti serijskom prozvodnjom, kontam je malo modifikovati, moci ce se i izdaljine otvarati na beep beep kao kod auta...

to ja radim iz cistog altruizma

nece to u danasnje vreme biti potrebno. ionako muskarci impotenti, nesposobni i kilavi. znaci, opusteno:mrgreen:
 
koji ce danas ****** pojas nevinosti...
to trebalo nekad, kad su muskarci bili alavi na zene:lol:
sad su muski nestali u izmaglici zenomrzastva, sovinizma, pederstva, strahova od piccke, od zene, od sponozrusa, od tampona, od suknjica, plase se bre:)
i ondak je tako pojas nevinosti otiso u istoriju:manikir:
 
zanima me pravi naziv ove predivne stvarcice, cuvara zenske nevinosti, a kada se i to izgubi onda cuva nesto drugo, ali ne znam odakle da pocnem da trazim naziv...
mada nije ni vazno...to su one cega koje na sebi imaju bravu i samo vi imate kljuc?

da li vi to koristite na svojim zenama?

...meni je jedan takav ostavljen u amanet od pradjeda...znao covjek da ce gadna vremena da nastupe pa...

ja se kontam poceti baviti serijskom prozvodnjom, kontam je malo modifikovati, moci ce se i izdaljine otvarati na beep beep kao kod auta...

to ja radim iz cistog altruizma
E, samo napred i slušaj šta ti kažem: još 6 lokota pride da natrkočiš na to, pa kada kreneš negde na ,,teren" da ti se cica ne promiskutetiše dok te nema. Msm za opstanak zajenice neke-jedno mora biti normalno-milom ili silom :klap:
 
To je nesto ovako:
chastity-belt.jpg



A ima i za muske:
male-chastity-belt-5872-1249424479-1.jpg
 
Nisam ni znao da imaju te sprave za muskarce. Ko je to nosio pa valjda vitozovi u srednjem veku, princeza to zakljuca.

Nego bili su bas domisljati i muskarci, vidi kako su ovu napravili za zene, sa otvorom ali sa strane secivo ili bodlje pa ko krene rizikuje kastraciju.


348667371_f84cdcb66c_z.jpg



Nisam ni znao kakve sve sprave postoje dok slucajno sad nisam bacio oko.
 

Back
Top